Jump to content

KOJI ŠATOR


slamcica

Recommended Posts

JRC STI 2man twin skin,prezadovoljan sam

 

U pravu si.Za te pare je odlican :!: :dance: I ja cu ga u skorije vreme kupiti :dance:

Imam ga dve sezone ,a puno pecam znaci izmedju 15 i 20 takmicenja u sezoni ......i vema sam zedovoljan narovno ima boljih, ali ako se uzme u obzir odnos cena kvalitet sigurno nema bolji.

Link to comment
Share on other sites

http://s1.postimage.org/5hdS.jpg

 

http://s3.postimage.org/1GJjar.jpg

Trakker SLX po meni dobar izbor za te pare.

 

Neso ni za zivu glavu ne kupuj ovaj Trakker SLX taj kondenzira koda si u pecini!SLX ima samo dizajn i logo od Trakkera ostale perfonmanse su samo prosle pored te firme :happy-smileygiantred:

Pod ovim linkom mozete momentalno jeftino Trakkera kupiti (Trakker - Armo MKII 1 Mann Bivvy Modell 2008 349,95EUR) (Trakker - Armo MKII 2 Mann Bivvy Modell 2008 379,95EUR)

http://www.fettekarpfen.de/index.php?pa ... bote-c-426

Link to comment
Share on other sites

Tami koliko ja znam NASH DOUBLE TOP EXTREME TWO MAN sa prekrivkom je preko 350e a to je daleko više od 25000 din (oko 250e). Da je dobar, jeste ali........

Za njega ti ne treba prekrivka jer je sam po sebi double skin,jedino ako je stvarno ne želiš..ja ga imam i prezadovoljna sam s njim a imala sam skoro sve ove šatore koji se navode u postovima i kad sam kupila ovaj bilo je to to.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam JRC QUAD TWO MAN i sam sator bez skina kondenzuje kolko hoces,sa skinom je vec super situacija.Prvo nocenje sa novim satorom bez skina... mozes zamisliti moje iznenadjenje kad sam se probudio ujutru a unutra sve mokro ... nabavio sam skin sad je sve sredjeno i nocenje po hladnoci vise ne predstavlja nikakav problem :dance:

Toplo preporucujem ako mozes da se uklopis sa cenom

Link to comment
Share on other sites

Tami verujem ja tebi da je dobar ali gde se ja tu uklapam sa 250 eura. Pa još će neko da mi objašnjava kako je dobar i Trakker ArmoDome. Ja to znam ali nema se vremena za takve cifre.

Ok,ako je tako onda se slažem sa izborom JRC quad two man sa winterskinom obaveznojer bez njega je koma.Možeš ga kupiti kod Ilije u Carp shopu..

Link to comment
Share on other sites

Ja imam McKinley Oregon 4 i odlican je,nema boljeg za manje para.

Svaka čast ali ja već imam planinarski šator koji ja jedan od boljih (Vaude ferret II 390 eura) , ali ovde je priča u šaranskim šatorima.

Krle hvala za informaciju. :handgestures-thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ja imam McKinley Oregon 4 i odlican je,nema boljeg za manje para.

Svaka čast ali ja već imam planinarski šator koji ja jedan od boljih (Vaude ferret II 390 eura) , ali ovde je priča u šaranskim šatorima.

Krle hvala za informaciju. :handgestures-thumbup:

A jel mozes da mi pojasnis u cemu je razlika izmedju "saranskog" i obicnog satora?

Link to comment
Share on other sites

Kod Vlade ispod Pancevca je Quad oko 300eur komplet a "Quad two man continental" -najveci model je oko 320 komplet mala razlika u ceni ali je dosta veci

 

a ja imam 'proverenu informaciju' kako vlada 'vise ne radi jrc po nagovoru......'

 

Ne znam da li radi jos ili ne ali sam naveo cene koje su bile proletos kad je moj drug uzeo JRC Quad Two Man Continental,ako sam nekoga naljutio informacijom o ceni izvinjavam se

Link to comment
Share on other sites

tema je otisla u aut od koji sator do 25000din do ponuda svercera mislim da nije uredu moderatori radite svoj posao

 

U pravu je čovek.

