Jump to content

Pecanje iz snova Sarulesti


Ribolovac

Recommended Posts

uh ovo ode predaleko,meni nije bila namera da ikog odgovorim od puta! Naprotiv ja sam samo izneo SVOJU racunicu tog puta i nadam se da ce se skupiti dovoljan broj ljudi! kao sto kaze Stanislav malo treba spustiti loptu,ja sam izgleda pogresio sto sam izneo SVOJU racunicu jer su je mnogi pogresno shvatili. Necemo se valjda svadjati na ovako lepu temu?! Ja o pecanju na tom jezeru mastam jos od 2002-3 god kad sam u Ribolovackom magazinu citao tekstove o toj vodi. Daleko je jun,sve je moguce!!!

 

Ma nije niko nista pogresio i treba polemisati samo sa ,razumevanjem,tolerancijom i bez tenzije sve je OK......idemo dalje

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za Djoleta Ribolovac trade

zna se cena satora,kreveta itd.Koliko kosta da ti iz Radutine kuhinje spremaju hranu(broj obroka) i dostavljaju na poziciju?

Obroci dva puta dnevno za sedam dana 100e,sator za dvoje 50e,krevet sto i sudovi 50e

Link to comment
Share on other sites

http://www.essexanglingholidays.com/hol ... e%20Raduta

Evo jedan koristan link, objasnjeni su svi delovi jezera okvirno su ljudi napisali sta bi trebalo da se ponese od opreme, mozda nekome pomogne!!!

Koliko vidim svi preporucuju heavy dutty opremu, znaci nema mesta sminkeraju!!! :naughty: :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Boila dovoljno samo jedno do dva kila zavisi kako riba radi.

Bez primame bilo kakave sam kvalitet boila ce odraditi svoje.

Kako Meleg neproizvodi vise ja sam u prednosti jer imam taman toliko. :D

 

 

Kad bi kalkulisali troskove nikad nebi isli na pecanja koja traju vise dana,Stanislav je potpuno u pravu sto se tice boila i kukuruza.

Svi znamo za koliko moze da se napravi osrednja boila koja bi sasvim dobro posluzila za prihranu tako da pretpostavljam da kolicina moze tu igrati presudnu ulogu.

 

Ali obicno kad se dodje tamo gde se peca sve bude drugacije tako da svi planovi padnu u vodu

Link to comment
Share on other sites

Dal je moguce vijati smudja, ima ga ko drva, ako neko zeli, ili je ograniceno sam za sarana,

Nema govora da se moze smudj pecati :naughty: promotivna ponuda se odnosi samo na lov sarana mislim da smo to u predhodnim postovima naveli :think:

Link to comment
Share on other sites

Dal je moguce vijati smudja, ima ga ko drva, ako neko zeli, ili je ograniceno sam za sarana,

Nema govora da se moze smudj pecati :naughty: promotivna ponuda se odnosi samo na lov sarana mislim da smo to u predhodnim postovima naveli :think:

 

postoji li mogucnost doplate na licu mesta

Link to comment
Share on other sites

3 pitanja:

1.Da li se na one njihove zelene camce moze montirati motor, koji bi eventualno neko poneo sa sobom?!

2.Kako ce se birati pozicije, na osnovu cega, redosled i to, bez obzira sto je jezero ogromno, mi smo Balkanci, sigurno ce se naci neki namcor :snooty: :snooty: :snooty:

3. Da li neko od radnika tamo odvuce ribolovce do spota prvi dan kad se dodje, cisto sumnjam da svi veslaju?!

Link to comment
Share on other sites

3 pitanja:

1.Da li se na one njihove zelene camce moze montirati motor, koji bi eventualno neko poneo sa sobom?!

2.Kako ce se birati pozicije, na osnovu cega, redosled i to, bez obzira sto je jezero ogromno, mi smo Balkanci, sigurno ce se naci neki namcor :snooty: :snooty: :snooty:

3. Da li neko od radnika tamo odvuce ribolovce do spota prvi dan kad se dodje, cisto sumnjam da svi veslaju?!

Moze da se nosi motor i postavi na camac i elektro i klasicni,pa ako se nemozemo na tolikom jezeru dogovoriti onda nemam komentar ali si upravu sto se tice komentara ako nista drugo po redosledu prijave,camci treba da nas cekaju na pozicijama ko bi veslao po celom jezeru

Link to comment
Share on other sites

Evo jos nekih informacija

Kolima se dolazi na mesto, a Radutun covek napravi konvoj od camaca, i na svako mesto dotera po jedan.

Jezero je takvo da se ne mora svuda razvlaciti, ima dosta mesta gde se zabacuje s obale.

Mogu se poneti gumenjaci, zeleni plasticni camci su prilicno teski i kabasti, ko ne zna dobro da vesla.

Ko nosi pentu moze da ponese i gumenjak, ne znam ko kakav motor ima i da li svaki pasuje na zeleni camac.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...