Jump to content

Recommended Posts

nezelim da ispadne kao da nekoga branim ali u kakvoj je Braca frci cudi me da se uopste stigne i javiti.

 

Mnogo volim ovaj sport,svaki ali svaki slobodan trenutak sam na vodi bilo gde,nemora biti dunav niti neko jezero prosetam sa klincem pored kanala.

To su verovatno jedini trenuci kad mozemo popricati nasamo,sad ce jedanaest godina treba mu otac a ja kad se resim malo posla odem na vodu,ovo sto mi radimo je kako neko rece bolest.

Zato me licno i pogadjaju sva sranja sto se desavaju,mnoge stvari mogu da funkcionisu na najjednostavniji nacin kad se ljudi razumeju,a cesto je dovoljna i mala varnica pa da se kaze i ono sto netreba i onda to ode toliko u krajnost da nemoze da se ispravi.

 

Vidi samo gde se zavrsila rasprava i jednostavnom pitanju.

Sta bi sad rekao nas sponzor Vojkane sto je uplatio onih pet hiljadarki,bas lepo od njega. :twisted:

 

Ne zanam dali imas pravosudni ispit,ali sudeci po nacinu zastupanja kijent di ti brzo zaglavio u prdari.....

Taj tvoj klijent stvarno je u frci ,ali kad treba tebe da ispostuje..........obavezno nadje vremena.

Imao sam prilike u to da se uverim proletos kad si se ti domacinski potrudi i organizovao jednan lep dogadjaj i stvarno si maksimalno bio ispostovan od svih tvojih pravih drugara koji su ti to i obecali i dosli ............. :think:

 

Eeeee moj Prdoni kojoj li se crkvi molis?????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo izvuceno iz konteksta budi frajer pa pusti ceo post od pocetka do kraja a ne samo neke delove koji tebi odgovaraju, a posto si ti veliki covek i brines o edukaciji pocetnika sto to nisi obrisao a uz put i one desetine postova u slikama i reci pa me onda trajno banovao nego si me trajno banovao pod izgovorom da nista ne pisem mesecima i podjebavam pocetnike pa shodno tome ti meni reci koliko ovde imas postova o edukacij pocetnika?

 

 

 

P.S. Da i ja malo copy/paste sa sajta *** ono sto meni odgovara ali samo deo:

Top Tema: "KD" Rig 6 jana 525 May 04, 2009 - 05:49 PM

Top Tema: Basic Knotless Rig 20 jana 1196

Top Tema: Šta mislite o ovom sistemu? 24 jana 1084

Top Tema: FOX Advanced "BB" rig 1 jana 274

Link to comment
Share on other sites

Evo banujte mene! da ne ispadne da niko nije banovan, ako ne onda zbog psovke! Ali da ga hebem ako ste svi kompletno normalni!!!

Ko je koga banovao, ko je sta narucio, ko je gde sta prepisao.......

Daj bre ljudi, ko je moderator, a ko nije...

Zar je sve to i bitno kada se svi poznajemo?!!!

Fakat je da je liga postojala i pre 10 godina

Fakat je da je od tada do sada na greskama trebalo nesto nauciti, i unaprediti je!!!

Fakat je da je nekada zimi bilo organizovano nekolicina edukacija za odrasle, i obavezno barem jedna leti za decu!!!

Fakat je da se znalo pre svakog drzavnog prvenstva gde se peca, kolika je kotizacija i do kog datuma su uplate!!!

Fakat je da ljudi osim ovog sporta i rade i da moraju da prilagode svoje vreme!

Fakat je to da je bilo gresaka, i to u nizu gde bih izlizao tastaturu nabrajajuci ih i da je spisak do dana danasnjeg trebao da bude manji!!! Bar za koje slovo na papiru!!!

I onda dodje 2009-ta i nit se zna gde se peca, nit kada!!!

Fakat je i to da isto ne zavisi ni od Belog ni od Stanislava, jer bi vec to funkcionisalo... ali neko je negde zasrao!!!

Negde koci a mi se kao pijani majmuni vrtimo u mestu...

Ljudi bre, negde nesto ne valja, bas me briga ko je u cemu glavni, ko iza njega, ko ispred, daj da na neki konstruktivan nacin resimo nesto sto mozemo, ili da se usaglasimo da smo nemocni...

 

ali bre prepucavajuci se oko svega se ne spotize bas nista, a ko je kome moderator, ko gde kome sta kpi td, pa ipak nije red! Pa svi smo iz ljubavi ovde gde smo sada, e samo fali da sad zaratimo iz te iste ljubavi!!!

Nema smisla!!!

Link to comment
Share on other sites

Evo banujte mene! da ne ispadne da niko nije banovan, ako ne onda zbog psovke! Ali da ga hebem ako ste svi kompletno normalni!!!

Ko je koga banovao, ko je sta narucio, ko je gde sta prepisao.......

Daj bre ljudi, ko je moderator, a ko nije...

Zar je sve to i bitno kada se svi poznajemo?!!!

Fakat je da je liga postojala i pre 10 godina

Fakat je da je od tada do sada na greskama trebalo nesto nauciti, i unaprediti je!!!

