Jump to content

JESENJE CARP DRUZENJE,,KUDOS,,PAVLOVCI 2-5 SEPTEMBRA 2010


Recommended Posts

Koristim priliku da Zengi i Nesi cestitam na uspesnom pecanju proteklog vikenda na Basiani. :clap: :clap: :clap:

HVALA CIKA BORO :violin:

Cuj Cika Boru...Nesi i Zengi samo cestita,a licno sam gledo da je Zare odradio lavovski deo posla i najvise doprineo pobedi i njemu ustvari treba cestitati kakav Nesa,Zenga pa oni su tukli iz dugih cevi i na kraju pozaspali pijani :lol:

Salim se naravno.Cestitamo I mi ekipi CIKLONA na zasluzenoj pobedi.

P.S.Oduvali su nas kako im sam naziv ekipe kaze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SPISAK PRIJAVLJENIH EKIPA DO 23.08.2010.

1.CT,,IN-PRO,,STARA PAZOVA

2.CT,,CIKLONI,,RUMA

3.CT,,BDELITEE,,BEOGRAD

4.CT,,CARP LIDER,,DOBANOVCI

5.CT,,KRNDIJE,,RUMA

6.CT,,TAURUNUM,,ZEMUN

7.CT.,,RUKOS-OMLADINCI,,RUMA

8.CT.,,MLADOST,,NOVA PAZOVA

9.CT.,,SMRT NA VODI,,BEOGRAD

10.CT.BOSUT,,SID

11.CT.,,KORMORAN,,POZAREVAC

12.CT,,DUNAV,,SMEDEREVO

13.CT,,VULINOVI TIGROVI,,RUMA

14.CT.,,MAJSTORI,,NOVI SAD

15.CT.,,GRILE,,RUMA

16.CT.,,BAKA-BAKA,,NOVA PAZOVA

17.CT.,,KLANICA RADIC,,RUMA

18.CT,,NE VOLIM JA TO,,KRNJESEVCI

19.CT,,MASTER,,RUMA

20.CT,,SOKO-LIMUN,,RUMA-PECINCI

ZBOG GODISNJIH ODMORA PRODUZAVAJU SE PRIJAVE DO 30.08.2010

ZAMOLIO BIH SVE EKIPE DA SE JAVE ORGANIZATORU U VEZI UPLATE KOTIZACIJE NA BROJEVE TELEFONA 0641616338-LJOTA I 0600431732- BORA

Link to comment
Share on other sites

LJOTA JESTE LI OBISLI PAVLOVCE KAKVO JE STANJE SA VODOSTAJEM I DA LI JE PAO DEBELJKO PREKO 30 kg ILI MORAMO CEKATI 2 SEPTEMBAR :D

Neso danas smo bili na PAVLOVCIMA voda je prelepa,ispustena je taman kako treba za odrzavanje druzenja.Palo je jos par komada od 23...25,6kg a siguran sam da ce na druzenju biti i vecih.CIKLONI SPREMAJTE SE ZA KUBIKANJE...

Link to comment
Share on other sites

LJOTA JESTE LI OBISLI PAVLOVCE KAKVO JE STANJE SA VODOSTAJEM I DA LI JE PAO DEBELJKO PREKO 30 kg ILI MORAMO CEKATI 2 SEPTEMBAR :D

Neso danas smo bili na PAVLOVCIMA voda je prelepa,ispustena je taman kako treba za odrzavanje druzenja.Palo je jos par komada od 23...25,6kg a siguran sam da ce na druzenju biti i vecih.CIKLONI SPREMAJTE SE ZA KUBIKANJE...

Dali se peca obe strane plićaka ili stara staza sobziram da već ima prijavljeno dvadesetak ekipa

Link to comment
Share on other sites

LJOTA JESTE LI OBISLI PAVLOVCE KAKVO JE STANJE SA VODOSTAJEM I DA LI JE PAO DEBELJKO PREKO 30 kg ILI MORAMO CEKATI 2 SEPTEMBAR :D

Neso danas smo bili na PAVLOVCIMA voda je prelepa,ispustena je taman kako treba za odrzavanje druzenja.Palo je jos par komada od 23...25,6kg a siguran sam da ce na druzenju biti i vecih.CIKLONI SPREMAJTE SE ZA KUBIKANJE...

Dali se peca obe strane plićaka ili stara staza sobziram da već ima prijavljeno dvadesetak ekipa

Dragane peca se sa obe strane plicaka ako bude potrebno produzicemo i na staru stazu,inace riba lepo radi UVERICES SE I SAM NA DRUZENJU.....POZDRAV OD LJOTE

Link to comment
Share on other sites

organizatoru

 

zbog nemogucnosti sastava ekipe, carp team BDelitee je primoran da otkaze prijavu.

molim da uvazite moje izvinjenje u ime tima, a mi se vidimo u svakom slucaju samo u sastavu drugog tima.

BISTRO

Link to comment
Share on other sites

organizatoru

 

zbog nemogucnosti sastava ekipe, carp team BDelitee je primoran da otkaze prijavu.

molim da uvazite moje izvinjenje u ime tima, a mi se vidimo u svakom slucaju samo u sastavu drugog tima.

BISTRO

Kakva su ovo pregrupisavanja,pojacavanja i tako to :violence-duel: :violence-hammer:

Link to comment
Share on other sites

1.CT,,IN-PRO,,STARA PAZOVA

2.CT,,CIKLONI,,RUMA

3.CT,,CARP LIDER,,DOBANOVCI

4.CT,,KRNDIJE,,RUMA

5.CT,,TAURUNUM,,ZEMUN

6.CT,,MLADOST,,NOVA PAZOVA

7.CT,,RUKOS-OMLADINCI,,RUMA

8.CT,,SMRT NA VODI,,BEOGRAD

9.CT,,BOSUT,,SID

10.CT,,KORMORAN,,POZAREVAC

11.CT,,DUNAV,,SMEDEREVO

12.CT,,VULINOVI TIGROVI,,RUMA

13.CT,,MAJSTORI,,NOVI SAD

14.CT,,GRILE,,RUMA

15.CT.BAKA-BAKA,,NOVA PAZOVA

16.CT,,KLANICA RADIC,,RUMA

17.CT,,NEVOLIM JA TO,,KRNJESEVCI

18.CT,,MASTER,,RUMA

19.CT,,SOKO-LIMUN,,RUMA-PECINCI

20.CT,,LION,,RUMA

21.CT,,SPORETI,,BEOGRAD

Link to comment
Share on other sites

Pošto nemam ništa pametno da pitam u vezi takmičenja, izvinjavam se forumašima što mašim temu.Pitao bi samo Tomića jel nabavio rakiju ili mora opet "bata" da donese?

Pa nemoj me sramotiti i ovim putem :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: :violence-duel:

Link to comment
Share on other sites

Pa rakija je najbolji konzervans.Zato sam se ja "balzamovao". Mala šala Tomiću, što se oma ljutiš? Pa nećemo se valjda mi Sremci svadjati izmed sebe. Ima ko nas drugi da nervira. Pozdrav!

E svaka ti je na mestu BALZAMOVANI :D :D :D :doh: :doh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...