Jump to content

Cormoran F-4000


Recommended Posts

Shta da ti kazem druze zavisi kako ce da se pogodi.Nekome se pogode i rade super dok drugi ih bacaju nakon nekoliko meseci samo je daljinski poput ostalih nizih ne bash najsjajniji.Jedan veci zbun i nema signala.
Link to comment
Share on other sites

Da,kosta toliko,ako neko ima neki bolji predlog za toliko para vrlo rado cu da saslusam.

 

Kakvi su npr.Spro u tom cjenovnom rangu?

 

@Jane

Pravo da ti kazem daljinski mi i nije nesto pretjerano bitan,vazno mi je samo da indikatori dobro rade.

Link to comment
Share on other sites

Za tu cenu bolje uzmi prologic koji su daleko bolji po kvalitetu

A gdje mogu da ih uzmem za tu cijenu?

Vjerovatno u Srbiji a to je vec malo komplikovano :cry:

Link to comment
Share on other sites

E moj smrki kad kisnu 7 dana nonstop i posle toga nema sunca onda je proshao test,il ako je preko dana 15 a nocu -5 i tada je proshao test,pa kako se oglashava na vetru jeli suvishe osetljiv imash puno stvari koje treba da se provere
Link to comment
Share on other sites

Mudro,ni 5 ni 6, ocu ove i gotovo.Dugo da te sluze. i naravno raport.

Hvala druze moj,sledece sezone cemo zajedno na Pelagicevu da ih testiramo(ili ovde kod mene,ima jedan novi revir,strasna riba)

 

Inace ja tako kupujem,bez puno premisljanja sto zna da bude gadan zajeb ali dosad sam imao srece 8-)

Link to comment
Share on other sites

Mudro,ni 5 ni 6, ocu ove i gotovo.Dugo da te sluze. i naravno raport.

Raport je sledeci.

 

Indikatori rade savrseno,daljinac takodje,uhvatio 5 komada od 3-4 kg(inace jezero je takvo da preovladavaju ovakvi komadi,malo ima velikih)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Update:

Prosli vikend bio na pecanju,nakon 8 sati neprekidne kise desilo se nesto zanimljivo sa indikatorima,dva od tri su se toliko nalila vode da su prestali raditi.

Reaguju na potez,upali se lampica i gotovo,samo tako stoji upaljena i ne reaguje uopste.

Nakon susenja na grijanju u autu opet su proradili,da li je to normalno?

Kakva su vasa iskustva sa ostalim markama po ovom pitanju?

Naglasavam,kisa je nenormalno padala,neprekidno sa grmljavinom i svim ostalim cudima,cak mi je i sator na jednom mjestu propustio a dosad nikad nije(mali podatak,bio je i na planinskoj oluji na Zelengori i nije pustio)

Link to comment
Share on other sites

Update:

Prosli vikend bio na pecanju,nakon 8 sati neprekidne kise desilo se nesto zanimljivo sa indikatorima,dva od tri su se toliko nalila vode da su prestali raditi.

Reaguju na potez,upali se lampica i gotovo,samo tako stoji upaljena i ne reaguje uopste.

Nakon susenja na grijanju u autu opet su proradili,da li je to normalno?

Kakva su vasa iskustva sa ostalim markama po ovom pitanju?

Naglasavam,kisa je nenormalno padala,neprekidno sa grmljavinom i svim ostalim cudima,cak mi je i sator na jednom mjestu propustio a dosad nikad nije(mali podatak,bio je i na planinskoj oluji na Zelengori i nije pustio)

meni nije bio problem samo ta voda sto mi nije hteo da svira nego kad nas je opicio grom sprzio je jedan indikator ...

 

mada kad tako zakuca ja ga sutnem otresem vodu i radi ali se lose cuje samo

Link to comment
Share on other sites

Update:

Prosli vikend bio na pecanju,nakon 8 sati neprekidne kise desilo se nesto zanimljivo sa indikatorima,dva od tri su se toliko nalila vode da su prestali raditi.

Reaguju na potez,upali se lampica i gotovo,samo tako stoji upaljena i ne reaguje uopste.

Nakon susenja na grijanju u autu opet su proradili,da li je to normalno?

Kakva su vasa iskustva sa ostalim markama po ovom pitanju?

Naglasavam,kisa je nenormalno padala,neprekidno sa grmljavinom i svim ostalim cudima,cak mi je i sator na jednom mjestu propustio a dosad nikad nije(mali podatak,bio je i na planinskoj oluji na Zelengori i nije pustio)

meni nije bio problem samo ta voda sto mi nije hteo da svira nego kad nas je opicio grom sprzio je jedan indikator ...

 

mada kad tako zakuca ja ga sutnem otresem vodu i radi ali se lose cuje samo

I ja kad sam ih otresao radili su ali na kratko pa opet zakucaju,tek kad sam ih u autu na grijanju osusio radili su normalno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...