 

A ja sam vam dao samo okvirnu cenu jer ko ima 25000 imaće i 30000 ako nešto valja. Tema nije bila šverc nego šator. Vidim ja da niste dugo pecali. Ako se ne prepucavate oko pecanja onda se koljete oko šverca.

 

TEMA - ŠATOR DO 25000

Link to comment
Share on other sites

tema je otisla u aut od koji sator do 25000din do ponuda svercera mislim da nije uredu moderatori radite svoj posao

 

U pravu je čovek.

 

A ja sam vam dao samo okvirnu cenu jer ko ima 25000 imaće i 30000 ako nešto valja. Tema nije bila šverc nego šator. Vidim ja da niste dugo pecali. Ako se ne prepucavate oko pecanja onda se koljete oko šverca.

 

TEMA - ŠATOR DO 25000

 

Sto se nas tice mi smo stalno na pecanju upravo se sinoc vratili sve je dokumentovano za druge neznamo slazem se da se vratimo na temu :clap:

Link to comment
Share on other sites

Novi Vizor je Chub-ov najnoviji, najnapredniji bivi sistem koji je razvitak bivija podigao na novi nivo svojim radikalnim I inovativnim konceptom dizajna koji nudi još više komfora, protekcije I adaptivnih karakteristika. The Climatex® (Hidrostatički napon od10,000mm) dišuća kupola visokih performansi je sada komplementirana sa jedinstvenim Back draft™ ventilacionim sistemom. Ovaj sistem vam omogućava da brzo I jednostavno podesite nivo strujanja vazduha kroz bivi I tako sebi obezbedite udobnost bez obzira na spoljašnje uslove. Ručica prednje šipke povećava olujnu izdržljivost, pruža širu protekciju, a ceo set providnih prozora pruža poboljšanu vidljivost čak I tokom najvlažnijih uslova. Napravljen je oko čvrstog rama debljine 16mm koji se sastoji od 5 sekcija I koji je napravljen od 6061 Aluminijuma sa brzo otpuštajućim zglobovima I uložcima koji garantuju kao kamen čvrstu postavku. Kao I kod svih Chub bivija The Vizor je ekstremno svestran I snabdeven je zamenljivim prednjim panelima I sa sistemom vrata koji pruža mnogo opcija za svaku postavku koju poželite. Poravnane tenzione šipke, izdržljivi I dugotrajni prekrivač zemlje, tenzioni kaiš I T-klinovi su takođe standardna oprema.

 

 

 

• Napravljen od Climatex® materijala visokih performansi koji podnosi hidrostatički pritisak od 10,000 .

• Povećana olujna ručica zarad šire protekcije.

• Jedinstveni Back Draft™ ventilacioni sistem.

• Kompletan prednji set providnih panela-prozora uključen u ponudu.

• Mosi panel na zakopčavanje od necepajućeg materijala.

 

• Snabdeven sa In-line bivi tenzionim šipkama sa duplim šrafovima za zaključavanje.

• Potpuno uklonljiv sistem vrata.

• Izdržljivi prekrivač zemlje sa sistemom elastičnih klinova.

• Ceo set izdržljivih T-klinova uključen u ponudu .

• Opcija za jednu ili dve osobe

New Code Model Width (cm) Depth (cm) Height (cm) Weight (kg)

2010 CVB010 Vizor 1 Man Bivvy 280 235 135 8.6

2010 CVB020 Vizor 2 Man Bivvy 300 280 145 9.0

 

 

Back Draft Ventilacioni Sistem -

 

Najzad, podešljivi ventilacioni sistem koji ne propušta vodu. Nema više Velcro-a ni prozornih panela na namotavanje. jednostavno odkopčajte Back draft™ panel od sredine i podesite ventilacioni prozor tako da omogućava ventilaciju koju želite. Ovaj sistem je ekstremno brz i lak za podešavanje a i 100% vodootporan i to zahvaljujući svom obliku i potpuno elastificiranoj zaštitnoj pregradi na zakopčavanje

 

http://s4.postimage.org/1EmOmi.jpg

 

http://s4.postimage.org/1EmQRr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...