Jump to content

Basiana Donji Petrovci


prdaaa

Recommended Posts

Obisao sam juce momke,proveo sa njima par sati,nazalost nisam imao fotoaparat,bilo je zanimljivih situacija za uslikati :)

Vremenske prilike i uslovi ne bas zavidni za nocenja,ali momci su se ozbiljno pripremili za sve situacije i poneli veliki

asortiman mamaca Masterbih-a,koliko sam shvatio u svrhu testiranja i na ovoj vodi...

Sobzirom na veoma nezahvalan datum,uz ozbiljan pristup, postizu i sasvim dobre rezultate :good:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izuzetno promenljivo vreme...sa naglim udarima vetra i niska temperatura tokom celog dana  nisu nas obeshrabrili....uz veliki trud koji smo kolega i ja ulozili i mamcima koje smo od firme testirali rezultiralo je za ovo vreme zavidnom broju uhvacenih riba...pokazalo se da se i po niskom vodostaju moze loviti...

 

Hvala svim kolegama na podrsci  ....naravno vlasniku jezera gosp.Draganu Tomicu veliko hvala na doceku i prijemu koji nam je kao testerima Masterbih firme priredio jer  to se retko srece!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  jos jedna u ranim jutarnjim satima oko 4h

1922507_657391154335809_1758593847_n.jpg
Link to comment
Share on other sites

Meni ovo mesto nikad nije bilo preterano interesantno za pecanje, ali Basianu pamtim po najlepsoj devojci ikada. Lici da je iz tog kraja, zovu je Lepa Lela, sad ima 40+ ali i danas vrhunska. Pitajte kad odete tami svi znaju za nju, a mozda je i vidite - jase konja cesto u blizini... udala se pre 2 god, muz ljubomoran - doduse i sa razlogom :) - ne da joj da se farba, malo je proseda, ali lice i telo - neponovljivo!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ovo mesto nikad nije bilo preterano interesantno za pecanje, ali Basianu pamtim po najlepsoj devojci ikada. Lici da je iz tog kraja, zovu je Lepa Lela, sad ima 40+ ali i danas vrhunska. Pitajte kad odete tami svi znaju za nju, a mozda je i vidite - jase konja cesto u blizini... udala se pre 2 god, muz ljubomoran - doduse i sa razlogom :) - ne da joj da se farba, malo je proseda, ali lice i telo - neponovljivo!

Druze kakve tvoja prica ima sa ovom temom.Probaj da to okacis na licne oglase.Mozda ti se javi. :rofl:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni ovo mesto nikad nije bilo preterano interesantno za pecanje, ali Basianu pamtim po najlepsoj devojci ikada. Lici da je iz tog kraja, zovu je Lepa Lela, sad ima 40+ ali i danas vrhunska. Pitajte kad odete tami svi znaju za nju, a mozda je i vidite - jase konja cesto u blizini... udala se pre 2 god, muz ljubomoran - doduse i sa razlogom :) - ne da joj da se farba, malo je proseda, ali lice i telo - neponovljivo!

Druze to nije tema.Probaj na licne oglase mozda je i nadjes ponovo  :rofl:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Covek dolazio Na basianu ocigledno pre svih vas, vezu ga lepe uspomene. Alasu,dodji ti da proveris jel ona tu negde, a ja cu neku mladju, posto nas obojicu ovo pecanje smara. Hoce neko pecati staru pistu,ili ce moci riba samo preko da se uhvati...
Link to comment
Share on other sites

Covek dolazio Na basianu ocigledno pre svih vas, vezu ga lepe uspomene. Alasu,dodji ti da proveris jel ona tu negde, a ja cu neku mladju, posto nas obojicu ovo pecanje smara. Hoce neko pecati staru pistu,ili ce moci riba samo preko da se uhvati...

moze riba da se uhvati na obe strane . al tesko preko wifi i tastature .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...