Jump to content

Fox Winter Suit


Dunav 1

Recommended Posts

  • 3 months later...
Dunav 1, imam trakerovo zimsko odelo i jakna je lagana kao perce, ni jednu do sada jaknu nisam probao a da je tako lagana. Verovatno si ti probao drugi model jakne koji jeste tezak, i iz tog razloga sam se odlucio za ovaj model. Izuzetno je toplo, lagano i nepromocivo odelo, jedino sto je materijal fin, pa treba paziti da se ne provlacis kroz granje i ko je pusac da pripazi da ne progori.
Link to comment
Share on other sites

Ja imam traker tundru nekih 4-5 godina

Pecao u svim uslovima i leti i jesen i zimi stuku....

Jakna nije teška ali nije ni lagana,jako je topla,kad se skine duks jakna je lagana

Duks je extra, topao i najkorišćeniji deo celog kompleta

Pantalone su jako tople ali ne disu pa se znojim

E onda jakna nije za dugu kišu propusta na ramenima,i na rukavima bude vlažno i mokro

Ne Kad stojiš 5minuta ali ako si duže na kiši da nešto radis,vadis ribu,hraniš,razvlačis..... propusti vodu posle nekog vremena

Sve u svemu 100-nak eura koliko košta vredi

 

E a uzeo sam zimus prologic max4 dve klase je bolje od tundre ali je i tri klase skuplji,max 4 je malo lakši od max3 manje glomazan,i malo drugaciji dezen (meni lepši), materijal diše,nema znojenja,ne propusta vodu (pecao par puta zimus stuku po kiši i snegu)....

Kao i za većinu stvari koliko para toliko muzike

Ako možeš bolji je izbor prologic ako ne tundra sasvim pristojno odelo,toplo,lepo samo to sto pusta na rukavima i ramenima

Valjda se sliva niz ruke i sve se skuplja na rukavima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...