Jump to content

Recommended Posts

Posto smo se prijavili sada bi da dobijemo malkice detalja.

na *** pise da ima svega devet ekipa u drugoj ligi.

Eto jos neznamo ni termine ni gde ce se pecati ni koliko ekipa ima,vec sve nesto nezvanicno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ti Prdoni znas da ,,gospoda :liar: " sa *** redovno sire dezinformacije i pljuju ligu al se ipak prijavili da ucestvuju :roll: :oops: ????

Tacan broj i imena ekipa ce se znati za par dana i ja cu ih objaviti.Cekaju se neke odluke disciplinske komisije SSRS da bi se znao konacan spisak ekipa.

Tada ce se prema broju ekipa odrediti nacin takmicenja dali ce biti sever i jug ili jedinstvena liga.Prema tom nacinu ce se odrediti voda a tada i termini.

Kotizacija za drugu ligu ce biti najverovatnije kao i do sada oko 250e, usta ulazi onih 5,000.00din garantnog iznosa.

Vode ce biti Ada,Peskara, Borca ili slicno zavisi opet od sistema takmicaenja koji nije moguce da se odredi dok se ne vidi koliko ekipa ucestvuje a vise nikad nece biti neki Markovci ili nesto slicno (mada bi neki petokolonasi to voleli da imaju zbog cega da pljuju saransku organizaciju al nista od toga).Termine ce mo usaglasiti sa vlasnicima voda i to ce sigurno biti septembar eventualno pocetak oktobra dok je voda dobra za pecanje.

Tako da nemoj da mi te sekiraju sa ...deznformacijama skodi lepoti ;) .

Eto sad sve znas POZDRAV!

Link to comment
Share on other sites

Meni skodi lepoti A :lol:

Ovo je bilo dobro :liar: ,znas i ti biti vickast.

 

Aj da sacekamo pa da vidimo,jebiga treba se spremiti ali ako je stvarno devet ekipa mnogo malo,mada nije lose vece su sanse da ovakvi paceri kao mi udju u prvu ligu.

Link to comment
Share on other sites

Da ti malo samo pojasnim Stanislave.

Prijavili smo se, jel nas obavezuje ugovor sa sponzorom na to.

Inače nikad ne bi pecao ligu koju organizuje trećerazredni varaličar i po koji plovkaroš.

Izvinjavam se vlasnicima sajta na možda zloupotrebi prostora.

 

Sve je u ubicajeno tvom folirantskom stilu pa i odlican izgovor ,sponzor i ostalo......kako ti se zove taj sponzor Senta???

Sto ti se ekipa ne zove po njemu??

Ne znam sto se pravdas, meni je drago da pecas.

E sad da li bi trebalo da te bude sramota da se pojavis... to je tvoj licni problem.Posle toliko pljuvanja saranske federacije i cele te price oko lige i mnogo puta pokazane zelje da saranska liga propadne i da se ni ne odrzi i tako to, mogu ljudi da procitaju tvoje komentare na ***......razumem te.

Ali sta ces sponzor je to....

Usput da ti kazem da ja tebe necu banovati kao sto si ti mene danas na *** iako nisam napisao nista na tom forumu ,nego me banujes zbog posta koji sam ovde napisao .........stvarno treba da te je sramota, time samo pokazujes ko si i sta si ustvari......

Link to comment
Share on other sites

........................

==================================================================================================

vređanje

od Bacid u Sub Mar 21, 2009 1:41 pm

 

Obzirom da je exYUcarp zamišljen kao mesto gde će okupljati ljudi iz cele bivse Yu, želimo da se svi osećaju kao kod svoje kuće.

 

Najstrože je zabranjeno je bilo kakvo vređanje na nacionalnoj i verskoj osnovi. Bilo kakvi ispadi ovog tipa biće sankcionisani trajnom zabranom ulaska na exYUcarp.

 

Vaš exYUcarp team

==================================================================================================

A ovo je napisao Administrator , pa ne bi bilo lose da se i moderatori upoznaju sa tekstom i da se toga pridrzavaju (bar oni koji se lako pale )

Svu svoju netrpeljivost mozete i na PP

Nisto licno

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno si ne upucen Vasil,procitaj malo na *** postove (liga ,saranska federacija ,skupstina saranske federacije druga liga....itd pa ce ti biti jasno o cemu se radi i da sam upotrebljavao preblage reci za,, gospodu" sa *** .

