Jump to content

Fruskogorska Jezera


zare76

Recommended Posts

Zare76, druze sve ok. I ja licno volim vise velike i divlje vode koje sam zapostavio u zadnje vreme zbog nedostatka vremena za kampanje od 4,5 ili vise dana.

Moja preporuka za tebe je jezero u Pavlovcima. Velika i divlja voda na kojoj mozes i da ocekujes ribu. Sve ostalo po mojim informacijama nije sjajno. Osim mozda Dobrodola. Pozdrav i bistro gde god da odes.

Link to comment
Share on other sites

ceva rekoh vec nevolim komercijalu ni na slici,konacno prava informacija od krleta svaka cast krle sta si koristio od mamaca cim si hranio itd.

pecao sam na tajger i hranio kukuruzom i tajgerom zbog cverglana,pokusao sam i sa boilom ali abraka-dabra bez bipa posle 20min obrijane boile ili ih nema

pecao sam na 130m od obale uz obalu na blizu ni dodir

Link to comment
Share on other sites

Cevo,dobri su Pavlovci Ali predpostavljam je da Zare peca na dozvolu koja inace po zakonu vazi i na Pavlovcima ali bezakonje na drzavnom nivou cini svoje,al sta da se radi,s obzirom da svi koji pecaju tamo kradu sve sto upecaju i tom jezeru se ne pise dobro. Dobrodol je dobar Ali pecanje nemoguce bez razvlacenja,camac nije dozvoljen pa moguce ulazak u problem sa cuvarima,ako ces da plivas ,jebes poso...Jarkovci naj perspektivniji,svaki dan po 2-3 ribe mozes upecati onako opusteno,pitka voda sa 600m dubine,milina u ovakve dane.
Link to comment
Share on other sites

Nikakva nauka,kuvani kukuruz ili tajger i daljina odokativno 80m,moze i na 20 ili 50,zavisi od tvoje zelje,ribe uglavnom 3-4 kile,nista specijalno zahtevno,postuj pravila i svako ce ti odande izaci u susret...
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Maradik je crna komercijala gde su pre neku godinu morali da izvade 20 tona ribe jer je bilo krcato,sad opet ima toliko ribe da satiricno receno,moras da razgrnes ribu da bi zabacio udicu....gde je tu draz pecanja?
Link to comment
Share on other sites

Neki su ljudi ovde na forumu potpuno neverovatni, kukaju kako su sva fruskogorska jezera ojadjena-opustošena i onda kad posavetujes za maradik da je lepo i jeste lepo ali,.,, bože moj sad tu ima previše ribe... pa ne valja sad i sto ima ribe?!

Dokle može da ide ljudska glupost.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neki su ljudi ovde na forumu potpuno neverovatni, kukaju kako su sva fruskogorska jezera ojadjena-opustošena i onda kad posavetujes za maradik da je lepo i jeste lepo ali,.,, bože moj sad tu ima previše ribe... pa ne valja sad i sto ima ribe?!

Dokle može da ide ljudska glupost.

Ma ne vredi Zoki druze...treba samo cutati i uzivati na maradiku i pecati prave divlje ribe, i ne pricati puno... vidis da kad i hoces da pomognes ispadnes budala ..

Link to comment
Share on other sites

Za Maradik, znam da se pored manjih komada hvataju i veći. Nisam lično proveravao, ali drugar mi salje slike.

A pitanje komercijala????Kada vidim površinu vode ispred sebe od 50+ ha, a druga obala na daljini i do 300m, onda uopšte ne razmišljam na kojem sam "tipu" vode.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Za Maradik, znam da se pored manjih komada hvataju i veći. Nisam lično proveravao, ali drugar mi salje slike.

A pitanje komercijala????Kada vidim površinu vode ispred sebe od 50+ ha, a druga obala na daljini i do 300m, onda uopšte ne razmišljam na kojem sam "tipu" vode.

Bas tako druze... al ajde ti to objasni nekome...dodji i proveri to ti je najbolje resenje

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...