Fakat je da je nekada leti bilo organizovano nekolicina edukacija za odrasle, i obavezno barem jedna za decu!!!

Fakat je da se znalo pre svakog drzavnog prvenstva gde se peca, kolika je kotizacija i do kog datuma su uplate!!!

Fakat je da ljudi osim ovog sporta i rade i da moraju da prilagode svoje vreme!

Fakat je to da je bilo gresaka, i to u nizu gde bih izlizao tastaturu nabrajajuci ih i da je spisak do dana danasnjeg trebao da bude manji!!! Bar za koje slovo na papiru!!!

I onda dodje 2009-ta i nit se zna gde se peca, nit kada!!!

 

Fakat je i to da isto ne zavisi ni od Belog ni od Stanislava, jer bi vec to funkcionisalo... ali neko je negde zasrao!!!

Negde koci a mi se kao pijani majmuni vrtimo u mestu...

 

 

 

Ljudi bre, negde nesto ne valja, bas me briga ko je u cemu glavni, ko iza njega, ko ispred, daj da na neki konstruktivan nacin resimo nesto sto mozemo, ili da se usaglasimo da smo nemocni...

 

ali bre prepucavajuci se oko svega se ne spotize bas nista, a ko je kome moderator, ko gde kome sta kpi td, pa ipak nije red! Pa svi smo iz ljubavi ovde gde smo sada, e samo fali da sad zaratimo iz te iste ljubavi!!!

Nema smisla!!!

Sto se tice banovanja ne znam zasto ti to pominjes, kad ti niko ne ljulja kavez.To smo razjasnili da mi sa ovog sajta to necemo uraditi ,jer imamo malo drugacija shvatanja od nekih drugih sajtova.

A stvarno ako sam ikom naj korektnije objasnio pitanja gde se peca ,kada ,kako ,zasto ,zbog cega onda sam tebi objasnio. A pored tog znam imas i ljude u svom klubu koji su aktivni u SF i obavesteni i siguran sam da imas informacije .Pa stvarno druze ne kapiram ove tvoje FAKAT FAKAT FAKAT FAK...........

Link to comment
Share on other sites

Na banovanje sam mislio zbog psovki koje sam svesno izrekao, i bez kojih nisam mogao da opisem sto mi je na umu... (Crven ban - ni Vuk nekad to nije mogao)

Upravo sam bio napisao da me nervira kada citam prepucavanja u nedogled ko je sa kog sajta, ako je vec tema ko je kakav covek, misljenja su veoma subjektivna, a nije ni tema, a usko vezano, i za tebe, kao i za Bracu mislim sve najbolje...

I naravno da imam informacije, a opet ne pisem ovo da bih dolivao ulje na vatru, vec da se ljudi makar dopisno ukljuce u rad SF i mozda se i rodi konkretan predlog koji bi nekamo doveo

Ono sto sam zeleo je da ne pomesamo babe i zabe, Braca i ja smo moderatiri na ***-u, ti i Jana ovde, ali osim sto je i to FAKAT, koga to briga, i sta ko od toga ima!

Nase je da uputimo ljude i u onoj temi gde mozemo da damo korektan odgovor, a druze, pa ne vrti se svet oko mene, otud i sve edukacije na kojima sam ucestvovao i sve ostalo gde sam se zalozio za ovaj sport!

 

Iskren da budem do kraja, a pokusaj me shvatiti, vrlo dobro znam sta se desava! Ali...

Kada udjes u prodavnicu da bi kupio jogurt, na odgovor nema istog, okreces se i odlazis u drugu prodavnicu, i prosto te ne zanima zasto je coveku koji dovozi isti pukla guma, zaglavila tasta u bolnici itd...

Slicno je i ovde, ponavljam, znam mnogo sto drugi ne, ali oni koji bi da otpecaju drugu likgu, zele i imaju pravo da znaju gde ce se ista pecati i kada!

Ako se ko navikne da i ovaj princip kao sto je sada, pali, sledece godine ce se plasim, biti jos gore, a plasim se da talasamo govna koja su nam dosla do usana!

 

Ukratko, stalo mi je do ovoga! da nije, citao bih i gledao kako se tamo neko prepucava, smejao se i grickao cips...

Link to comment
Share on other sites

Ti znas kakva je muka sve to odraditi kao i Braca naravno i on i ti i ja bi voleli da mozemo sve to da rabimo bez nekih prsto nam nametntih stvari,i sigurno da bi bilo mnogo lakse ,bolje i kvalitetnije.Znamo se svi dobro i verovatno i cilj imamo isti ali neke stvari moramo da radaimo polako i da ispravljamo i nadadalje....Jednostavno ne mozes predvideti nesto sa cime se do sada nisi susreo koje znao da ce ta disciplinsaka da j...va da sada stavili smo termin za prijave do 15. 07 i da je bilo po nasem vec 20.07 bi se sve znalo .E dogodine vala nece da bode ovako sad znamo za jadac......i ok sve je to uredu sa gledista ljudi koji to ne znaju, koji samo hoce da pecaju i da neko tamo sve to organizuje, apsolutno razumem i potpuno su u pravo.Ali ja druze moj mozda samo malo vise podrske ,mozda i pomoci a ako nista onda razumevanja ,ocekujem od ljudi kao sto ste ti i Braca jer ja znam da zelimo istu stvar a vi jako dobro znate o cemu ja pricam i sigurno mozete da pomognete........