A to je samo zato sto smo mi na ovom forumu kulturni i fini.

Vidis mene su danas banovali na *** nakon sto sam napisao prvi post na ovu temu ,i ako na njihovom sajtu nisam napisao ni rac ,a tebi je zasmetalo sto sam upodrebio neke reci koje nisu vulgarne a po naj manje ne prikladne. Budi siguran da su zasluzili mnogo gori tretman ali otom potom...ne brini mi necemo kao oni mi smo fini.

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Mnogo ostro Stanislave.

Nezelim da branim nikoga posto sam dobar sa obe da kazem zaracene strane,ali realno gledano liga je nekada bila pojam i muka uvuci se unutra, a sad devet ekipa. Meni to malo vise deluje kao dezinformacija ali treba sacekati zvanicno obavestenje pa pricati.

 

Nevidim razlog zasto bi Bracu bilo sramota da peca,sta bi bio razlog ,drustvo, voda...

 

Pa pecali smo na tvrdenjavi gde su mnogi i sa ovog foruma rekli ma koji cete tamo nema ribe da se sramotite,nemoze se nista upecati.

I to je deo sporta pa je opet bio,sa nama su tada bili Kiza i Sale,ljudi koji pecaju na dunavu i velikim jezerima,Pecanko ...

 

Znaci nije ljude sramota doci tamo gde imas mogucnost upecati cverglana,vec tu ima nesto drugo.

Mnogo je bilo izfrustriranih posle dva kola markovca,ali na greskama se uci,kad se smanje tenzije svi problemi se lakse resavaju.

Link to comment
Share on other sites

Stanislave, ja to što sam pljuvao, a što ne valja, nastaviću da pljujem i kad budem pecao ligu. Drugu, petu, zonu, nebitno. I ne vidim što bi me bilo sramota? Ono što je bitno je da:

Ne znamo vode gde će se pecati,

Ne znamo termine,

Ne znamo broj kola,

Jedino što znamo je da treba gurnuti nekih 5000

Ne želim da poganim prostor na jednom korektnom sajtu sa mojim i tvojim ličnim prepucavanjima.

Ono što je činjenica je da je liga "omasovljena" sa sve zonama, prvom i drugom ligom na 15 ekipa???????

Inače sponzor mi je Maros Mix, ako te interesuju detalji ugovora, rado ću ti ga iskopirati, ali opet kažem, nemoj da prljamo diskusije sa ličnim proseravanjima.

Sa *** sajta si privremeno skinut ( ne samo ti) jel smo imali neke bootove ili kako se to kaže pa je izašla i tvoja adresa. Verujem da će se to u toku dana rešiti i da ćemo sve nepravedno blokirane vratiti.

I ne vidim razlog da kad kad god možeš pljuješ *** sajt, pošto kao što si primetio ni ja nisam dao nikom tamo da pljuje po ovome. Sa dva kvalitetna sajta svi ribolovci samo dobijaju, a naše lične male ratove treba ostaviti za vodu.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo ostro Stanislave.

Nezelim da branim nikoga posto sam dobar sa obe da kazem zaracene strane,ali realno gledano liga je nekada bila pojam i muka uvuci se unutra, a sad devet ekipa. Meni to malo vise deluje kao dezinformacija ali treba sacekati zvanicno obavestenje pa pricati.

 

Nevidim razlog zasto bi Bracu bilo sramota da peca,sta bi bio razlog ,drustvo, voda...

 

Pa pecali smo na tvrdenjavi gde su mnogi i sa ovog foruma rekli ma koji cete tamo nema ribe da se sramotite,nemoze se nista upecati.

I to je deo sporta pa je opet bio,sa nama su tada bili Kiza i Sale,ljudi koji pecaju na dunavu i velikim jezerima,Pecanko .

Znaci nije ljude sramota doci tamo gde imas mogucnost upecati cverglana,vec tu ima nesto drugo.

Mnogo je bilo izfrustriranih posle dva kola markovca,ali na greskama se uci,kad se smanje tenzije svi problemi se lakse resavaju.

 

Preostro...........??????????? ne razumem......????????????

Jesi li ti procitao da me covek juce banovo na *** posle mog odgovora tebi vezano za ligu.A sta je to s moje strane preostro?

