Jump to content

Silikonski kukuruz


SIX

Recommended Posts

na jezeru Gazivode ni da pipne,ali sto se tice voda na teritriji Kosova uglavnom na komercijalnim vodama je radilo.Enterprise Tackle crveni,jagoda.

 

Kakvu prezentaciju si koristio,čist ili u kombinaciji sa natural kukuruzom

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko imao kakvog iskustva sa navedenim veštačkim mamcem?

Zadnje tri godine vrlo često koristim umjetni kukuruz . Najčešče mušterije na udici su mi amuri .

Upočetku sam ga koristio s običnim natur kukuruzom ali zadnje dvije isključivo samo umjetni na dlaci .

Kombinirao sam par vrsti aroma vanilija - čokolada , vanilija - jagoda , čokolada - jagoda i sl .

Kombinirao sam i razne proizvođače i veličine i plivajuće i neplivajuće . Koristio sam ga kao pop up verziju ali i kao i snjegović verziju uvijek na combi rig-u .

Dobar odabir pozicije i poznavanje vode definitivno mi je išlo u prilog . Rjetko sam ga koristio na vodama na koje sam dolazi prvi put .

 

http://www.imagesforme.com/upload/0f2a2f90.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
na jezeru Gazivode ni da pipne,ali sto se tice voda na teritriji Kosova uglavnom na komercijalnim vodama je radilo.Enterprise Tackle crveni,jagoda.

 

Kakvu prezentaciju si koristio,čist ili u kombinaciji sa natural kukuruzom

 

 

cist 2 ili 3 zrna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Plastikaneri imaju od ove godine trajno mesto u moj takle box.

Ne da je dobro,... cesto ih samo stavim dodatno uz normalni mamac. Experemetisem malo sa boljama. I cini mi se da bolje radi ponekad stim plastikanerima.

 

Mozese i staviti prenoko nekoliko dana u neki flavor ili dip. Primi miris pomalo. Ipak mi se kod mene zuto najbolje pokazalo.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sa Čanadanovića u Debeljači, na Vorvikov fluo je razbio šarana

 

Fluro Squid & Octopus su odlicne rezultate dale ove godine.Ali i pelzer ima neonskog konja za trku koji isto tako na nekim jezerima zna da desetkuje sarane ;)

Link to comment
Share on other sites

Hvala lepo cika Icikus,malo se izgubim u tim silnim rigovima pa neznam sta je sta

...imas sad tu i neke podvarijante, npr.combi (pod)rig, prosto je, pogotovo ako imas combi :mrgreen: i ako si dobro jeo :whistle:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Odlican gumenjak u kombinaciji sa secercom...sve dipovano u Neshov tuti fruti...radi na divljoj vodi,proverio...a i trajan je,tako da sa dve kesice ima sansi izdrzati i kampanju.DTD,Tamis i Dunav su davali dobre ribe na pomenutu kombinaciju-pokusao sam i obican podizac ali samo amur ga je konstatovao,sto je i razumljivo...

Gumenjak je dobra stvar i treba ga imati sa sobom,ume da iznenadi i na mestu tretiranom boilima. :think:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
na dlaci sa pripodnim secercom jedno do dva zrna . i kao lagani podizac i ako bela oljusti prirodni secerac da dlaka ne bude prazna.nekad upali nekad ne.isto vazi i za silikonski boili ako se ta kuglica uopste moze zvati boili.u razgovoru sa kolegama svi u plasticnu kesicu sa par komada silikonskog kukuruza sipaju malo svoje favorit arome.potreba ili trip nisam siguran da li silikon moze da nosi aromu par sati u vodi....
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

na dlaci sa pripodnim secercom jedno do dva zrna . i kao lagani podizac i ako bela oljusti prirodni secerac da dlaka ne bude prazna.nekad upali nekad ne.isto vazi i za silikonski boili ako se ta kuglica uopste moze zvati boili.u razgovoru sa kolegama svi u plasticnu kesicu sa par komada silikonskog kukuruza sipaju malo svoje favorit arome.potreba ili trip nisam siguran da li silikon moze da nosi aromu par sati u vodi....

silikonski kukuruz nemoras da kombinujes sa cukom ili kuvanim. koristi ga cist. tri zrna na dlaku i to pop-ups. olovce od 0,30gr santimetar ispod udice.kao sto znas postoje posebni dipovi za silikonce. enterprajs je izbacio dipove koji su 10 puta jaci od postojecih dipova.imao je vlajko u vodovodskoj 117 bgd a mozda ima i ika ispod mosta. kukuruz znam da ima i dosta mu je korektna cena pa probaj.

Link to comment
Share on other sites

Odavno se vec prodaju gotove u dipu i to ne bilo koji dip vec u originalnim mirisima najpoznatijih firmi za izradu boila,Ja sm uo od sve arome za svaki slucaj ionako nezhvata puno mesta u torbici
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...