Jump to content

BELI BAGER-BANATSKI KARLOVAC


Dejan Vs

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

USKORO PLAN TAKMICENJA 2012GOD

bio na 12 sati prosle godine...cinjenica je da je jezero fenomenalno ali tu fali dosta ribe.....mozda je u medjuvremenu nesto i uradjeno po tom pitanju aliuglavnom za neko ozbiljno takmicenje nemaribe...a za slobodno pecanje takodje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bio na 12 sati prosle godine...cinjenica je da je jezero fenomenalno ali tu fali dosta ribe.....mozda je u medjuvremenu nesto i uradjeno po tom pitanju aliuglavnom za neko ozbiljno takmicenje nemaribe...a za slobodno pecanje takodje

Fali jedno 10tona pa da kuca na sva tri stapa u isto vreme,i na takmicenju da 6-oplasirani uhvati 700kg.Unistile su nam pogled na pecanje,komercijale pretrpane ribom!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Fali jedno 10tona pa da kuca na sva tri stapa u isto vreme,i na takmicenju da 6-oplasirani uhvati 700kg.Unistile su nam pogled na pecanje,komercijale pretrpane ribom!

Shiki druze moj slazem se sa tobom u potpunosti,to prelazi u tezak fizicki rad.
Link to comment
Share on other sites

Fali jedno 10tona pa da kuca na sva tri stapa u isto vreme,i na takmicenju da 6-oplasirani uhvati 700kg.Unistile su nam pogled na pecanje,komercijale pretrpane ribom!

:good:

Nisam pristalica da ako odem na komercijalu moram da izvadim xx komada.

Mada volim da nesto i upecam kad sam vec tu,plus priroda odmor za mozak i druzenje,stvar je zaokruzena.

:pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

Fali jedno 10tona pa da kuca na sva tri stapa u isto vreme,i na takmicenju da 6-oplasirani uhvati 700kg.Unistile su nam pogled na pecanje,komercijale pretrpane ribom!

To sto s ti izjavio lepo zvuci....komercijalno, plasticno, vestacki....ali ako predjes 150-200km onda bi da nesto i upecas....ja nisam nezadovoljan, bio sam lepo je jezero uzivao sam ali je pitanje da li cu ponocvo ici, to je onako ljudski receno...da se razumemo ja pre svega volim divlje vode, komercijalne ponekad, samo kad se uzelim kucanja jer svi znamo kako nam je bogat riblji fond na divljim vodama....e a kad se tako uzelis dobrog pecanjaonda ces sigurno biti nezadovoljan stanjem ribljeg fonada i akcije na ovom jezeru.... :good:

Link to comment
Share on other sites

  • Prosle godine na takmicenjima od 45h je vadjeno oko 130kg prvo mesto,znatno vise nego ranije a ukupno 10 ekipa oko 700kg i to je realnost naseg jezera.Nadam se da ce i ove godine da se prikupi novac da se poribi jezero.
  • Pozdrav i Bistro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Prosle godine na takmicenjima od 45h je vadjeno oko 130kg prvo mesto,znatno vise nego ranije a ukupno 10 ekipa oko 700kg i to je realnost naseg jezera.Nadam se da ce i ove godine da se prikupi novac da se poribi jezero.
  • Pozdrav i Bistro.

E to je lepo za cuti, drago mi je da se radi nesto na ovoj vodi jer je stvarno ambijent fenomenalan a i ljudi na ovo ludo vreme uspevaju da unaprede kvalitet, svaka cast samo napred!

Link to comment
Share on other sites

Na toj vodi mi je dovoljan ambijent,a ako upecam jednu ribu ili 2 ja sam ispunio zacrtano.Opet svi smo razliciti,i razlicito dozivljavamo pecanje.Poenta je da je voda prelepa i meni bi bilo zao kada bi je pretovarili sa ribom i pretvorili u Debeljacu ili Miku,iako odem na obe vode da pecam kad nemam vremena za par dana na vodi.Poz
Link to comment
Share on other sites

Na toj vodi mi je dovoljan ambijent,a ako upecam jednu ribu ili 2 ja sam ispunio zacrtano.Opet svi smo razliciti,i razlicito dozivljavamo pecanje.Poenta je da je voda prelepa i meni bi bilo zao kada bi je pretovarili sa ribom i pretvorili u Debeljacu ili Miku,iako odem na obe vode da pecam kad nemam vremena za par dana na vodi.Poz

Meni je možda ovo najlepša voda u Srbiji ali sam poslednji put bio tamo baš zbog toga što nema dovoljno ribe. znam da smo svi različiti ali verujte mi da ima bar još 7-8 tona ribe bio bi raj. Nije puno zato što je mnogo veće od mike i debeljače,a na nekim mestima ima i velike dubine. Inače jezero je raj za pecaroše.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...