To sto sam tebi napisao vezano za vode ,termine ,kotizaciju i ostalo vezano za drugu ligu, Senti sam rekao pre mesec i po kad me nazvao da se raspita jer hoce da se prijave. Tako da je krajnje podmuklo da se prave kako se nista ne zna i da pljuju fedreraciju. Ja to stvarno ne razumem i to licemerje me ljuti .Ali mozda je to taktika da se sto manje ljudi prijavi pa da ovog puta mozda nekako prodju kvalifikacije.

Covek pljuje ligu, federaciju i sve sto je vezano za odrzavanje drzavnog ptvenstva......procitaj njegove postove na *** pa ces videti zasto bi trebalo da ga bude sramota.Da se posle toliko negativnih komentara i zarke zelje da se saranska organizacija rasturi i to sve propadne, da bude zamrznuta ili sta sve vec ,ali sve naj, naj gore. On se prijavljuje da ucestvuje u ligi......!? Cak je pljuvao sve druge koji su pokusavali da poprave stvari u federaciji.......ma sve naj gore.

Pa sad kao mora da peca zbog ugovora. To je malo licemerno ali svako ima pravo da promeni misljenje i meni je drago da ga taj njegov sponzor obavezuje da peca Srpsku ligu znaci da nasa liga vredi.

A Braca je inace veliki sarandzija pa tako da ce nam druga liga biti samo kvalitetnija.....jos kad bi se udruzio sa Lepomirom ekspertom za lov Amura i Sarana .Pa da upeca nekog svog Amura da na flasici Marosevog kukuruza za Amure bude njegova riba a ne fotomontaza tudjeg Amura onda bi bio kompletan ,kao Lepi exspert i za Amura i Sarana.

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Stanislave, ja to što sam pljuvao, a što ne valja, nastaviću da pljujem i kad budem pecao ligu. Drugu, petu, zonu, nebitno. I ne vidim što bi me bilo sramota? Ono što je bitno je da:

Ne znamo vode gde će se pecati,

Ne znamo termine,

Ne znamo broj kola,

Jedino što znamo je da treba gurnuti nekih 5000

Ne želim da poganim prostor na jednom korektnom sajtu sa mojim i tvojim ličnim prepucavanjima.

Ono što je činjenica je da je liga "omasovljena" sa sve zonama, prvom i drugom ligom na 15 ekipa???????

Inače sponzor mi je Maros Mix, ako te interesuju detalji ugovora, rado ću ti ga iskopirati, ali opet kažem, nemoj da prljamo diskusije sa ličnim proseravanjima.

Sa *** sajta si privremeno skinut ( ne samo ti) jel smo imali neke bootove ili kako se to kaže pa je izašla i tvoja adresa. Verujem da će se to u toku dana rešiti i da ćemo sve nepravedno blokirane vratiti.

I ne vidim razlog da kad kad god možeš pljuješ *** sajt, pošto kao što si primetio ni ja nisam dao nikom tamo da pljuje po ovome. Sa dva kvalitetna sajta svi ribolovci samo dobijaju, a naše lične male ratove treba ostaviti za vodu.

 

Nigde nisam pomenu *** vec ,,gospodu " sa *** ali nije ni vazno .

TI si bre takav folirant ,da cak izmisljas problem na sajtu kao nisi me banovo stvarno nemam reci................

Link to comment
Share on other sites

Ajde sad da batalimo vasu raspravu i vidmo stvarno neke detalje oko pocetka,vremena i kotizacije.

jebiga eto kraja godine.

Trebao bih ici malo i na neka druga takmicenja ali mi je problem organizovati se jer neznam kad ce biti nasa liga.

Dobio sam poziv za Sloveniju i kako da kazem ljudima,isao bih ali neznam kad cemo biti slobodni.

Malo smesno.

Link to comment
Share on other sites

Jedan čovek mi je naručio štapove. Kasnije me je zamolio ako može da mu fakturišem sa druge firme, da se ne vidi da je ribolovački pribor, da bi mogao da opere porez. Štapovi su bili već krenuli. Menjam zastupništvo, maltretiram se sa papirima, da bi na kraju kad je sve bilo gotovo, taj čovek odustao. Pokvaren kakav i jesam, oprostio sam mu kaparu, koja je bila garancija da će se štapovi uzeti. Čovek je uzeo štapove druge firme. Ali nije bilo karike 50mm na njima. Opet zove mene i ja mu prepuštam moje rezervne po NABAVNOJ ceni. Gledajući kako se pati da proda njegove stare Hutchinsone, sa mog broja iz moje radnje ga zovem i na tacnu mu dajem gastarbajtera sa kintom da mu proda više te štapove, bez da se ugradim išta.......

