Jump to content

Monoštorski rit


Guest kristijansombor

Recommended Posts

ima reprize u utorak 11:25 na RTV2 i u petak u 14 na RTV1. a bice i na youtube

Nisam mogao da gledam,verujem da je dobra emisija bila.Svaka cast Kristijane!Pogledacu kad postavis ovde link!

Link to comment
Share on other sites

Matori sad si postao zvezda na televizor.Slava,zene,gudra-JET SET!Extra emisija!(ocekuj poziv od Billy-ja,zelece da ti se privali,da odvali parce od kolaca slave)

HAHAHHA Vristuljo mackice moja,znam da te pale poznati muskarci ali se nadam da ces mi ostati verna! Kristijane ne kvari nam romansu! :rofl:  :rofl:  :rofl: Sto se tice vode na kojoj je snimana emisija ne sta da se kaze sem RAJ! Bio, video,pecao i upecao sarana od 300gr ahahhahahahhaah :rofl:  Salu na stranu,ozbiljna voda koja je teska za vikend pecanja.Zahteva ozbiljnu duzu kampanju! 

Link to comment
Share on other sites

HAHAHHA Vristuljo mackice moja,znam da te pale poznati muskarci ali se nadam da ces mi ostati verna! Kristijane ne kvari nam romansu! :rofl:  :rofl:  :rofl: Sto se tice vode na kojoj je snimana emisija ne sta da se kaze sem RAJ! Bio, video,pecao i upecao sarana od 300gr ahahhahahahhaah :rofl:  Salu na stranu,ozbiljna voda koja je teska za vikend pecanja.Zahteva ozbiljnu duzu kampanju! 

Ma ne sekiraj se!Ti si moja droca No1! :air_kiss:  :girl_devil:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...