Jump to content

II BASS CARP CUP- TVRDENJAVA


Recommended Posts

Da su otisli na Tamis vise bi se napecali :lol:

Salu na stranu voda nije komercijalna ,cak sta vise veoma je zahtevna.

Jesu je momci skoro poribili,ali to bar sada nista ne znaci.

Mislim da su se malo zaletli sa ovim takmicenjem,jer nije to jos uvek takmicarska voda,ali ako nastave sa poribljavanjem ovim tempom za 4-5 godina eto jos jedne interesantne vode.

Link to comment
Share on other sites

Tragicari takmicenja Prda i Vojkan!

Vojkan sinoc izgubio 1 veliku ribu ,a Prda od jutros u roku od 2 sata jos 2 velike.Kako mi rece obe ribe koje je malopre izgubio su bile bas velike,s' tim sto za ovog poslednjeg kaze da je bio ogroman.

Nervozan je k'o leptir i toliko se iznervirao da ne moze ni udicu da veze koliko mu se tresu ruke. :D

Link to comment
Share on other sites

Evo sveze stiglo od voje

mesto br.30 ct magic carp---15,780

mesto br.44 ct zlatni saran---10,390

mesto br.37 ct 94 ---5,440

mesto br.20 ct meleg baits---4,020 i dosta izgubljenih riba nazalost

Link to comment
Share on other sites

Jos smo mladi nauciemo,izgubili smo jutros tri velike ribe jednog amura i dva sarana.

Lepse je pecati ovako takmicenje nego se mlatiti izvaditi sto kila ribe baciti dvesta kila hranbe i nebiti u plasmanu.

Izvadili bi mi barem jednu ribu nego smo verovali Kizi i uzeli njegov pribor,covek nam podvalio za medalju.

dao nam stapove koji se savijaju kao da su od trske,mesinice proklizavaju i kad su zategnute.

ma morao sam znati da ce nas sjebati,sve u svemu ja sam zadovoljan,pretpostavljam i da je Vojkan napisace i on nesto kad se odmori bojim se da ga nisam previse isekso ipak je on stariji covek ,trebao sam imao milosti. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Rekoh ja MAALEER. Nista dok se ''cigancica" ne prihvati.Moramo doneti odluku da se DOZVOLI prdoniju da pre takmicenja nesto uradi protiv malera,inace ima da ga bije maler i na dalje.

Pitanje: Kad je sledece takmicenje u Borci?????

Link to comment
Share on other sites

vALA BEŠE OVO VRLO INTERESANTNA BORBA. Prda se trudio ali mu nije uspelo (nazalost).

Mislim da su svi zadovoljni,nije bilo mnogo riba ali je bilo odvlačenja u granje bar desetak. Amur je pravio haos.

U svakom slučaju VELIKO HVALA SVIMA KOJI SU BILI I NADAM SE DA NISU PONELI NITI JEDNU NEGATIVNU EMOCIJU SA NAŠEG JEZERA.!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nema na cemu Dr., samo da mi je boljeg aparata a ne ovoga krsa od nokie...

sto se tice pecanja na ovoj vodi, ja sam spreman opet da dodjem, bilo takmicenje ili slobodno pecanje,

privlaci me mulj, nedostatak prostora, granje u vodi i iznad glave i malecke ribe... :D

 

Bez šale, jezero koje "obecava", svaka cast momci na velikom poslu koji ste odradili za kratko vreme..

Sto se tice samog pecanja, cutis, radis, i cekas adrenalinsku bombu...ko oce da na`vata za dan 100 kila, da pravi "orgije" na obali - nek` zaobidje ;)

pozz

Link to comment
Share on other sites

Malo pre me zvao Kole iz Majdanpeka,neki njegovi bili na pecanju na pelagicevu ,malo domacih malo austrijanaca i upecali svega par riba za dva dana i to na edinici i dvadeset devetki.

Mnogo ekipa bez ribe.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...