Jump to content

Druzenje Forumasa Jezezero Čonoplja 24-27-05.2018


Recommended Posts

Ovo druzenje ce unaprediti rad foruma jer ce se ljudi ponovo zbliziti, i stvoriti neka nova prijateljstva koja ce se posle i ovde preslikati kroz teme i diskusije

Upravo to sam i ja hteo da kazem, ovaj forum je jedan od retkih koji nije zamro i ovakva druzenja mogu samo da pozitivno uticu na aktivnost foruma

Link to comment
Share on other sites

Na Conopljankskom jezeru je na slobodnom ribolovu pravilo da cuvar moze camcem da vam nahrani mesto po zelji, cak i da vi sa njim odete camcem do markera i da nahranite. Naknada cuvaru je neka simbolicna, mislim da je 100din. Posto ce druzenje biti druzenje savetujemo da se ostavi i ova mogucnost ko bude zeleo da je koristi. Riba se definitivno jako boji rakete i to je dokazano vec nebrojeno puta i ko se odluci na ovu opciju ima mnogo vecu sansu za ulov. Pogotovo krupnije ribe. Ko bude zeleo da spodira naravno moci ce.
Link to comment
Share on other sites

Raspitacu se za majice, da ne podignu koatizaciju,jer se trudimo da bude sto jeftinije.

Prica je sledeca jezero moze da primi max 16-17 ekipa.

Pecace se Četvrtak-Nedelja,e sad ekipe koje ne mogu zbog obaveza da dodju pre Petka mogu da dodju u petak ali obavezno da to najave. Neko ce da vuce mesto za njih i ono ce ih cekati.

Pobednika ce odluciti najveca riba,

Nagrade:

I Mesto Pehar i Pecena praseca glava.

II i III mesto ce dobiti po Čaponjak (praseca noga),II mesto prednju Levu a III mesto zadnju desnu.

Najmanja riba dobija mali Pehar i svinjski rep.

Ostatak praseta ce mo pojesti u Nedelju za rucak!

Pecace se na po 4 stapa po ekipi.

Ekipu bi trebalo da cini max 4 clana ( zbog brojnog stanja za rucak)

Koatizacija za druzenje je 5500 din po ekipi.

Satnica

Skup do 9 

Izvlacenje pozicija 9,29min

Pocetak u 10,29

Subota 13h (ko hoce) pauza od sat vremena za rucak ( Pasulj)

Kraj u Nedelu u 13

ProglasenjE I Rucak U 14h

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na Conopljankskom jezeru je na slobodnom ribolovu pravilo da cuvar moze camcem da vam nahrani mesto po zelji, cak i da vi sa njim odete camcem do markera i da nahranite. Naknada cuvaru je neka simbolicna, mislim da je 100din. Posto ce druzenje biti druzenje savetujemo da se ostavi i ova mogucnost ko bude zeleo da je koristi. Riba se definitivno jako boji rakete i to je dokazano vec nebrojeno puta i ko se odluci na ovu opciju ima mnogo vecu sansu za ulov. Pogotovo krupnije ribe. Ko bude zeleo da spodira naravno moci ce.

Samo bih dodao da ce mo o terminu hranjenja camcem ( ko bude hteo) da se dogovorimo na izvlacenju pozicija. Moj savet je da se koristi ova mogucnost kako ne bi  vreme za ispijanje piva trosili na bacanje rakete! ahhahahah

Salu na stranu ovo je mnogo bolja opcija nego lupanje raketom,mada ko bude zeleo da dokaze svoje bacacke sposobnosti u bacanju spomba moze to da radi. Ovo je stvar izbora!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije jos najava jer jos nismo odredili tacan datum. A ceka se i broj da vidimo hoce li moci Conoplja ili cemo morati negde drugde. Za sada smo svi koliko vidim za Conoplju. Samo cemo onda morati staviti limit ekipa na maksimum 16

Može i na Adi Ciganliji

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...