Jump to content

KOJI ŠATOR


slamcica

Recommended Posts

jel taj ajgon u tecnom stanju ili se mesa sa vodom?

tecno, u bocici maloji doziras na 5l vode samo sad neznam koliko napamet, ja prskam svuda,gde ce biti sator,gde se krecemo,gde je veca trava na drvo ako dohvatim i ako je manje,nemam problema,mravi ko da iscezli,od krpelja ni traga a o bubama da i nepricam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste u pravu si ,tj skoro da si upravu, nemozes uporedjivati ta dva satora jer ni blizu nije ista klasa, kad bolje pogledas imas i druge satore tih velikih dimenzija a skuplji su barem za 200 jura od foxa tako da ovaj put nepije vodu to da je fox pa placas ime i neznam ti ja sta,voleo bi da ga vidis ako jos nisi uzivo pa onda da kazes par reci o njemu ;), niko nijednom recju nije reko da taj tvoj strategy nevalja. kazi mi molim te jer strategy ima pozadi otvore(prozore)?.pozdrav

Nema  iskreno zadnji prozor ali nisam siguran u kutiji stoji i u onoj futroli svojoj nisam ga otvarao jer nemam mesta  u kuci gde da ga prostrem ali mislim da nema prozor nazad ali ima sreda dva i može da bude kao broli tj cela prednja strana se skida  . A foks jeste veci i kvalitetniji ali ga nemam pa je zato moj bolji. ;) 

Link to comment
Share on other sites

tecno, u bocici maloji doziras na 5l vode samo sad neznam koliko napamet, ja prskam svuda,gde ce biti sator,gde se krecemo,gde je veca trava na drvo ako dohvatim i ako je manje,nemam problema,mravi ko da iscezli,od krpelja ni traga a o bubama da i nepricam :)

 

zahvaljujem na oodgovoru,probacu.... 

Link to comment
Share on other sites

sve je to lepo i ja imam veliki sator,dobar,kvalitetan... ali hebem ti ja sve te moderne satore koji imaju dno na skidanje... i da je savrseno ravno da sve legne kako treba bube svih vrsta,misevi,i mravi nemaju resenje... ja sam prskao raid i spolja po ivicama i iznutra ali ne vredi opet ulaze i ako ne drzim hranu u satoru....

ali naci cemo mi resenje i za to,jel tako burazeru... :)

A vala dve godine ga trazimo,valjda ce sad ''kad otopli'' biti i to reseno :good: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam imao pare  za takav šator  fox  i kupio sam onaj gore strategy  i za veliko čudo ima palsticne prozore i sve što ima i taj fox sam o nema to ime  tu cenu  i toliko nije velik  

 I samo nije visok 185 cm i samo nema prostora da u njeg stanu 3 kreveta i jedan stolic onako iz sale..... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam imao pare  za takav šator  fox  i kupio sam onaj gore strategy  i za veliko čudo ima palsticne prozore i sve što ima i taj fox sam o nema to ime  tu cenu  i toliko nije velik  

Ako nisi video sator o kojem pises a verovatno nisi i ako nisu u njemu boravio molim te da neudaras po toj tastaturi reda radi.

 

Foksov pomenuti sator koristim dve sezone. Ima plasticni prozor, leti po najvecem suncu moze da se boravi u njemu jer ima ogromne zadnje prozore i stvara se strujanje vazduha, pod je odvojiv ali se tako lepo ususka da su male sanse da "nezeljeni gosti" udju,lako se sklapa tako da jedna osoba moze bez problema da ga montira.Pored svega ovoga najbolje je to sto je visok 185cm... Bez skina naravno da kondezuje ali koji ne kondezuje, zar ne! Pozdrav i preporuka za sve koji se dvoume da li da ga kupe!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako nisi video sator o kojem pises a verovatno nisi i ako nisu u njemu boravio molim te da neudaras po toj tastaturi reda radi.