Jel se prepoznaješ negde Stanislave? Ako još neko odavde potvrdi tvoje navode o meni, ako bar još jedan moderator "protivničkog" sajta potvrdi "kakav je čovek Braca Kikinda" zapitaću se kuda idem i šta radim. A ako ne za mene ćeš i dalje ostati benigni marginalac, iskompleksiran i mali u svoj svojoj licemernosti i frustracijama.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da neko u ulozi moderatora ne sme sebi da dozvoli ovakav u najmanju ruku NEPRISTOJAN način

komunikacije. Stanislava ne znam ali očigledna ostrašćenost po ovom pitanju ne ide mu u prilog uloge moderatora. Nasuprot njemu, Bracu sam upoznao i moram da kažem da je takva osoba namene ostavila izuzetan utisak i da mi je veliko zadovoljstvo što mogu da kažem da ga poznajem. Lični animoziteti ne trebaju da budu predmet rasprave ali OČIGLEDNO SA ŠARANSKOM FEDERACIJOM NEŠTO NE VALJA.

Imao sam priliku da pričam sa dejanom sekretarom i iz njegove priče se videlo da tu neke stvari nisu jasne,a te stvari su GDE? KOLIKO EKIPA? i KADA? Na ta tri pitanja odgovora nije bilo tako da mi se čini da interes i ovog puta preovladava razum.

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe prepucavanjima ove vrste na forumu zaista i Braco ovo nije suparnicki sajt,ovde je dobrodosao svako dobronameran.Mnogi od nas ovde su ostali aktivni i na" i love carp sajtu" pa se aktivirajte i vi ovde zasto da ne.

:think: :doh:

Link to comment
Share on other sites

ovo mi je prvi post ovde, i mogu reci da sam ogorcen onim sto citam!

Poznajem i Bracu i Sanislava, i ISKRENO mi je zao sto se svadjaju, a mislim da ce stvari doci na svoje!

Stvarno ne kapiram zasto niko ne iznese vode i termine da ljudi znaju za sta daju novac, nije na meni da odlucujem, ali mogu da se pitam???

Ono sto me najvise brine u celoj prici je sledece:

Sedeo sam u upravnom odboru dok je Pera bio pretsednik, zatim Pedja... znam koliki se znacaj davao edukacijama, ne kazem time da su takmicenja bila marginalizovana, ali znam znacaj postanka sarandzijske federacije! Cak sam i znak iste prepravio te je izgled grba danas onakav kakav je nastao pod Pedjinom i mojom dirigentskom palicom! Posle niza godina, uspesnih godina, citam postove koji se odnose na to kakvo je koje jezero, ko je kako prosao, zasto liga ima devet ucesnika, itd itd... Negde ni sami sebe ne mozemo da omasovimo, a ko ce decu uciti?

Voleo bih da znam gde smo se zajebali i kako izaci iz corsokaka u koji smo zapali?

Izvinjavam se na psovci, ali prosto joj je tu mesto

Link to comment
Share on other sites

Jedan čovek mi je naručio štapove. Kasnije me je zamolio ako može da mu fakturišem sa druge firme, da se ne vidi da je ribolovački pribor, da bi mogao da opere porez. Štapovi su bili već krenuli. Menjam zastupništvo, maltretiram se sa papirima, da bi na kraju kad je sve bilo gotovo, taj čovek odustao. Pokvaren kakav i jesam, oprostio sam mu kaparu, koja je bila garancija da će se štapovi uzeti. Čovek je uzeo štapove druge firme. Ali nije bilo karike 50mm na njima. Opet zove mene i ja mu prepuštam moje rezervne po NABAVNOJ ceni. Gledajući kako se pati da proda njegove stare Hutchinsone, sa mog broja iz moje radnje ga zovem i na tacnu mu dajem gastarbajtera sa kintom da mu proda više te štapove, bez da se ugradim išta.......

