Jump to content

debeljaca


JaneMk

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
drugari,planiram da provedem godisnji na ovom jezeru.a do sada ga nisam posecivao..jel ima neko neki predlog koje je dobro mesto,i naravno koje mesto je najbolje za postavljanje satora,da covek moze lepo da se odmori i napeca jedno desetak dana! unapred hvala.
Link to comment
Share on other sites

Ako tamo budes deset dana hranio sa jedne pozicije bice ti dobro bilo koje mesto.Sve zavisi sta hoces,ako hoces malo vise da bacis onda su ti dobri 1,2,3,8,9,10 a 4,5,6,7 su ti kratke pozicije.Naime mesta su ogranicena sajlama pa kad prebacis sajlu ruco babo a sto je najgore od svega riba se krece uz sajlu!
Link to comment
Share on other sites

Druze ako budes pecao na Debeljaci 10 dana to nece biti odmor vec tezak fizicki rad. Ali i to je izazov zar ne. Mislim da bi ti pozicije 3-4 bile ok zbog vetra( malo su ukopane pa te ne tuce vetar) a opet neces moci da zivis od traktora ciglane koji ce da ti zvrnda iznad glave ceo dan. Ali bolje traktor nego vetar 10 dana :D bistro!
Link to comment
Share on other sites

nema sanse da sastavis deset dana na debeljaci, jer svaki vikend je takmicenje tako da od petka do nedelje moras da se sklonis sa mesta! ostaje ti samo pet dana , od ponedeljka do petka ! predlazem ti da rezervises desetku ili devetku pa kad dodju takmicari a ti okreni stapove na malo jezero, jedino tako mozes pecati deset dana !!!!
Link to comment
Share on other sites

jeste drugari da je na debeljaci tezak fizicki rad,ali ipak je to godisnji i gde ce se covek bolje odmoriti nego na uzivanju one stvari koje voli ;) .posle svih procitanih saveta,brat i ja smo odlucili da prvih pet dana pecamo na debeljaci ,vikend rezimiramo utiske ,a sledece nedelje se selimo na tresetiste :D .sta mislite jel pametno to ? :shock: poz
Link to comment
Share on other sites

Komercijala,malo drugacija od Debeljace.Po meni lepsa,manje opterecenja takmicenjima,sa lepom i zdravom ribom.Svako mesto ima dosta hlada,i sto je najbitnije u ovo kisovito vreme,nema blata jer pesak upije svaki pljusak.Ne peca se daleko,da moras da vitlas raketom,da dobikes upalu misica.Po meni prava voda za uzivanje na godisnjem odmoru.Naravno, shelfish/plum boila i nema greske.
Link to comment
Share on other sites

kakva bre shellfish boila.. :D .samo domaca proizvodnja,jedno 40 tak kg,i nikad bolji godisnji nece biti ;) ..citao sam mnogo o tresetu,i vidim da je mnogo lepse jezero od debeljace..vidi se da ima i hladovine,i da su lepsa mesta..to je najvaznije,da nije prebukirano takmicenjima... naravno do godisnjeg ima jos mesec dana,do tada smo na lokalnoj vodi tvrdenjavi.. pocela je i riba tu da radi..ipak je to divlje,sto je 100 puta bolje od komercijale..pozz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pozdrav narode treba mi jedan mali savet ako nije tajna da se otkrije. Naime,zanima me koja je boila dala najbolje rezultate na Debeljaci s tim da je domace proizvodnje posto planiramo neki odmor na jezeru pa smo u fazi pripremanja mamaca i primame(aroma,hemija,mix...). Takodje me zanima kako jezero stoji po pitanju kukuruza. Hvala unapred na odgovorima. Pozz.
Link to comment
Share on other sites

Hvala Raso,srecno na Miki za vikend. Upoznali smo se se pre par meseci na Miki kada je bila ona vetrometina i kisa na Miki kada sam dolazio da se informisem o vodi za takmicenje koje je sledilo. Jel pecas Debeljacu 6.-8.?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...