 

POZDRAV!

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam to i krenuo da napisem, a i dotakoh se toga, da ne sumnjam u Belog i u tebe, da zelim da bude bolje, da ne volim kada me neko vrti na petoparcu, da sledece godine jednostavno ovo ne bi smelo da se desi, i da ljude svakako treba informisati...

A sto se pomoci tice, kad god se organizuje neka edukacija, u sred nove godine, na mesecu, i da sam bolestan kao pas, ja cu se pojaviti, a siguran sam da ce i Braca!

Link to comment
Share on other sites

Od svega je najcrnje sto ljudi iz okolnih zemalja ovo citaju i jedva cekaju da vide kako mi pod znacima navoda tonemo i upropascavamo nasu ligu.Ali u jedno sam siguran: sve ce ovo doci na svoje i sto je najbitnije pokazacemo svima nas srpski mentalitet(inat) i na svetskom prvenstvu osvojitii zlato :!: Toliko od mene i pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Malo mi je neugodno da citam razloge zasto se nekom zabranjuje na drugom sajtu da radi ovo ili ono. Pa nije ovo buna na dahije o kojoj raspravljamo.

Mislim da sem vas par pojedinaca kojima je bitno da to kazete, nas ostale uopste ne interesuje ko je i zasto zbog cega negde banovan na tri zvezde sajtu.

Vise bih voleo kada bi smo malo vise pricali o stvarima vezanim za saranski ribolov umesto prepirki.

 

nista lose, cisto dobronamerno

Link to comment
Share on other sites

Drugu ligu 2009/2010god cine skedece ekipe:

ct.Blue Carp -NS

ct.Senta -Senta-Maros Miks

ct.Klen-Kacarevo

ct.Amateri BG-Zvezdara

ct.Dunav- BG

ct.Dunav -BG ?

ct.Sepecan 2-Pancevo

ct.Bukulja-Arandjelovac

ct.Cigra-Krusevac

ct.Banat-ZR

ct.Kolubara-Valjevo

ct.Nisava-Nis

 

Zamolio bi ekipe koje su se prijavile ukuliko imaju dogovorene cupove u septembru i oktobru da napisu termine kako bi pokusali da uskladimo termine lige.Da ako je ikako moguce ne dodje do poklapanja.Ne obecavamo da ce svi termini biti izbegnuti ali cemo se maksimalno potrudit da to izvedemo.

 

Forum SO-SSRS.

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je neugodno da citam razloge zasto se nekom zabranjuje na drugom sajtu da radi ovo ili ono. Pa nije ovo buna na dahije o kojoj raspravljamo.

Mislim da sem vas par pojedinaca kojima je bitno da to kazete, nas ostale uopste ne interesuje ko je i zasto zbog cega negde banovan na tri zvezde sajtu.

Vise bih voleo kada bi smo malo vise pricali o stvarima vezanim za saranski ribolov umesto prepirki.

 

nista lose, cisto dobronamerno

 

Upravu si druze .....i slobodno pitaj ili zapocni neku temu koja ti je zanimljiva i budi siguran da ce tih par pojedinace i odavde i sa sajta tri zvezduce ,dati sve od sebe da ti odgovore ili nesto objasne ili od tebe nesto nauce.........

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Nego sta znaci onaj upitnik kod ekipe ct dunav bg

 

Sta je Prdoni sta si se prepo.... :D

 

Nemam kompletne nazive ekipa, vec kulbove koji su prijavili svoje ekipe.Za neke ne znam kako se zovu pa sam stavio upitnik dok ne saznam, da se neciji sponzor nebi ljutio. A zeleo sam da sto pre objavim spisak kako bi ljudima skratio neizvesnost.

Molim da mi dostavite na pp ili napisite ovde, nazive pa cu dodati.

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

pa upitnik kod nas reko da nije nesto u faulu :roll:

 

Pa neznam bas kako ce se zvati,posto je Sale platio onih pet hiljada bilo bi u redu da bude po njegovoj pekari,mislim da se Vojkan slaze.

Mada su mene vise zanimali termini.

Jer stvarno sam trebao ici na dva tri takmicenja preko

Link to comment
Share on other sites

Pa pitao sam jos u prvom postu na ovoj temi.

Koliko ekipe i gde ce se pecati,sto podrazumeva da se dobije informacije i za termine.

A posle meni kazete da skreem temu na drugu stranu.

 

Mislim da bi moderatori trebalo da zasedaju i dodele neku nagradu,bas je tema nabrzaka napucala osam stranica.

Nisam postavio ovakvu jos od iskakanja sarana pod uglom.

mada mi se cini da ono nista nemoze da prevazidje :lol:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...