Jel se prepoznaješ negde Stanislave? Ako još neko odavde potvrdi tvoje navode o meni, ako bar još jedan moderator "protivničkog" sajta potvrdi "kakav je čovek Braca Kikinda" zapitaću se kuda idem i šta radim. A ako ne za mene ćeš i dalje ostati benigni marginalac, iskompleksiran i mali u svoj svojoj licemernosti i frustracijama.

 

Stvarno mi nisi jasan, dali ti mislis da cu ja da ti precutim na tvoje izvrnute price??????

Pa to sa stapovima je tvoja bruka i sramota tako da ne znam sta ti treba da to pominjes ovde??????

Porucim ti stapove pocetkom januara obecas da ce stici u februaru eventualno pocetak marta .Odmah smo se dogovorili da mi fakturises sa firme sa koje mogu da vratim PDV i da napises na fakturi Centuri FMJ da ne pominjes stapove ,a zasto ne bi kad mi racunas PDV i placam ti preko racuna ? To smo sve odmah dogovorili na OMV pumpi u krnjaci i ne izmisljaj da sam ti ja kasnije trazio da mi fakturises sa neke druge firme jer mi nikakvu fakturu nisi ni dao, nisi fakturisao ni sa jedne firme ,jer stapove nisam ni dobio a fakturu bi mi dao da su stapovi stigli tek tada....!!!??? U martu si Ljubi Pecancu rekao da su mi stpovi stigli u BG na carinu.....On mi javi i ja te nazovem i ti mi potvrdis da su stapovi stigli i za koji dan cu moci da ih dobijem......ali nista od toga.Dolazi i pocetak aprila pocinje sezona stapovi mi trebaju...... ali po tvojoj prici oni su sad negde zalutali u neku drugu zemlju nesecam se koju .Nisam tada hteo da te pitam pa kako su otisli u neku drugu zemlju ako su stigli u Beograd????? ili smo ja i Ljuba sanjali da si nam rekao da su stapovi stigli ......!!!!!?????? ja te nisam cak ni gnjvio mnogo oko tog kasnjenja vise se Ljuba nervirao nego ja. Krajem aprila kada sam te nazvao ti si se izvinjavao ,rekao si da ti se to nikad nije dogodilo ,da su stapovi dosli u BG ,pa otosli nazad za Englesku i opet negde pogresno poslati i da ni sada neznas kad ce stici i ako ne mogu da cekam da ces mi vratiti kaparu od 200e jer je tvoj propust itd....Nisam hteo da ti uzmem kaparu nazad vec sam ti rekao neka taj novac bude za NG spod jer njega mogu da cekam ali stapovi mi trebaju i moram da uzmem druge.....Tako da nisi ti meni oprostio kaparu nego sam ti ja tim novcem platio Spod iako je spod kostao 180e......

Kupio sam cetiri Free Spirita sa prvim sprovodnicima pedeseticama ,a dva sprovodnika koja si mi ti prodao sam ugradio ma na Spod Bis mastere i to ne znam zasto pominjes? jer si mi prodao po nabavnoj ceni ?.....ja to nisam trazio ali ok ako je tako ,cenu si sam formirao......

Covek koji je pitao za Hatchinsone nije mi se javio da ih uzme cisto da znas ali ni to mi nije jasno zasto pominjes pa ja i sad da cujem da neko trazi nesto sto ti prodajes dao bi mu kontakt da ti se javi........

Ti imas problem jer si valjda navikao da ti ludi precute tvoje slobodne kreacije cinjenica ,na *** a vecina ti precuti jer ako ti se neko suprotstavi napadnete ga sa svih strana ti i tvoji pajtosi pa ga cak i banujete.To je vas sajt i vas odnos prema ljudima.Mozda je neprimerena ova rasprava sa tobom s moje strane kao moderatora na ovom sajtu i ja se izvinjuavam ljudima kojima se to nedopada.Ali jednostavno necu nikome pa ni tebi da dozvolim da izvrce stvari i siri neistine o saranskoj organizaciji.Ali ni tebe necu spreciti da kazes sta mislis i da ljudi cuju tvoju stranu price tako sto cu te skinuti sa sajta kao sto si ti mene na ***i ako ja tamo nisam ni rec napisao. Garantujem ti da to nece urditi ni drugi moderatori sa ovog sajta.Kao sto se niko od mojih kolega ne mesa u ovu nasu pricu.....za razliku od vas na *** koji odmah naizmenicno napadate svakog ko udje u bilo kakvu raspravu sa bilo kim od vas.Ovo je moja kritika vas moderatora sa *** kao clana tog foruma kog ste totalno ne korektno banovali pa ne mogu ovo da vam napisem tamo nego moram ovde......

