Jump to content

debeljaca


JaneMk

Recommended Posts

Bio ja sa drugarom 03.06. I za ceo dan na 5-ici jedan 10+ i to pred sam mrak.Tri spadanja.Guma.Boila nista nije dala.Velika vecina izbacivanja taj dan bila u3,8 i ponesto na sajlama 2-3,1-3.Rodjak sutradan sa drugarom na 6-ici 6kom.Sve na 1-2 plovak prema 5.Opet dobar drugar nedelju dana pre nas za noc I dan 10 kom na 10-ci.Znaci promenljivo.

Kada smo mi bili nismo imali info da su oborili nivo jezera pola metra jer su punili babuskarsko iza prijavnice i tek predvece su pumpama u 4-ci poceli dopunjavanje jezera tri. Tek tada smo imali desavanja.Riba uopste nije bila na sprudovima vec na cistinama-dubinama ali ni da čvakne.

Inače sto neko rece cuvar vrlo fin čovek.U kafance nismo isli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Јел био скоро ко планирсм у наредних пар дана да одемо на дан ноћ дан.

Druze bio sam pre 20-ak dana na 10-ci upecao sam bas dosta ribe ali i dosta mi je spalo , odmah posle runna kontra 30sec riba na stapu i samo se otkaci , a pre nedelju dana pecao sam na 6-ici puno ribe upecano i nijedno spadanje . Guma -parfem , sitan lepljiv spod i uz obilno hranjenje bacis i po koju raketu secerca . Okacicu i slike stvarno sam se oba puta bas napecao . Na 6-ici mi je usao amur u hranu to je bilo amur za amurom sarana sam izujtra vatao kako sam upecao prvog amura sarana vise nije bilo hehehe ali na 5-6 minuta riba . i stvarno je bilo zabacim ako ga nema 10min odmah prezabacim naravno pva obavezno svaki put i odmah 10ak raketa ( naravno ne punih ) izbombzrdujem i par minuta i eto ga i samo tako . Na boilu nisam pecao , zapravo ujutru sam na jedan stap zabacio domacu skoljku i bila je jedna riba . potrudicu se da okacim slike veceras. Ako jos nesto mogu da pomognem tu sam 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pecao 23.09. na jedinici pored restorana...ceo dan bez udarca...Izmenjao sve moguće voćno-mesno-gumeno-kukuruzne varijante...Momak na trojci, takođe ništa...Preko puta na petici i šestici, kampovali neki Rumuni, vidim da su imali neke ribe...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...