Jump to content

Frolic hrana za pse


BojanSU

Recommended Posts

Nisam ga kacio na dlaku,mada dolazi u obzir ali sam ga cesto koristio u primami zajedno sa partiklama.Cena mi odgovara jer kad ga poredim sa mesnim peletama povoljniji je,za oko sat vremena se raspadne skroz a ako hoces sa njim na dlaku prosusi ga malo,par dana ili u mikrotalasnoj, da nemoras cesto da vadis sistem.zavisi koliko ga prosusis tolikoi izdrzi ali racunaj na 2 sata ako nemas napasti u vodi poput cverglana.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ja ga koristim za prihranu u spod mixu sa bojlama.peletima,tiger nut,kukuruzom itd...Sve to par sati pre hranjenja prelijem tecnim belachanom ili lososovim uljem i ostavim da se lepo natope tako su jos atraktivnije za sarana jer ulje signal daje od sebe od dna do povrsine i prihrana se ne raspada i topi tako brzo jer ulje usporava prodiranje vode u prihranu.Mozes ga koristiti i na dlaku ali nakon 4 sata je toliko mekan dase raspada sa dlake a kao na vasim vodama gde ima puno cverglana ,mislim daje najbolje resenje da frolic stavis u najlonsku carapu ili u arma mesh.

 

 

http://www10.pic-upload.de/16.04.12/a4w5w1w3zkt4.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moze svaka kereca i macija hrana koja je tonuca a ne plivajuca!Plivajuca hrana se vise koristi za povrsinki ribolov. Inace se meni odlicno pokazao kao i drugim sarandzijama koje poznajem u praksi frolic :hi:
Link to comment
Share on other sites

http://online.konzum.hr/images/products/016/01641621l.gifjedina koja tone, probao par puta, ima sarance na becmenskoj bari , sta znam probajte nekad jede i cokoladne kuglice.
Link to comment
Share on other sites

zato sam i pitao jer i ja kupio i treba da rolam i planiram p a da cujem iskustva ako neko koristi kod nas ali tesko da se neko oglasi koliko vidim ili ne koriste
Link to comment
Share on other sites

SVI KOJI PRODAJU U DZAKOVIMA NA KILO, PLIVAJU, JEDINO OVAJ SA SLIKOM DALMATINCA JE U VAKUM PAKOVANJU, MEKAN PROLAZI HEKLICA LAKO, JEDINO MORA DA SE CUVA ZATVOREN, JER SE I ON OSUSI AKO STOJI NA VAZDUHU.
Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja procitao na raznim forumima i

video na snimcima na youtube,koristi se uglavnom

ona sa piletinom i povrcem to jest ona sto ima u

sebi sargarepu,verovatno sto sargarepa sadrzi u

sebi betacaroten koji je i saranu potreban.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...