Link to comment
Share on other sites

Mislim da neko u ulozi moderatora ne sme sebi da dozvoli ovakav u najmanju ruku NEPRISTOJAN način

komunikacije. Stanislava ne znam ali očigledna ostrašćenost po ovom pitanju ne ide mu u prilog uloge moderatora. Nasuprot njemu, Bracu sam upoznao i moram da kažem da je takva osoba namene ostavila izuzetan utisak i da mi je veliko zadovoljstvo što mogu da kažem da ga poznajem. Lični animoziteti ne trebaju da budu predmet rasprave ali OČIGLEDNO SA ŠARANSKOM FEDERACIJOM NEŠTO NE VALJA.

Imao sam priliku da pričam sa dejanom sekretarom i iz njegove priče se videlo da tu neke stvari nisu jasne,a te stvari su GDE? KOLIKO EKIPA? i KADA? Na ta tri pitanja odgovora nije bilo tako da mi se čini da interes i ovog puta preovladava razum.

 

Ni ja Vas ne poznajem ali sam za razliku od Vas malo bolje upuznao Bracu.

Moj nacin komunikacije sa Bracom je takav kakav je on zasluzio ali ja njega ne sprecavam da iznese svoje misljenje tako sto cu ga banovati kao sto je on mene sa *** a da pri tom tamo nisam ni rec napisao.

Mozda je to pristojnije .....? Ako ti se ne svidja neciji stav ili misljenj skines ga sa sajta .....ja se ne slazem sa time.

Da sa saranskom federacijom nesto ne valja verovatno vam pricaju ti koje ovde branite ali vi kazete pricali ste sa Dejanom sekretarom SSRS kakve veze ima on sa GDE? KOLIKO EKIPA? I KAD? To odredjuje Saranska Organizacija Napisao sam u mom prvom postu na ovo temu odgovore na ova pitanja to jest sta su opcije i to je naj pribliznije onome sto ce biti ,naravno ne zvanicnio cisto da ljudi imaju barem neke informacije procitajte malo pazljivije pa cete videti da moramo da sacekamo neke odluke SSRS da bi mogli mi da odredimo sve ostalo......Znam da bi bilo mnogo lepo da se vec sve zna ali mi ne mozemo nista bez tih odluka .....Nadam se da ce to biti sto pre i mi cemo odmah resiti sva ostala pitanja.....

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

ovo mi je prvi post ovde, i mogu reci da sam ogorcen onim sto citam!

Poznajem i Bracu i Sanislava, i ISKRENO mi je zao sto se svadjaju, a mislim da ce stvari doci na svoje!

Stvarno ne kapiram zasto niko ne iznese vode i termine da ljudi znaju za sta daju novac, nije na meni da odlucujem, ali mogu da se pitam???

Ono sto me najvise brine u celoj prici je sledece:

Sedeo sam u upravnom odboru dok je Pera bio pretsednik, zatim Pedja... znam koliki se znacaj davao edukacijama, ne kazem time da su takmicenja bila marginalizovana, ali znam znacaj postanka sarandzijske federacije! Cak sam i znak iste prepravio te je izgled grba danas onakav kakav je nastao pod Pedjinom i mojom dirigentskom palicom! Posle niza godina, uspesnih godina, citam postove koji se odnose na to kakvo je koje jezero, ko je kako prosao, zasto liga ima devet ucesnika, itd itd... Negde ni sami sebe ne mozemo da omasovimo, a ko ce decu uciti?

Voleo bih da znam gde smo se zajebali i kako izaci iz corsokaka u koji smo zapali?

Izvinjavam se na psovci, ali prosto joj je tu mesto

 

Pozdrav Uske drago mi je da si se ukljucio .

Bracina i moja ,,svadja" pa mozda i nije morala da se desi ali sad sta je tu je.....dali ce stvari doci na svoje videcemo.Na tvoje pitanje,, zasto niko ne iznese vode i termine da ljudi znaju za sta daju novac" odgovoricu ti sledecim pitanjima.

