Jump to content

Chub Outkast 12Ft 2.75Lb Za Strategy Hi-Performance 12Ft 3.25Lb


Recommended Posts

Pomagajte, dilemi sam, nudi mi covek Strategi Hi-performance 12ft 3.25lb star godinu dana i 2 izlaska na vodu, bez ijedne ogrebotine, za moj Chub Outkast 12ft 2.75lb, sta raditi? Da li se isplati ovo menjati? Meni trebaju malo tvrdji stapovi ali mi nije neophodno da ih zamenim, pogotovo ne za losije stapove, ako su ovi losiji?
Link to comment
Share on other sites

Šta znam, meni se Chub zaista dobro pokazao, uglavnom sam pecao na mestima gde se ne baca preko 70m pa mi je to zadovoljavao, lepo radi na ribi, baš retko se desi da spadne riba... Sad mi se nameće potreba za malo tvrđim štapom pa sam mislio da uzmem nešto baš ovakvih karakteristika kao što je ovaj Strategy ali nisam imao prilike da ga probam... Čitao sam iskustva ljudi sa tim štapom ovde na forumu i vidim da ih hvale al nisam siguran da li da menjam... Misliš da bi trebao da ih zamenim za ovaj Strategy?

Link to comment
Share on other sites

Zadovoljan sam ovom varijantom, ali će mi uskoro trebati jači štapovi a za dva kompleta sad trenutno nemam mogućnosti (kad je bilo novci otišli na drugu stranu) a ovo sad mi je prilika da zamenim set za set bez ulaganja. Šta mislite, da li vredi ovo menjati?

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da tih Cabova vise I nema kako su losi stapovi,tebi je ok jer pecas na toj daljini,zato ga I nisi prebio....Stratedzi se jos nije polomio koliko se zna a svi se izivljavaju na njima dok s druge strane Outkastova ima xxx izlomljenih I vecina na istu foru,donji deo.
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice outcasta imam stariju seriju a burazer najnoviju i obe su verzije od 3.5 lb i stvarno smo prezadovoljni i ne stedimo pri zabacaju!Cuo sam i ja da je bilo nekoliko pucanja ali se nisam licno uverio.Mada sam i davao drugarima da pecaju na njih i imaju samo reci hvale!A za strategy nemam iskustva tako da ti ne mogu nista reci za njih ali ih vecina hvali
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice outcasta imam stariju seriju a burazer najnoviju i obe su verzije od 3.5 lb i stvarno smo prezadovoljni i ne stedimo pri zabacaju!Cuo sam i ja da je bilo nekoliko pucanja ali se nisam licno uverio.Mada sam i davao drugarima da pecaju na njih i imaju samo reci hvale!A za strategy nemam iskustva tako da ti ne mogu nista reci za njih ali ih vecina hvali

Ovo ce izgleda biti smak sveta da je neko normalno prokomentarisao temu....da nije diskriminisao drugi proizvod.....u odnosu na onaj koji poseduje.... Bravo druze za komentar :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre mnogo godina imao Chub Outcast, prvu seriju, pravu, made in Britain. I obozavao sam te stapove dok mi jednom nije pukao iz cista mira pod olovom od 75gr na zabacaju od 70m. Jedino sto je bilo -5 napolju i stap je bio zamrznut ali to nije opravdanje za takav stap tog renomea kakav je on bio u to vreme, pre desetak godina

Link to comment
Share on other sites

Onda sta mislite, da li da menjam ili ne? Citao sam o Strategy stapovima i vidim da ih mnogi hvale, a i u Lokvanju u Zrenjaninu mi kazu da su im to najprodavaniji stapovi...
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre mnogo godina imao Chub Outcast, prvu seriju, pravu, made in Britain. I obozavao sam te stapove dok mi jednom nije pukao iz cista mira pod olovom od 75gr na zabacaju od 70m. Jedino sto je bilo -5 napolju i stap je bio zamrznut ali to nije opravdanje za takav stap tog renomea kakav je on bio u to vreme, pre desetak godina

 

Ustedio si mi pisanje

Narucio iz Engleske, nakon prvog pecanja odma prodao, nevolim da mi stap skrca dok zabacujem :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Pecao godinama na chub snooper i nikada nisam imao ni jedan jedini problem a bas sam se izivljavao.Sada pecam na spro strategy 3,6ft 3,25lb stap je super.Mislim da de se neces pokajati ako ga uzmes ako ga menjas zbog daljeg izbacaja od chuba.
Link to comment
Share on other sites

Stapovi su zaista kao novi...Drmusao sam ih danas i stvarno dobro deluju. Primetio sam samo na jednom stapu kad sam im stavio masinice i kad sam simulirao jaci zabacaj da se cuje pucketanje u halteru, a na ostala dva nista.
Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da tih Cabova vise I nema kako su losi stapovi,tebi je ok jer pecas na toj daljini,zato ga I nisi prebio....Stratedzi se jos nije polomio koliko se zna a svi se izivljavaju na njima dok s druge strane Outkastova ima xxx izlomljenih I vecina na istu foru,donji deo.

ima ima baca ali jeftini pa nije ni bitno ali stapovi vrede za te pare
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...