Jump to content

Daiwa Black Widow 3.6 M 3.5 Lb? Vasa Misljenja?


Recommended Posts

Ako moze neko ko ima ili je imao pomenuti stap da mi kaze kako je zadovoljan? Mogu po nekoj povoljnijoj cijeni da ih kupim nove,pa me zanimaju vasa iskustva sa tim stapovima..upario bih ih sa daiwa black widow 5500A..
Link to comment
Share on other sites

drugar je dva polomio i to bez puno silovanja, jedan na Ubu dok je pokušavao da otkači olovo sa sajle, a drugi na Savi u zabačaju tako što je zakačio za žbun pozadi! Pritom nije hteo da zabaci više od 20 metara! nikakva specijalna sila nije upotrebljavana! Mozda je bila loša serija, mozda je ne znam šta...ali prisustvovao sam i jednom i drugom lomu i prosto nismo mogli da verujemo! Posle je kupio strategy hi performans i peca na njima zadne tri godine- oduševljen. Nemam razloga ni da ih pljujem-hvalim..pecam na nešto sasvim drugo, samo sam preneo ono što sam video.

Link to comment
Share on other sites

Moguce nas 10-ak ima ove stapove bas iz razloga sto su jeftini i moze se silovati do krajnih granica i niko do sada nije uspeo da polomi nijedan.

Verovatno da je u seriji neka greska.

Cak smo pokusavali namerno da iz tri koraka bacamo i polomimo stap i nismo uspeli.

Jel pri kupovini je imao garanciju,ako pukne...

Link to comment
Share on other sites

Ako moze neko ko ima ili je imao pomenuti stap da mi kaze kako je zadovoljan? Mogu po nekoj povoljnijoj cijeni da ih kupim nove,pa me zanimaju vasa iskustva sa tim stapovima..upario bih ih sa daiwa black widow 5500A..

 

 

Štapovi nisu loši, nemam ih ali sam dosta pecao na njih pošto ih kum ima a uvek zajedno pecamo, meni lično se ne dopada kako mi leže u ruci i ne sviđaju mi se na ribi ali to je subjektivni osećaj i ne mora da znači da će i tebi tako biti... Ako ih imaš po nižoj ceni od one po kojoj se sad prodaju (5.600RSD) onda je to skroz korektno. Za taj novac teško da ima bolji nov štap. Međutim, ako nisi striktno rešio Daiwe da uzmeš i ako ti ne predstavlja problem da dodaš još  2.000 RSD po komadu mogao bi uzeti Strategy Hi-performance koji je po mom mišljenju i ličnom iskustvu ubica u tom cenovnom rangu. 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovorima..Ja sam ih kupio,jer me to ispalo povoljno na nekom popustu,pa sam se zato odlucio za njih..vidim da su bas jaki/kruti,ali jos ih nisam probao na vodi..

Nisi ti pogrešio sa tim štapovima, prosto za taj novac bolje ne može. U zdravlju da te služe i da se napecaš!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...