Da li mozes odrediti sistem lige (da li ce biti jedinstvena ili sever i jug) ako nemas konacan broj ekipa?

Da li mozes odrediti vodu gde ce se pecati ako ne znas sistem takmicenja?

Da li mozes odrediti termin ako ne znas gde ce se pecati?

A mi nemamo konacan broj ekipa jer se cekaju odluke disciplinske komisije SSRS koje ce mozda uticati na taj broj.

Ti barem druze dobro znas kakva je trigonometrija organizovati ligu i kakvih tu problema ima i koliko su se niki ljudi trudili i namucili i dalje se bore da malo dovedu neki red u tu nasu organizaciju.Pa onda stvarno ne mogu da posle svega izrecenog na *** dozvolim nekim ljudima da i dalje koriste svaku priliku ne bili degradirali Saransku Federaciju.A mene nas drug Braca banuje sa sajta zato sto ja to ne dam i branim tu nasu kakvu, takvu,ali jednu jedino Saransku Organizaciju.Ti ljudi tamo rade sve sto mogu da bi ona bila bolja i kvalitetnija i naravno svi koji mogu da pomognu ili mogu bolje nesto da odrde su dobrodosli cak pozeljni.Mnogo je lako biti kriticr i biti ne zadovoljan i OK naravno da ima mesta kritici i da moze sto, sta da bude bolje .Ali ja ti garantujem da se ti ljudi trude da sto bolje, kako znaju i umeju sve odrade a ti znas sta sve tu ima.

Naravno da razumem nestrpljivost ljudi i probleme sa terminima drugih takmicenja ali veruj da mi cinimo sve sto je u nasoj moci......

 

Pozdrav druze!

Link to comment
Share on other sites

Sve mi je to jasno, prelistao sam neke slike u glavi, i shvatio da se istorija ponavlja!

Ono sto ni NIKAKO NIJE JASNO zasto se samo kod nas svake godine istorija svaki put ponavlja ponavlja ponavlja!!!

Klingonci bi naucili vise na svojim greskama, jedino MI ne nazalost!!!

Ovo sve ispisano nije i nece biti kritika, vec apel, da me niko pogresno ne razume!!!

I vise nego dobro je to da vise ne peca novac, vec klubovi... ali na nekoj medjuvarijanti smo, pa vise nije ni ovo, ni ono...

Klubska takmicenja jos uvek ne postoje, pa za manje pare klubska razigravanja, a potom klub da finansira svoje ekipe ili ekipu... Tu se krenulo sa mrtve tacke, ali je ler koji je u toku jako velik...

Najgore je to, sto u nizu predloga i ideja, a u nestasici vremena, prelomi necije ubedjenje, pa ispadne "evo ove godine ovako"... a onda iz godine u godinu ista prica!

A svede se na to da se ne zna koliko ekipa, dakle iste se cekaju, onda ekipe koje cekaju zbog neznanja voda i poklapanja termina nasuprot tome Federaciju cekaju... i cekaju se tako... jedni druge do besvesti!

Mogao bih do besvesti da pisem ovde... pricam licno sa svima... i mozemo slagati ramenima, cutati,mrzeti, ...

Dve cinjenice koje bih istakao:

prva... da Sarandzijska Federacija Srbije zaista postane svetinja gde se peca za slavu, gde je cilj edukovati decu, gde je cilj nositi drzavni grb zaista VECE nego sva kockarska takmicenja zajedno!!!

i druga... da bre svi jednom lepo sednemo za isti sto, i bez puno sranja, medjusobne netrpeljivosti, veoma osmisljenog plana smislimo sta nam je ciniti... ne za nas, vec za sve one koji ce gaziti ovom zemljom kada mi na istoj ne budemo bili!

Sto se vise svadjamo, sve vise samim tim isticemo nasu sujetu, i kompromitujemo moral koji smo mozda odavno vec izgubili! Ujedno znam da ovo mozda zvuci kao glupa prica za laku noc, svestan sam i toga da tek kada se jednom, nadam se sto pre, odigra, pre ce nestati sve nesuglasice vezane bar za ovu temu, po mom isljenju veoma bitnu za sport za koji zivimo!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...