Jump to content

Fox Mxr+ Presentation Set


Recommended Posts

Kolege,ima li neko iskustva sa ovim pistaljkama,kako se pokazala baza i generalno dal vrede ovih para.
Imam u planu da ih kupim.
Takodje me interesuje koja je razlika izmedju MXr+ Presentation set i Fox Micron MXr+ Multi Color Presentation Set.
Hvala na odgovoru svima.

Link to comment
Share on other sites

Imam 4+1 multicolor set 3 godine. Do sada nisam imao nikakvih problema. Koristio ih u svim mogucim uslovima - kisa, nevreme, visoke i niske temperature...

Sigurno da ne vrede te pare, ne samo gore pomenuti, nego ni jedni sa toliko naduvanom i previsokom cenom. E sad to sto ima nas zaludjenika pa papreno placamo ime, to je drugi par cipela.

Bdw, isto tako radili mi posao berovi signalizatori desetak godina, upadali i u vodu, nema sta nisu prosli, a kostali 15e/komad. Poklonio drugaru, eno i dan danas rade super.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pazi, baza jeste dobra stvar, a sad da li tebi treba ili ne, to od tebe zavisi i shodno tvojim potrebama. U svakom slucaju je korisna. Ja je koristim uglavnom nocu dok odmaram u satoru i ponekad kada odem od stapova do susednog boksa i slicno. Nije mi sve vreme ukljucena, po potrebi. Daljina do koje bez greske radi je do nekih 100 metara. Hvata i dalje ali desi se da izgubi signal na vecoj udaljenosti. Baterije i na signalizatorima i na bazi menjam preventivno jednom godisnje pred svaku sezonu (duracel).

Ja sam namerno uzeo multicolor set za situacije kada sam u satoru i kada se ukljuci lampica na bazi prilikom run-a, po boji odmah znam koji je stap u pitanju, pa brze odreagujem, pogotovo ako sam malo dremnuo. Naravno, mozes i po zvuku da ih stelujes.

Eto, nadam se da sam koliko toliko pomogao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baza po meni dosta olaksava ribolov nocu. Prosto si opusteniji ne razmisljas da li ces cuti signalizatore I kad ces cuti. Sa bazom reagujes vec na prvi bip sto je za mene jako bitno. Baza svoj znacaj ima posebno pri duzim kampanjama (pet I vise dana) jer posle par dana umor te stize I koncentracija slabi. Po meni Baza dosta znaci.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Retko gde na pecanju si sam. Obično je okolo društvo, rakija, pivo, roštilj i sl.

Drugim rečima, tokom dana i noći, često bude galama, graja i sl.

Zbog toga ti treba baza, koju držiš kod sebe, i onda se lepo provodiš, opušteno i ne razmišljaš da li ćeš čuti signalizatore.

Potreba noću je jasna, već su rekli kolege.

Recimo, ja kad pecam noću, maksimalno smanjim signalizatore (ne volim da trešte dok oko mene ljudi spavaju), odradi lepo baza u šatoru, i samo mene budi.

Opet, kad si sam, niko u blizini, nemaš pecanje+druženje, baza pomaže tebi radi komocije.

Npr. možeš mirno da ideš na sra..e,sa bazom i toalet papirom pod ruku.

Šta ćeš bolje i lepše.

Hiljaduuuuu puta mi je udario baš kad sam na sr...u.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...