Jump to content

L-Zero 30 Mala Pomoc...


Recommended Posts

  • 9 months later...

evo jos da dodam da Nash koji takodje pravi (topivi riblji prtotein) pod nazivom nash L-zero je jos skuplji od Stiky baits-a!!?mislim da jedino ove tri firme proizvode tj, prodaju (topivi riblji prtotein) a sve tri Engleske?!uzas!?

Link to comment
Share on other sites

A.....za koju namenu služi L zero 30. Pretpostavljam da se stavlja u pripremi bojle, možda neko i preliva bojle sa njim, verovatno se stavlja i u praškastu hranu ..... (gde je dozvoljeno) a verujem i u spod....

Koja je svrha? Da li je neko probao kako mu na istom mestu i istom spotu uzima riba sa njim i bez njega, koja je razlika.

Pitam nedavno jednog drugara zašto u smesu za bojle, pored arome i nekog praškastog dodatka-ekstrata, stavlja neki tečni atrakt+neki likvid+neki tečni dodatak...

Odgovorio mi je da ne zna baš zašto, ali valja se.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Biseru,licno sto se mojih zapazanja tice jako ubrzava pogotovo bird boilu!!a primetna mi je razlika u spodu sa i bez njega.zasto .....

Uvek koristite isti spod ? Ili sa zerom jednu vrstu spoda a bez njega drugu ? I ako mozete da napisete kolika je razlika ... 

Link to comment
Share on other sites

L-zero je odlican izazivac gladi,pun je topivih proteina-ovog puta dobijenih iz mesa tune (ranije je bilo iz mesa haringe),dosta ima esecn. aminokiselina saran ga jako brzo vari!!ja ga licno koristim za brze boile i brzi spod ali da bi ribu zadrzao na hranilistu onda sledi drugi stepenik u hranjenju!dalje mozete i sami dati neki zakljucak!
Link to comment
Share on other sites

Koja razmena,pogledaj poslednjih nekoliko postova na temi “glm” sta pisu dva clana!!moderatori su jos obrisali neke gluposti?! Od danas me ovde nema! Pozdrav

Sta sam pisao ? Jel te uvredio neki moj post ? Rekao sam samo da imas pravo da verujes u svoje komponente . Zapravo ti si napravio citav problem a onda krivicu prebacujes na druge i jos vredjas ljude . Stvarno nije okej ili odgovoris lepo na postavljeno pitanje ili neodgovoris na sta ti lici to vredjas ljude . Tebe niko nije uvredio opet ponavljam citavo vreme ti persiram da bih pokazao postovanje a pogledaj sta ti radis . Stvarno nerazumem .

Izvinjavam se za off samo imam potrebu da objasnim o cemu se radi 

Jos jednom kazem ja problem sa tobom nemam 

Link to comment
Share on other sites

Zorane hvala na odgovoru. Mislim da nema potrebe "da te nema ovde". Što se mene tiče tvoj odgovor je vrlo korektan i koristan.

 

Dosta njih koristi L-zero 30 i sl. dodatke, a neznaju tačno zašto. U svom odgovoru napisao si zbog čega ga koristiš.

Smatram da ovde treba da se sukobljavaju mišljenja (ako su na osnovu iskustva), čime se ljudima koji počinju omogućava da uštede neki dinar, i ne prodju ono što su neki od nas prolazili pre 20-ak godina, kada smo trošili velike pare i dolazili do zaključaka preko svog džepa....

Svako suprotno mišljenje je korisno i dobro (opet.....ako je na bazi ličnog iskustva).

Ja, na primer, još uvek posle toliko godina, nisam siguran da li je potrebno dozirati neki tečni dodatak, ako sam već stavio praškasti npr.fiš protein i ako sam već ubacio neki amino, npr.Nutramino.

Sa druge strane, u poslednje vreme maksimalno pokušavam da smanjim riblje brašno u miksu, jer su neke komercijale pretrpane takvim (dosta nesvarljivim bojlama).

Funkciju L-zero 30 vidim u takvom nastojanju, da se nadomeste proteini, i još su lako svarljivi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...