 

Foksov pomenuti sator koristim dve sezone. Ima plasticni prozor, leti po najvecem suncu moze da se boravi u njemu jer ima ogromne zadnje prozore i stvara se strujanje vazduha, pod je odvojiv ali se tako lepo ususka da su male sanse da "nezeljeni gosti" udju,lako se sklapa tako da jedna osoba moze bez problema da ga montira.Pored svega ovoga najbolje je to sto je visok 185cm... Bez skina naravno da kondezuje ali koji ne kondezuje, zar ne! Pozdrav i preporuka za sve koji se dvoume da li da ga kupe!

Aj  molim te prevedi  prvi deo posta .

Link to comment
Share on other sites

Dejan RU neću imati keša za prekrivku u startu pa me zanima da li klot može da istrpi jaču kišu? Ne znam kako se ponašaju bivaci bez prekrivke jer već 5 godina koristim jedan "Forrest" u "realtree" dezenu koji je postao mali za moje prohteve... Ne treba mi za sneg i minuse da napomenem, već kao sklonište za pecanje i stvari.

Link to comment
Share on other sites

Aj  molim te prevedi  prvi deo posta .

Si vostè no ha vist una tenda de campanya en què s'escriu i, probablement, no sé si no t'allotges en ella per favor neudaras en el teclat sense cap raó.

 

Je l s ad O K!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Si vostè no ha vist una tenda de campanya en què s'escriu i, probablement, no sé si no t'allotges en ella per favor neudaras en el teclat sense cap raó.

 

Je l s ad O K!!

Do kindera je ok razumeo  sam sve .A to dali sam video  šator  odgovor je jesam .Nisam rekao da nije lep , dobar i td bla,bla .Sve to stji Ali da  nije po mom ukusu i da nikada nebih izdvojio toliki novac nebi za šator poput tog fox-a  .Pa ako bi uzimao veliki šator i ako bih pljunuo kintu a da to bude ok onda bi  kupio Trakker - Colossus i rešio problem  imao bi  najskuplji  i sve naj šator .Kolega  mislim da su ukusi različiti i da je  vrlo diskutabilno komentaristi o ukusima .Volim i ja dobru i skupu  opremu  isve to što mi se svidi ja kupim , imam i koristim ..A  ovakav  fox  nebi kupio .Jbg  stvar ukusa .

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

sator je vrhunski nema sta ali za duze sesije i nema zamerke jedino u toj ceni su mu trebali staviti i plasticne prozore pa da se skidaju po potrebi ovako kad pada kisa nevidis nista napolju. 

 

Uz sator ide i clear door panel.

Link to comment
Share on other sites

 

Fox Royale XXL Bivvy

....

 

Features include the following:

  • Conswtructed from a hard wearing nylon fabric with a 5000 hydrostatic head.

Rigid aluminium pole structure and the poles have a textured black powder coating..

Larger back panel and longer rear rib, which increases space inside the bivvy.

Peak on Standard version.

Two rod straps on front.

Mozzy panelled front door and mozzy panels on either side of the door.

Handy mesh receiver pocket inside.

New toggles allow front door to roll up to the full bivvy height, as if it has been zipped off.

Number of zips kept to a bare minimum and top quality heavy duty zips used.

Supplied with heavy duty clip-in groundsheet

Clear door panel supplied.

Two front door pegging points allow you to change height.

Pegging points come with elasticated tension straps.

Heavy-duty pegs supplied.

Full frame support also supplied.

Link to comment
Share on other sites

Drug nije dobio ili su mu skinuli taj ko mu je doneo ili vec neznam sta je ili se naknadno doplacuje?

Skinuli su mu taj dio 100%. Ne moze da ne dodje. Nije ni FOX salabajzerska firma da salje tako nesto bez dijelova navedenih u prospektu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

isti kao i vecina,svi imaju samo jednu manu iz kine,lepljiva traka oko savova propusta vodu tojest nije lepljena kako treba

 

sto se tice ostaloga ralicito ime ista fabrika

a ja sam baš pomislio da su švabe napravile nešto... ćorak

 

Ja znam

http://hristocarp.com/shop/images/IMG_8850v.jpg

 

Trakker SLX V2, ispitano do maksimuma

pogledao sam malo, pristojan... jos da ima koji prozor ili neku dodatnu opciju vise bi obi savrsen, ali onda nebi bila ta cijena.. svejedno hvala

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...