Jump to content

Zabacivanje


goranm

Recommended Posts

Moras da napises koji su stapovi u pitanju,posto sam ja zivio u drzavi gde nisam mogao da udjem u prodavnicu i vidim stap ja sam bio prinudjen da narucujem sa interneta pa sta stigne tako sam uzeo balzer im12 3,5lb to je tako lep stap na oko ali o bacanju necu pricati posle sam uzeo shimano bestmaster 3 lb cak sam i spomb na miki bacao sa njime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Olovo od 90gr je neka gornja granica za stap od 2.75lb. Mada uopste ne mora da znaci da ce baciti dalje olovo od 90gr nego ono od 80gr. Treba probati paralelno pa videti pri kojem opterecenju se stap bolje ponasa. Moje misljenje je da apsolutno svaki stap koji postoji moze da zabaci mamac na 100m a pogotovo Century ng ;)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kevin Nash Venom 3.6-2.75lb,fantastican stap,skup,prelep A ni za K nije,pecanje DO 70-80m,sve preko toga nezamislivo! A opet Spro Rojaliti Carp 2.75 sa olovima 50g i 60g pecao na 80-90m ....znaci da sve zavisi od stapa.
Link to comment
Share on other sites

90 gr je silovanje svakog stapa tc 2,75 lb na pomenutim daljinama. Posto oduvek pecam sa stapovima stapovima 12ft -2,75lb i stvarno imam osecaj sa njima,mogu reci da je meni optimalna tezina 80 grama. Long cast olovo sa virblom. Maksimala ,barem meni je 110 m ,ali jedva :) dalje ne mogu ,i nije ni potrebno. Jer smatram da je daljina varljiva i da ne mogu sa te daljine da pogodim 1m2.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...