Jump to content

CARP DRUZENJE PAVLOVCI


Recommended Posts

Nije mi namera da bilo koga sabotiram, samo bih voleo da se na ovom mestu stvari - dogadjaji, zovu pravim imenom

:naughty:

Iskreno se nadam da ce clanovi ovog foruma uskoro imati priliku da vide sta je pravo druzenje :D

pozz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kod limuna smo barem znali za sta pecamo a i decko je posten do koske i odradio je sve na najvisem nivou. niko nije imao zamerku koliko znam. ovde se jos nezna ni koliko ekipa peca(mogucih 40 prijavljeno/?) ni koliki je fond nagrada.... znaju se pravila koja vec svi znaju. i kakvi su to fazoni kao ko je pecao u borkovcu placa 80evra a ko nije placa 100. da nije bilo mecana u borkovcu nebi bilo ni takmicenja do kraja kako je islo. ali to je neka druga prica. lepo je rekao tomic citiram DA BI TI NEKO DOSAO MORAS I TI KOD NEKOG DA ODES NA TAKMICENJE ILI DRUZENJE, NEBITNO.

sokole mene 90 posto racunaj za BASIANU.

Link to comment
Share on other sites

Da pokusam malo da razjasnim zasto Druzenje a ne CARP KUP:Razgovarao sam sa mecanom dok su utvrdjivali termin SRU Saran Ruma,

nemoze da organizuje zbog saveza i bez njihove dozvole,jezero je jos u sporu,a ljudi iz uprave samo pomazu oko organizacije,koliko sam ja upucen Vulin je Mecanu dao zeleno svetlo da organizuje Druzenje da se nebi naso neko pametan kao Radmila pa da zavrse na sudu.Mislim da je bitno je da se obelodani koliko od kotezacija ide u nagradni fond.Ne treba sad svaka ekipa da osvoji neku od nagrada ali bar za prvih desetak bi trebalo da bude obicno je 60/70 posto od uplata u nagradni fond pa ko voli .... :animals-fishgreen: :animals-fishgreen: ORGANIZATORI KARTE NA STO :whistle: :whistle: :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Da se ukljucim u diskusiju, osvrnuvsi se na gore navedene komentare i pokusam iz svog ugla da rezimiram i dam svoje vidjenje stvari na datu temu i uopsteno na teme takmicenja i svih mogucih grupnih skupova na vodama, kao vida raznih disciplina, pod okriljem SPORTSKOG RIBOLOVA! Pre upustanja u konkretnost postavljene teme (ili bilo koje slicne manifesacije na vodama) ne mogu da se otmem ponajpre emocijama,a najposle zdravoj logici,i sa dobrim ubedjem primetim i podvucem prilicno pogresan prilaz sportu u kojem iznad svega uzivamo, sto za posledicu (kao neminovnost) ima stvaranje prilicnog jaza izmedju nas samih, putem verbalnih nesuglasica i prepirki, koje danas sutra na vodi sa sobom nose nezdravu atmosferu i neugodjaj. Svakako je da svi mi volimo da stavimo sebe na probu, da vidimo dokle smo dosegli i napredovali,koliko smo zreli a koliko jos treba da ucimo o svom sportu, unesemo malo neizvesnosti i dodatne motivacije za beskrajnu edukaciju i razna dovijanja i takvim pristupanjem ucinimo hobi jos dinamicnijim i zanimljivijim. Takmicenja raznih tipova su jedna od disciplina koja nam daje mogucnost da "uzivajuci u prijatnoj atmosferi, bez prisutnih presija u zdravom rivalsko-takmicarskom duhu" sa osmehom na licu prihvatimo zasluzeni pehar kao simbolicno priznanje uspesnosti datog trenutka ili sa lepim manirom cestitamo boljima. Drugi nezaboravni momenat na slicnim skupovima koji budi radost kod ljudi i u mnogome zasenjuje prvi, budi emocije i prijatan osecaj je svakako nadogradnja postojecih poznanstava i sirenja istih kao nezaboravan osecaj i lepa uspomena. Samo iskreni pristup otvorenog srca, dobra volja i dobra saradnja i sprega izmedju organizacije i aktera, nadasve ljubav prema sportu, vise volonterstva i ako je ikako moguce sa sto manje matematike...mogu biti dopar preduslov za ujedinjenje takmicarskog duha i prijatnog druzenja u sklopu istog. Imao sam prilike da budem akter u obe uloge (doduse one organizacione samo jednom, zajedno sa mojim velikim prijateljima), nosen svescu i iskrenom zeljom da se ljudi sto je moguce prijatnije osecaju,takmice bez presije, svi ucesnici budu obradovani, nagradjeni i ponesu lepe uspomene.Najbolja potvrda da ulozeni trud i vreme nisu bili uzalud potroseni su nam bila nasmejana i zadovoljna lica svih takmicara, kako pobednika tako i zadnjeplasiranih i srdacne cestitke od strane svih sa kojima se uvek rado srecemo na drugim vodama.

