Jump to content

Jezero Medjes ,Satrinci


nesa

Recommended Posts

ja samo pitam da li neko zna da li se moze pecati na dnevnu dozvolu i da li tamo postoje stvarno  ribocuvari posto neko kaze: tamo nema pecanja a neki kazu ima pa me interesuje da li je dozvoljeno pecanje i kolika je dnevna dozvola. ne bi da idem tamo pa da dolazim u neprijatne situacije,da me neko tera sa jezera itd

Link to comment
Share on other sites

Nece te niko oterati ako imas dozvolu,jezero je poribljeno i ovog proleca ali su ga kormorani strucno otresli,peca se i dalje sitna riba i deverika u izobilju......

Link to comment
Share on other sites

bio sam  u satrincima na jezeru. da nisam poranio dobro ne bi nasao mesto,mesta ima malo i uglavnom su sva popunjena i stalno zauzeta,kako jedni odlaze kuci,drugi odmah dolaze a to je verovatno iz razloga jer je jezero u rasulu,cuvara nema,radi ko sta hoce. od ribe radi deverika ,moze se upecati som i  smudj,sarana je umetnost uhvatiti verovatno iz razloga sto su mu jebali kevu tamo ko zna na koje sve nacine.  inace jezero prelepo i to malo mesta sto ima su lepa mesta ali buducnost izgleda nema,bice upropasceno kao i sva ostala za jako kratko vreme. eto ako nekog mozda zanima prava slika jezera to je....

Edited by krcaklen
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Jer cuvari nocu moraju da rade strujom po jezeru. Vec su ihvaceni sa sve apartom. Peglaju po jezeru sa sve znackom ribocuvarske sluzbe. I mole da se ne zove policija, imaju po troje dece. Niko nije jezera osakatio osim civara!
Link to comment
Share on other sites

Zato zivela privatizacija !

Sve treba da bude privatizovano i nikog nebi glava bolela .

A na satrincima ako zelis da kampujes mozes ako platis dnevni zakup zemljista po cm kvadratnom .

Zato ove godine hvala Bogu , guzve biti nece , mocemo i mi nekad kampovati . Proslih godina je bilo rasulo , nisi mogao doci do mesta za pecanje od penzosa. Ekipe su se samo menjale i menjale . Gde god da si stao , stao si nekome na mesto .

Cuvari mi deluju ok , mislim da dobro obavljaju svoj posao i sto je najbitnije od 4 puta sto sam bio tamo sva 4 puta su mi gledali dozvolu i nema tolerancije za nocno pecanje . Sad da li je vec kasno za sve ovo ili ne , vreme ce pokazati .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jer cuvari nocu moraju da rade strujom po jezeru. Vec su ihvaceni sa sve apartom. Peglaju po jezeru sa sve znackom ribocuvarske sluzbe. I mole da se ne zove policija, imaju po troje dece. Niko nije jezera osakatio osim civara!

da li mozes da mi dostavis fotografije? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Da li je neko pecao na jezeru šarana prošle godine? Kakva su iskustva? Takođe me interesuje ovo oko noćnog pecanja, da li to znači da ne smeš ni da budeš na obali noću ili sme da se kampuje a samo štapovi da se izvade u toku noći? I da,koja dozvola važi?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...