Jump to content

KOJI ŠATOR


slamcica

Recommended Posts

Koji je po tebi bolji: Vizor extreme canopy ili MK2 extreme canopy (za dve osobe) i koje su im sada cene sa prekrivkom. :think:

 

Novi jos nisam dobio i video da bi ti bilo sta rekao MK2 za dve osobe ukljucen je i vinter skin je negde oko 22000din i mislim da za taj novac je trenutno najpovoljnija cena na trzistu nas Marjan ga ima stvarno je izvanredan prezadovoljan je sa njim

Link to comment
Share on other sites

što se šatora tiče, pogledaj malo ehmanns hot-spot 2 man, komotno ovog chuba složiš u ehmannsu. :D

Da se nisi malo zeznuo u merenju. Chub je za 1.5 kvadratnih metara veći (pogledaj dimenzije) i dosta lakši (za 6kg.(šipke su 16mm))

drugo nekako mi izgleda ne utegnuto, verovatno proizvođač kada ga je slikao za reklamu nije znao da ga pravilno postavi :lol: :lol: :lol:

Neka pita ljude iz Chub-a kako se to radi.

 

U svakom slučaju hvala. :handgestures-salute:

Link to comment
Share on other sites

Ribolovac je napisao:

Vizor 2 Man Bivvy 300 280 145 9.0

 

ehmanns double skin 2 men

305 cm D X 305 cm W X 150 cm H

 

:naughty: Ja sam lepo napisao Vizor extreme canopy 2 men (300x345x145)cena ? din. ili MK2 extreme canopy 2 men (305x350x145) cena 22000 din

Link to comment
Share on other sites

Sve je to super, ehmanns double skin 2 men sa prekrivkom je dobar ali je nezgoda ako se nosi bez nje, jer šta raditi kada prekrivka ne treba, a on sav u mrežici protiv komaraca. Šta misliš koliko vode može da primi u sebe kada je pljusak. Verovatno sve što padne, a to i nije neko rešenje, zar ne.

:think:

Link to comment
Share on other sites

Sve je to super, ehmanns double skin 2 men sa prekrivkom je dobar ali je nezgoda ako se nosi bez nje, jer šta raditi kada prekrivka ne treba, a on sav u mrežici protiv komaraca. Šta misliš koliko vode može da primi u sebe kada je pljusak. Verovatno sve što padne, a to i nije neko rešenje, zar ne.

:think:

 

Ak mislis na mene, ja govorim o hot spotu...double skin mi se ne sviđa, i azto imam hot spota, za dvije glave. :D

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako, u jednom postu pišeš o hot spotu a u drugom o double skinu pa mi nije bilo jasno koji preferiraš ali sada mi je jasno. Samo ako je cena ona koja je navedena kod njih sa prekrivkom 400funti onda to iskače iz iznosa od 25000
Link to comment
Share on other sites

Ehmans je nemacka firma nije engleska i u njemackoj su daleko jeftiniji shatori nego u Engleskoj,sad ko ih nosi u srbiji neznam u nemackoj je hot spot za dvojicu je 300 eur sa skinom al nevalja shto je mreza,sad hot spot si je 375 eur sa skinom za dvojicu.

dublle skin je 200 eur za jednog

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ehmanns hot spot SI 2 man sator i prekrivku :

http://www.ehmanns.de/produkt_info.php? ... 1&lang=ger

 

i Pro Zone 5 season vrecu za spavanje:

http://www.ehmanns.de/produkt_info.php? ... 8&lang=ger

 

Znaci sto se tice kvaliteta materijela koji su upotrebljeni i same preciznosti izrade mogu mnogi da im pozavide!

Link to comment
Share on other sites

Pazi ovako, u jednom postu pišeš o hot spotu a u drugom o double skinu pa mi nije bilo jasno koji preferiraš ali sada mi je jasno. Samo ako je cena ona koja je navedena kod njih sa prekrivkom 400funti onda to iskače iz iznosa od 25000

 

pardoniram, krivo sam napisao. želja mi je bila prezenrirati hot spot dvogrli, ne double skin.

 

hot spot 2man ima 10 000mm vodeni stupac, jednako toliko ima i prekirvka, a polovnih ih se može naći od 200-250 eura, što je odlična cijena s obzirom na dobiveno.

Link to comment
Share on other sites

polovnih ih se može naći od 200-250 eura, što je odlična cijena s obzirom na dobiveno.

 

Sad si me ubedio, jedino kad bih još mogao da ga nađem negde polovnog jer je cena ok, ali nov je 500e sa prekrivkom

Da li možda znaš nekog ko ga prodaje? :techie-ebay:

 

ps. da li je to cena sa ili bez prekrivke :think:

Link to comment
Share on other sites

Koji je po tebi bolji: Vizor extreme canopy ili MK2 extreme canopy (za dve osobe) i koje su im sada cene sa prekrivkom. :think:

 

Novi jos nisam dobio i video da bi ti bilo sta rekao MK2 za dve osobe ukljucen je i vinter skin je negde oko 22000din i mislim da za taj novac je trenutno najpovoljnija cena na trzistu nas Marjan ga ima stvarno je izvanredan prezadovoljan je sa njim

druze ako mi verujes promenio sam mnogo pribora i satora i svi su manje vise ok ali ovaj mk2 gore navedeni mene je odusevio prvi put sam ga skoro koristio na beljanskom!!! a za tu cenu dobijes prekrivku i dno i jos providna vrata pa vrata sa komarnikom i skroz zatvorena vrata a ne smem da ti kazem koliko nas je u jednom trenutku sedelo i jelo unutra komotno staju dva kreveta i stolica !!!napolju je bilo -3 ne kondezuje ni malo ma za te pare stvarno vrh vrhova!!!! mi smo barem odusevljeni!! pozz :clap: :clap: :dance:

Link to comment
Share on other sites

Nikako mi nije jasno da li su MK2 extreme canopy 2 man i MK2 Cyfish+ 2 man isti po dimenzijama. Cena kod Ribolovca 22960.00din. a koja je cena za prvi šator. I da li se govori o istom šatoru?

mk2 ex.conopy je posebni dodatak za ovaj sator koj se posebno placa i dobija se sa njim dimenzija satora od 3,5msa 3,05 cena ovoga je oko 125e

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ehmanns hot spot SI 2 man sator i prekrivku :

http://www.ehmanns.de/produkt_info.php? ... 1&lang=ger

 

i Pro Zone 5 season vrecu za spavanje:

http://www.ehmanns.de/produkt_info.php? ... 8&lang=ger

 

Znaci sto se tice kvaliteta materijela koji su upotrebljeni i same preciznosti izrade mogu mnogi da im pozavide!

 

E svidja mi se ovaj SI 2man, samo mi reci kakv je za leto? vidim da ima ove prozore pozadi, jel pomazu?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...