Cesto se zapitam,u ovo savremeno sada vec doba,prebukirano i predinamicno vec svim i svacim,isto tako i prenapadnuto raznim i bezbrojnim takmicenjima u nasem svetu... hoce li se tim tempom izgubiti draz i duh? Primetim i cujem mnogo puta do sada vec kako se pehari oslovljavaju sa plehovima i obicnim limovima, a jedini su "predmet" koji za ceo zivot ostaju u vitrini kao svedocanstvo uspeha i neizmerne radosti. Ja jos uvek drhtim kada treba da ga prihvatim (uistini retko imam tu cast :) ),ali bih voleo da me nikad ne napusti taj osecaj!

Cesto se zapitam postoje li takmicenja zbog nas ili mi zbog njih!!!

Stoga ubedjenja sam da "TAKMICARSKA DRUZENJA" (u pravom smislu tog naziva) mogu da postoje i da se odrzavaju i uz minimalne a isto tako i uz vece kotizacije i finansijski fond (koji se naravno zna gde i kako se prosledjuje), u zavisnosti od mogucnosti i volje aktera! Na drugu stranu "TAKMICENJA" (da ih tako nazovemo) mogu takodje da se odrzavaju u sirokoj lepezi kotizacija sto takodje zavisi od motiva i platezne moci takmicara. Nisam samo jednom,vec vise puta, a verujem i vi, bio svedok individualnog licnog "takmicenja" u "takmicenju"....svima nam je poznato o cemu govorim. Tako da ovde pricamo o dve ili tri terminologije i isto tako da kazem dve ili tri "vrste" "sportskih" ribolovaca.

No... :) POZDRAV I BISTRO!

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVE SU DO 25.JUNA A SLIKA NAZALOST NEMA ZA SADA JER JE PRISTUP ZABRANJEN. AKO PRONADJEM CD SA SVOJIM SLIKAMA OD PRE PAR GODINA POSTAVICU IH. NEVERUJEM DA NEKO IMA SLIKE SKORIJEG DATUMA, JEDINO AKO SU SE ORGANIZATORI SETILI DA SLIKAJU OVIH DANA DOK SREDJUJU MESTA, AKO SREDJUJU.
Link to comment
Share on other sites

kod limuna smo barem znali za sta pecamo a i decko je posten do koske i odradio je sve na najvisem nivou. niko nije imao zamerku koliko znam. ovde se jos nezna ni koliko ekipa peca(mogucih 40 prijavljeno/?) ni koliki je fond nagrada.... znaju se pravila koja vec svi znaju. i kakvi su to fazoni kao ko je pecao u borkovcu placa 80evra a ko nije placa 100. da nije bilo mecana u borkovcu nebi bilo ni takmicenja do kraja kako je islo. ali to je neka druga prica. lepo je rekao tomic citiram DA BI TI NEKO DOSAO MORAS I TI KOD NEKOG DA ODES NA TAKMICENJE ILI DRUZENJE, NEBITNO.

sokole mene 90 posto racunaj za BASIANU.

MISLIM DA GRESIS STO SE TICE PAVLOVACA SAM ZNAS KAKVA JE SITUACIJA SA JEZEROM A STO SE TICE KOTIZACIJE I JESTE I NIJE VELIKA ZA OVAKO DIVLJU I BOGATU VODU OVO JE SAD I KO ZNA KAD OPET.MALO MI JE CUDNO DA JE POJEDINCIMA PUNO 100e A REDOVNO PUNE DZEPOVE NEKIM BAJAMA A NEDOBIJU NI CORBAST PASULJ :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Hvala ti, dosta bi mi znacilo da postavis koju sliku. Cisto da vidim posto nisam nikad bio, a ako je verovati svemu napisanom onda je to lepa prica.

DRUZE KO JE JEDNOM PECAO NA PAVLOVCIMA UVEK SE VRACAO PRAVA DIVLJA VODA KOJA KRIJE SARANE PREKO 30 KILA.PAVLOVCE JEDNOSTAVNO TREBA DOZIVETI.POZDRAV .

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pecao i voda mi je ostala u lepoj uspomeni, ali samo voda i ulovi.

