Jump to content

Strawberry


Recommended Posts

Drugar i ja pecamo na 2x22mm boile,negde i 2x24mm tako da nemamo potrebu za cestim prezavacivanjem,X puta takva taktika je donela lepe ribe na Dobrodolu sa jagodom a moj zakljucak je da te teorije Ester il uljana aroma ne piju vodu u praksi je i Red Herring mix+Fresh Smoked Salmon aroma,najbolje mi radi posle zime,pocetak marta i dok ne ugreje pa onda u novembru kad odem koji put,nas par peca s tim i svima isto:D

 

Za Dobrodol ove godine sam spremio odlican roller

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa nismo samo utvrdili dali milkom jagoda je perfektna ili milkom sumska jagoda

 

Evo sada sam sredjivao frizider sa hemijom na flasi Milkom jagode pise SUMSKA JAGODA da nije bilo ove teme nikada mi ne bi zapalo za oko sta pise, a to je jagoda sa kojom vecina peca kada je u pitanju Milkoma a i vanila je KREM-VANILA

Link to comment
Share on other sites

Evo sada sam sredjivao frizider sa hemijom na flasi Milkom jagode pise SUMSKA JAGODA da nije bilo ove teme nikada mi ne bi zapalo za oko sta pise, a to je jagoda sa kojom vecina peca kada je u pitanju Milkoma a i vanila je KREM-VANILA

Reko ja vasem ucitellju a on mi ne veruje da je sumska jagoda ...... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Interesuje me da li je neko koristio Dr. Oetker-ovu aromu jagode i kakvo je misljenje o njoj !? Pre par dana sam slucajno naleteo na neku kolicinu Dr. Oetker-ove jagode u bocicama po 38mL, koja je potpuno bezbojna... reletivno je male gustine... pa skoro kao voda... verovatno je alkoholna (sto je, nadam se, jos jedan plus za relativno hladnu vodu)!?

To je sto se tice izgleda, a sto se tice mirisa... e to je tek prica !!! Fantazija ! Em jaka, em izuzetno prijatna ! Toliko verno i prijatno mirise, da prosto uopste ne odaje utisak da je hemija !

Ja sam je koristo sr.... lepo mirise dok ne dodje do kuvanja onda izgubi aromu i posle moras da je dipujes :)
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...