Jump to content

Shimano Ultegra Ci4+ Xtc


Recommended Posts

Hvala ljudi sto ste se ukljucili u razgovor...I dalje verujem u Shimana naravno,ali ovo danasnje ludilo od vremena gde se juri profit navede me da posumnjam kad vidim npr ovo sto sam opisao...Dosta ranije sam imao Shimano 6500B...isto su imale taj luft u rucici,ali nisam nesto obracao paznju,kolega ih je kupio dosta pre mene(i dan danas ih ima,taj sto sam mu javio za stari BBLC),isto luft i na njegovim...dok mi je ovo na Ci4+ nesto sto nisam ocekivao,ne znam ni ja zbog cega,a verovatno nije nista sto kaze Kristijan...Doci ce mi glave to sto sam tolika picajzla pa sve vidim i cujem...
Link to comment
Share on other sites

ja u zivotu nisam podmazao masinice i uvek radile kao sat,jedino ova besprekorna sto je od 200 plus evra sumeca....kao sto sam vec rekao,zanemarljiva razlika ona i xtd....

A cuj,to ti je isto kao kad vozis stojadina pa te boli đon jel ima ulja ili nema a kad vozis nesto bolje malo vise vodis racuna o tome ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Da se nadovezem...vratim ja one masine (Ci4+) iz gore pisanih postova sto sam kupio,u prodavnicu,kazem im da nisam zadovoljan i oni mi uredno uplate pare na racun...Pre neki dan naidjem da neki Ukrajinac prodaje te iste masine 150€ komad u Bolonji...Da li su sveze šanirane ne znam,a i zabole me...spakujem se juce i za Bolonju da ih vidim.Masine ganc nove u kutijama...I sto je najbitnije,ogromna razlika izmedju tih i onih sto sam kupio,lepo rade,utegnute,sve proverim i uzmem naravno...Eto,potpuno iste masine i nove kupljene,oba kompleta,a ove daleeeko iznad sto se tice samog rada.Ne znam sta je bilo sa onima prvobitnim sto sam uzeo,to cese,grebe,cuje se sve nesto...definitivno sam znao da to nije to,zato sam ih i vratio i srecom naleteo na ove...Mozda ni Shimano ne odradi sve kako treba bas uvek ili...ili...ko ce ga znati.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...