Gazdovanje, kupovina mesta, izlovljavanje ribe za svadbe i sahrane, struja..to su stvari koje su ostale u ne bas tako lepoj uspomeni. Sada opet vidim organizuje se nesto, a niko ni ne zna u kakvom je stanju jezero. Niko ne sme ni da pridje, a ljudi treba da dodju na druzenje?

Sve je obavijeno nekom famom, nista nije precizirano. Sve ovo podseca i lici na scenario koji se tamo ponavljao dugo godina.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pecao i voda mi je ostala u lepoj uspomeni, ali samo voda i ulovi.

Gazdovanje, kupovina mesta, izlovljavanje ribe za svadbe i sahrane, struja..to su stvari koje su ostale u ne bas tako lepoj uspomeni. Sada opet vidim organizuje se nesto, a niko ni ne zna u kakvom je stanju jezero. Niko ne sme ni da pridje, a ljudi treba da dodju na druzenje?

Sve je obavijeno nekom famom, nista nije precizirano. Sve ovo podseca i lici na scenario koji se tamo ponavljao dugo godina.

PROBLEM JE STO SADASNJI GAZDA U SPORU SA RS VOJVODINE PA JE UMESTO CARP CUPA NAPISANO DRUZENJE VERUJ MI NA REC JEZERO JE PREPUNJENO RIBOM A SVE NEVERNE TOME TREBA DA DODJU I DA VIDE KAKO IZGLEDA RUDARSKI POSAO A SUDIJAMA NEK JE BOG U POMOCI

Link to comment
Share on other sites

Da pokusam malo da razjasnim zasto Druzenje a ne CARP KUP:Razgovarao sam sa mecanom dok su utvrdjivali termin SRU Saran Ruma,

nemoze da organizuje zbog saveza i bez njihove dozvole,jezero je jos u sporu,a ljudi iz uprave samo pomazu oko organizacije,koliko sam ja upucen Vulin je Mecanu dao zeleno svetlo da organizuje Druzenje da se nebi naso neko pametan kao Radmila pa da zavrse na sudu.Mislim da je bitno je da se obelodani koliko od kotezacija ide u nagradni fond.Ne treba sad svaka ekipa da osvoji neku od nagrada ali bar za prvih desetak bi trebalo da bude obicno je 60/70 posto od uplata u nagradni fond pa ko voli .... :animals-fishgreen: :animals-fishgreen: ORGANIZATORI KARTE NA STO

Pa nemoze u Pavlovima da se deli u nagrade 60-70% jer za razliku od drugih takmicenja mora da se plati FTO da cuva takmicare .To ce biti (ako bude) jedinstveno takmicenje pa cak i interesantno pecati sa telohranitenjima. :violence-smack: :violence-enforcer:

Link to comment
Share on other sites

Da pokusam malo da razjasnim zasto Druzenje a ne CARP KUP:Razgovarao sam sa mecanom dok su utvrdjivali termin SRU Saran Ruma,

nemoze da organizuje zbog saveza i bez njihove dozvole,jezero je jos u sporu,a ljudi iz uprave samo pomazu oko organizacije,koliko sam ja upucen Vulin je Mecanu dao zeleno svetlo da organizuje Druzenje da se nebi naso neko pametan kao Radmila pa da zavrse na sudu.Mislim da je bitno je da se obelodani koliko od kotezacija ide u nagradni fond.Ne treba sad svaka ekipa da osvoji neku od nagrada ali bar za prvih desetak bi trebalo da bude obicno je 60/70 posto od uplata u nagradni fond pa ko voli .... :animals-fishgreen: :animals-fishgreen: ORGANIZATORI KARTE NA STO

Pa nemoze u Pavlovima da se deli u nagrade 60-70% jer za razliku od drugih takmicenja mora da se plati FTO da cuva takmicare .To ce biti (ako bude) jedinstveno takmicenje pa cak i interesantno pecati sa telohranitenjima. :violence-smack: :violence-enforcer:

Bice Besendin sigurno 60 posto u nagradnom fondu potvrdili su organizatori,tj tvoj kum.A i to treba doziveti ti dole pecas o gore te cuva GARDA sa kalasnjikovim cujem da su dovukli i prage sa produzenim cevima one sa Cera koje su oborile F-17 :violence-enforcer:

Link to comment
Share on other sites

PREVISE SE PRICA REKLA KAZALA ZBUNJUJETE PECAROSE KOJI BI DOSLI SA STRANE OVIM PUTEM POZIVAM SVE SARANDZIJE DA 2,3,4 JULA DODJU NA PAVLOVCE I NAPECAJU SE KO NIKAD U ZIVOTU ,A POSLE NEK ONI DONESU KONACAN SUD :banana-gotpics:
Link to comment
Share on other sites

