Jump to content

Pomoc Oko Rod Poda


Recommended Posts

Grizzly pod toplo preporucujem. Cvrst je, jak, stabilan i pokriva gotovo sve situacije. Mana - malo probija tvoj budzet, cena mu je oko 13000 u formaxu mada oni imaju razne popuste pa mozda bude i jeftiniji
Link to comment
Share on other sites

Ja isto imam Prologic Sky Pod i prezadovoljan sam, pokriva sve situacije na vodi i preporucio bih ti njega. C line Steady je koristio drugar i nece ti se svideti jer je mali, ogranicen si na par pozicija i brzo se izgrebu sipkice od buzz barova jer ih prilikom rasklapanja i sklapanja stavljas i vadis u nosace i vrlo brzo ce izgledati kao polovan. Drugar ga je zbog toga i prodao i uzeo Grizzly-ja. Mozda pre da pogledas C line High pod, on ti se uklapa u budzet i veci je.
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam,ali ne bih hteo nista polovno.Svideo mi se C line steady pod za 3 stapa,sad je na snizenju u carpologiji pa ako neko ima nek malo napise o njemu kakav je itd :help:

Jbg za te pare koje si naveo tesko da ces da nadjes nesto funkcionalno a da je dobro..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Sinoc sam bio na pecanju sa drugarom (ispisacu post o tome kad dodjem sa posla) on ima prologic sky ,a ja grizlija. Na stapovima koji su stajali na prologicu,dosle sve ribe pa ti vidi koji ces kupiti :) salim se malo. Ja imam grizlija,taj sam zeleo,kupio i skroz sam zadovoljan. U nekim predhodnim postovima sam i argumentovao sto.
Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam bio na pecanju sa drugarom (ispisacu post o tome kad dodjem sa posla) on ima prologic sky ,a ja grizlija. Na stapovima koji su stajali na prologicu,dosle sve ribe pa ti vidi koji ces kupiti :) salim se malo. Ja imam grizlija,taj sam zeleo,kupio i skroz sam zadovoljan. U nekim predhodnim postovima sam i argumentovao sto.

ja mislim da je rod pod bio presudan tu, a taj decko je imao srece sto je uopste i izvadio nesto, s obzirom da nije mogao iz vrece da izadje i da otkopca sator :p

p.s. sky pod takodje pokriva sve situacije i stabilniji je od grizlija, moj glas za sky 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,kupujem novi pribor pa dosao red i na rod pod,dvoumim se izmedju Grizzly pod-a i Prologic Sky Pod-a,svaka pomoc mi je dobrodosla!

Odlican izbor za koji god da se odlucis . Ja imam sky i mogu ti reci kao da je zabetoniran kad ga postavis :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...