Jump to content

Trigga Ice kombinacija za prolece


exyucarp

Recommended Posts

Posto smo malo odlutali od teme ja se u moje ime izvinjavam i da se vratim na temu evo jednog recepta

Trigga Ice mix 1kg

Triga Ice Liquid 50ml

Jaja 8-10kom

 

Ostalo mozete a i nemorate dopuniti po zelji...

Ovaj recept je nesto sa cim nema greske po mojim iskustvima , ja sam samo stavljao 800 gr trige , 200 gr pticije i 3-5 ml triga liqvida po jajetu...NISTA VISE i peca savrseno, pogotovo na duge staze

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

A koja je to srednja vrednost za  mulbery?

7 ml. za k-1 

a ima i rod hutchinson al nju nisam koristio .......negde sam procitao da je 2 ml za kg mix sasvim dovoljno.... 

Link to comment
Share on other sites

7 ml. za k-1 

a ima i rod hutchinson al nju nisam koristio .......negde sam procitao da je 2 ml za kg mix sasvim dovoljno.... 

zato sam i pitao,jer znam da od rod.h plafon 2ml po kili cak je mozda i to mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Triga Ice 900g
Red hering 100g
50ml triga ice likvida
neki atrakt - ko voli nek izvoli sa kolicinom..
2 arome jednu vocnu jednu mesnu.. ko voli nek izvoli... vise mesne nego vocne.. moze ama bas sa god...
biber i so 

jaja
STOP!!!-mikser i gas, al obavezno van kuhinje.. terasa ili šupa...posto smrdi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Tasin?tebi ocigledno laboratorija nije jaca strana m?sta mislis da lepo sednes sam sa sbom i dogovoris se....da li ces da pecas ili da sedis ispred kompa?? Odluci se dve ili tri vrste boila sta bi pravio..pocni od osnovne varijante,jeftiniji mix,probas na par jezera...pa onda pocni da doradjujes mix....a povrh svega...budi ozbiljan da bi te ljudi ozbiljno shvatili i da bi ti pomogli...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tasin?tebi ocigledno laboratorija nije jaca strana m?sta mislis da lepo sednes sam sa sbom i dogovoris se....da li ces da pecas ili da sedis ispred kompa?? Odluci se dve ili tri vrste boila sta bi pravio..pocni od osnovne varijante,jeftiniji mix,probas na par jezera...pa onda pocni da doradjujes mix....a povrh svega...budi ozbiljan da bi te ljudi ozbiljno shvatili i da bi ti pomogli...

Hvala na savetu, to radim vec godinu dana i krenuo sam od osnovnog naravno. Dukas Akademija mi je mnogo pomogla tj. taj covek.. 

Krenuo sam od 0 zahvaljujuci njemu i ima rezultata naravno i to lepih. Nisu extra ali su lepi rezultati kako divlja voda tako i komercijala.

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetu, to radim vec godinu dana i krenuo sam od osnovnog naravno. Dukas Akademija mi je mnogo pomogla tj. taj covek.. 

Krenuo sam od 0 zahvaljujuci njemu i ima rezultata naravno i to lepih. Nisu extra ali su lepi rezultati kako divlja voda tako i komercijala.

 

Tasin svaka cast na iskrenosti....

Svi bi mi voleli da izdvojimo jos vise novaca za nas hobi, ali svi znamo kakva je ekonomska situacija kod nas u Srbiji..

Evo je vec par god usavrsam moj mix i zadovoljan sam sa rezultatima na divljiim vodama, probane su i  na raznim mestima (komercijali) i mnogi  kazu da su ok.

Kupovao sam razne boile ali sam skontao da moj mix ok. lovi i jeftini sto meni puno znaci jer volim da pecam sarana!

 

P.S. Pecam za minut adrenalina nebitno dali je to riba od 1kg ili od 20kg postujem svaku ribu...!

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savetu, to radim vec godinu dana i krenuo sam od osnovnog naravno. Dukas Akademija mi je mnogo pomogla tj. taj covek.. 

Krenuo sam od 0 zahvaljujuci njemu i ima rezultata naravno i to lepih. Nisu extra ali su lepi rezultati kako divlja voda tako i komercijala.

 

eeee pa to je lepo.....slusaj starije i naucices...naravno i budi uporan u tome

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...