PREVISE SE PRICA REKLA KAZALA ZBUNJUJETE PECAROSE KOJI BI DOSLI SA STRANE OVIM PUTEM POZIVAM SVE SARANDZIJE DA 2,3,4 JULA DODJU NA PAVLOVCE I NAPECAJU SE KO NIKAD U ZIVOTU ,A POSLE NEK ONI DONESU KONACAN SUD :banana-gotpics:

TAKO JE ,ZIVEO GOVORNIK :violence-bomb:

Link to comment
Share on other sites

Da pokusam malo da razjasnim zasto Druzenje a ne CARP KUP:Razgovarao sam sa mecanom dok su utvrdjivali termin SRU Saran Ruma,

nemoze da organizuje zbog saveza i bez njihove dozvole,jezero je jos u sporu,a ljudi iz uprave samo pomazu oko organizacije,koliko sam ja upucen Vulin je Mecanu dao zeleno svetlo da organizuje Druzenje da se nebi naso neko pametan kao Radmila pa da zavrse na sudu.Mislim da je bitno je da se obelodani koliko od kotezacija ide u nagradni fond.Ne treba sad svaka ekipa da osvoji neku od nagrada ali bar za prvih desetak bi trebalo da bude obicno je 60/70 posto od uplata u nagradni fond pa ko voli .... : ORGANIZATORI KARTE NA STO

Pa nemoze u Pavlovima da se deli u nagrade 60-70% jer za razliku od drugih takmicenja mora da se plati FTO da cuva takmicare .To ce biti (ako bude) jedinstveno takmicenje pa cak i interesantno pecati sa telohranitenjima. :violence-smack:

Bice Besendin sigurno 60 posto u nagradnom fondu potvrdili su organizatori,tj tvoj kum.A i to treba doziveti ti dole pecas o gore te cuva GARDA sa kalasnjikovim cujem da su dovukli i prage sa produzenim cevima one sa Cera koje su oborile F-17 :violence-enforcer:

E AKO JE KUM REKAO TAKO ONDA CE I BITI.SAMO NEBIH BILO LOSE PONETI I KOI SLEM I PANCIR. :violence-hammer: :violence-enforcer: :violence-enforcer:

Link to comment
Share on other sites

Pomerite datum takticenja i dajte Mecanu ili Limunu da to organizuju a ostali OSTAV.Pa nemojte me pogresno razumeti,ali malo je vremena da bih se toliko takmicenje organizovalo.Pa ajde realno jel nije tako.Vi ste prvo dali kotizaciju od 100evra,a sta ima za te pare.Ako sam dobro obavesten ,a nadam se da jesam oko zakupa jezera nema nekih izdataka,pa zasto gospodo niste stavili neku cenu od 20-30evra da bih sto vise ljudi doslo da vidi to jezero i njegovo riblje bogatstvo.E to bih bilo druzenje i ujedno promocija jezera.Sto se tice nagrada za tu cenu dovoljni su pehari,a Rumsko gostoprimstvo je nasiroko poznato.Toliko od mene,ovo sam napisao iz dobre namere i postovanja prema tom jezeru,i nadam se da se niko nece uvrediti.SRDACAN POZDRAV
Link to comment
Share on other sites

Pomerite datum takticenja i dajte Mecanu ili Limunu da to organizuju a ostali OSTAV.Pa nemojte me pogresno razumeti,ali malo je vremena da bih se toliko takmicenje organizovalo.Pa ajde realno jel nije tako.Vi ste prvo dali kotizaciju od 100evra,a sta ima za te pare.Ako sam dobro obavesten ,a nadam se da jesam oko zakupa jezera nema nekih izdataka,pa zasto gospodo niste stavili neku cenu od 20-30evra da bih sto vise ljudi doslo da vidi to jezero i njegovo riblje bogatstvo.E to bih bilo druzenje i ujedno promocija jezera.Sto se tice nagrada za tu cenu dovoljni su pehari,a Rumsko gostoprimstvo je nasiroko poznato.Toliko od mene,ovo sam napisao iz dobre namere i postovanja prema tom jezeru,i nadam se da se niko nece uvrediti.SRDACAN POZDRAV

NIKAD NECES ODRASTI MALECKI VESELJACE :character-sebastian:

Link to comment
Share on other sites

A da otvorite temu svadja Carp timova iz Rume ( cenim da bi imalo o cemu da se pise). od 7 strana napisano na temu Pavlovaca 6,5 je vase prepucavanje,tako necete nikog privoleti da dodje na to divno jezero.

O CEMU PRICAS KAKVO PREPUCAVANJE,SACEKAJ MALO DA SE DOGOVORIMO :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...