Jump to content

Frolic hrana za pse


BojanSU

Recommended Posts

neznam da li u sebi sadrzi betacaroten i da li je on saranu potreban za bolji ten , ali znam da je moj drugar marko koji je pecao pored mene u morovicu na frolik vadio ribu kao na traci.frolik je radio bolje od svake boile.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Quote

Brat u Austriji uglavnom peca na boile koje sam pravi i imaju u sebi 30-40% frolic-a. Kune se u tu hranu. Ja je kupio pre neki dan, sutra se rola, pa kako bude...

Kako se ponasa struktura Folic-a nakon kuvanja boile, ukoliko ih kuva?

Neka dam oda tajnu ili recept tih boila

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ima razlike u frolicu...postoje dve vrste pileci juneci...RADI samo juneci provereno

I jeste jedna od retkih hrana za pse koje tone. Daje dobre rezultate u svim kombinacijama\

 

 

aj objasni malo jasnije :D sta ti znaci radi u svim kombinacijama mislis radi kali komponenta u mixu ili se kao komponenta u mixu slaze sa svim aromama ili se hao hrana za pse slaze sa svim dipovima?

Link to comment
Share on other sites

nzm zasto al nmg da editujem post pa cu ponovo napisati sta ti znaci radi u svim kombinacijama? da li radi u svakom mixu kao komponenta mixa ili se kao komponenta mixa slaze sa svim aromama ili ga stavljas na udicu kao hrana za pse a ne kao boilu pa se takav slaze sa svim dipovima?

Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja procitao na raznim forumima i

video na snimcima na youtube,koristi se uglavnom

ona sa piletinom i povrcem to jest ona sto ima u

sebi sargarepu,verovatno sto sargarepa sadrzi u

sebi betacaroten koji je i saranu potreban.

greska u pisanju sa junetinom.

Link to comment
Share on other sites

Ranije, Frolik kod nas i iz zapadne Evrope se razlikovao izmedju ostalog i u tome shto "nash" pliva a "njiihov" tone. Ne bi bilo loshe proveriti.

Tacno tako, kod nas se ne moze kupiti frolic koji tone pogotovo ne u Subotici na buvljaku ,jedino ako zelis da ga koristis kao plivajuci mamac tako da ne znam kako ga doticni koriste kao dodatak partiklama.Trazio u kupovao svuda(po celoj Subotici) frolic pliva,ovaj kod nas sto se kupuje.

Link to comment
Share on other sites

Juneci frolic provereno tone, a i pileci, iskreno nikad nisam video da pluta. Sto se tice stavljanja u mix , sameljes u blenderu 100% ,na kilo mixa 600gr frolika 400 gr bio spajza. Ne treba aroma cak ni bilo kakva hemija. Odlicno radi tako. A odlicno radi i u orifinalnoj formi. Moze krupno da se melje pa dodaje u spod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Juneci frolic provereno tone, a i pileci, iskreno nikad nisam video da pluta. Sto se tice stavljanja u mix , sameljes u blenderu 100% ,na kilo mixa 600gr frolika 400 gr bio spajza. Ne treba aroma cak ni bilo kakva hemija. Odlicno radi tako. A odlicno radi i u orifinalnoj formi. Moze krupno da se melje pa dodaje u spod

da tone 100% pre neki dan sam kupio i bas proverio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Da osvezim temu evo jedan recept za frolic boilu.

 

1250 gr Frolic-a (samleti i prosusiti u  rerni)

6 kivija

6 jaja

2-3 kapi ekstrata kivija

 

Boilu nisam spremao ali je prva na spisku za ovo prolece,

inace pecaju na nju u Holandiji i Nemackoj kazu da lepo peca na njihovim vodama.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

eto ljudi,proslo je 4 godine od poslednjih postova,pa reko' da malo osvezim temu i pitam kako je tekla frolic 'evolucija' ? :D da li je bilo rezultata ?

ja sam probao da pravim monster crab...to jest dodavao sam mleveni frolic u mix....uz ljutu i slatku papriku biber ...kari....i beli luk (to sam stavljao u mix) nije lose pecalo :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...