Jump to content

Garasko Jezero


rott

Recommended Posts

Znaci pecalo se na mainline iskljucivo ;)

 

Svaka cast Vojkane za sve.

Ne, ja sam moje 2 ribe dobio na DD baitov black squid liver cist na "patosu" a jednu pola/pola sa mainline pop up-icom pineaple+ moj neki stickmix u mrezici a brat Birger je dobijao na svasta, vecinu na full pop up pineaple, peach i red bull, u pva bag peleta cell, od mainlinea, eto...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Citao sam o cenjenom gostu u casopisu Ribolov, super svaka cast !

 

Hteo bih da posetim opet to jezero (bio sam jednom prosle godine), ali mi treba pouzdan info - da li ima nocnog pecanja, i da li neko moze reci neku pametnu lokaciju, jer smo prosli put najblize kolima dosli do brane, i odmah pored nje i pecali !

 

Hvala

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav niki, hvala na odgovoru, ali znas sta mi nije jasno? Jednom kad sam bio tamo video sam da su cuvari u nekoj kucici blizu brane, ali do nje sam video samo da se stize camcem? Ima li kakav kontakt telefon, ili je nekako moguce doci do njih tamo?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

064/8265/189 Abaz- čuvar na Garašima, od njega ćeš dobiti pravi savet, a mislim da se sa njim možeš dogovoriti da te prebaci čamcem na neko mesto. Ja sam bio od 5 do 10 juna. Riba je radila na celom jezeru. Na špicu kod mosta su upecali šarana od 26.100. Koliko sam čuo od lokalnih pecaroša najbolja mesta su u zalivu iza brane.
Link to comment
Share on other sites

064/8265/189 Abaz- čuvar na Garašima, od njega ćeš dobiti pravi savet, a mislim da se sa njim možeš dogovoriti da te prebaci čamcem na neko mesto. Ja sam bio od 5 do 10 juna. Riba je radila na celom jezeru. Na špicu kod mosta su upecali šarana od 26.100. Koliko sam čuo od lokalnih pecaroša najbolja mesta su u zalivu iza brane.

Mislish desno od brane,kad stojish na brani.Jesam te dobro razumeo?

Link to comment
Share on other sites

bili smo na Garaskom jezeru subota/nedelja. Ni bipa. Kako nam rece cuvar uzeli smo mesto koje je lose za sarana, ali posto smo drugi put ovde, a bilo je previse ljudi kad smo dosli, nismo imali mnogo izbora... Bili smo pored samog mosta levo, na spicu. Markerisao sam mesto oko mosta, oko 9 metara dubine je (sto nam i rekose da je saranu problem, uprkos nekoj mojoj logici).

 

Priroda predivna, cuvar cista desetka, sve ostalo odlicno.

Generalno riba nije radila, video sam samo da je ekipa pored nas imala sarana, koji se nazalost otkacio, ali ljudi su postavili kamp, i ko zna koliko su tu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Kako sam danas dobio informaciju na Garaskom jezeru ponovo oboren rekord 28,6kg !!! Ovaj ulov samo potvrdjuje da je ovo jedna od nasih malobrojnih voda koja u svojim dubinama krije kapitalce zbog kojih se vredi pomuciti

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako sam danas dobio informaciju na Garaskom jezeru ponovo oboren rekord 28,6kg !!! Ovaj ulov samo potvrdjuje da je ovo jedna od nasih malobrojnih voda koja u svojim dubinama krije kapitalce zbog kojih se vredi pomuciti

Ko je srecni ribolovac,hoce li biti neka fotka? Da li se vodostaj normalizovao posle onih poplava?? :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...