Jump to content

nova ace olova


Recommended Posts

nemojte mi reci da niko od vas nikad nije kupio neshto da bi ga samo imo u kolekcii radi merake nepricam da peca na to.Ako je tako shtap je shtap shto mora da dajemo toliko silne pare i to ponekoliko garnitura sve je to merak druze.
Link to comment
Share on other sites

Olovo je teg bilo ovakvo ili onakvo.Ali stap nije stap,zna se sto je spro toliko a iste duzine i snage (napisane na stapu) recimo daiwa ili century....stap nije bas svaki isti ,samo se zove isto.U pravu si za olovo sto kazes i merak,isto i sa heklicom i burgijicom,imas obicne i recimo skupe fox ili neke druge.Ista im je namena mozda ce neka da se koristi duze ali kupi covek ,dopadne mu se.....sto kristijan kaze kvalitetno,lepo ,jevtino carp system i ja ih koristim....
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Koristio sam olova od večine proizvođača ali otkad sam kupio kalup najmilija i najjeftinija mi je moja proizvo0dnja.

 

 

I sam kažem isto!! Imam najosnovnije kalupe..i sve si izrađujem po želji..od veličine virble pa do boje :shock: sto bi se reklo sam svoj majstor

Link to comment
Share on other sites

Dok je Carp systemovih olova po ovim cenama nece mene videti dzezva i topljenje.A za dushu se nadje i poneki FOX-ic :drool:

 

 

Hmmm..pa nisu bas tako jeftina da CS olova..mislim i ja sam ih koristio dok nisam nabavio kalupe..Ali evo imaju i neke mane..recimo meni se ne svidja što je virbla direktno zaljevena u olovo..isto tako recimo na Ultra Cast modelima pucala mi je cijevcica koja izlazi iz olova..zato kazme ..home made ..forever :D

Link to comment
Share on other sites

Koristio sam olova od večine proizvođača ali otkad sam kupio kalup najmilija i najjeftinija mi je moja proizvo0dnja.

 

 

I sam kažem isto!! Imam najosnovnije kalupe..i sve si izrađujem po želji..od veličine virble pa do boje :shock: sto bi se reklo sam svoj majstor

 

Super je ko ima uslove ,i voli da po nesto sam napravi a pogotovo za divlje vode ,pa jos i ako su mutne nema smisla trositi novce ako mozes sam da izlijes .Ali neke sisteme sa tubama ,buzirima i ostalo treba ipak dobar kalup,svakako da moze ali...........Svtarno Carp Sistem ima veoma pristupacne cene a i kvalitet je OK.Svi po nekad kupimo nesto ,eto zbog gusta pa i ja imam FOX-ovih koje tu i tamo koristim .Imam i nekih jos skupljih ne mogu sad da se setim firme ali su u ubilku Skoljke , kao vrh koplja ...ITD ali nikad ih nisam ni upotrebio.

Link to comment
Share on other sites

Dok je Carp systemovih olova po ovim cenama nece mene videti dzezva i topljenje.A za dushu se nadje i poneki FOX-ic :drool:

 

 

Hmmm..pa nisu bas tako jeftina da CS olova..mislim i ja sam ih koristio dok nisam nabavio kalupe..Ali evo imaju i neke mane..recimo meni se ne svidja što je virbla direktno zaljevena u olovo..isto tako recimo na Ultra Cast modelima pucala mi je cijevcica koja izlazi iz olova..zato kazme ..home made ..forever :D

 

Tacno je to sto kazes za virblu za neke sisteme je to mana,i za crevo si upravu ali kad pogledas cene drugih proizvodjaca CS...je naj realniji u paritetu odnosa kvaliteta i cene.A svakako da je super ako sam mozes izliti i proci jeftinije ....ali ima ljudi koji nemaju uslove za to kao i onih koji jednostavno nece to da rade iz razlicitih razloga.

Link to comment
Share on other sites

Dok je Carp systemovih olova po ovim cenama nece mene videti dzezva i topljenje.A za dushu se nadje i poneki FOX-ic :drool:

 

 

Hmmm..pa nisu bas tako jeftina da CS olova..mislim i ja sam ih koristio dok nisam nabavio kalupe..Ali evo imaju i neke mane..recimo meni se ne svidja što je virbla direktno zaljevena u olovo..isto tako recimo na Ultra Cast modelima pucala mi je cijevcica koja izlazi iz olova..zato kazme ..home made ..forever :D

 

Tacno je to sto kazes za virblu za neke sisteme je to mana,i za crevo si upravu ali kad pogledas cene drugih proizvodjaca CS...je naj realniji u paritetu odnosa kvaliteta i cene.A svakako da je super ako sam mozes izliti i proci jeftinije ....ali ima ljudi koji nemaju uslove za to kao i onih koji jednostavno nece to da rade iz razlicitih razloga.

 

Ma potpuno točno..CS ima jako dobro cijene u odnosu na druge..evo i sam koristim njihova olova za markiranje..I sve kompletno imam od njih za izradu sistema..safty bolt,tube,stoperi..ma sve..jednostvano cijena je OK za proizvod..mada mislim da je sada poskupilo nešto sitno od kada se proadju u novom pakiranju..

Link to comment
Share on other sites

imam i ja hranilice foxove , skupe ko sam djavo , dobre za prolece . ni sam ne znam sto sam ih uzeo , nikad ih nisam ni koristio , zao mi ako otkinem :) ! I niti cu ih koristiti ... isto tako i olova fox imam par komada , ovako CS olova kupio na veliko i ozezi :) Jeftina a dobra ...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...