Jump to content

Novo Pravilo Za Postavljanje Oglasa Na Forumu


Bacid

Recommended Posts

Ja sam se stvarno trudio da polagano objasnim sve razloge, zato sam i ostavio otključanu temu. Glasanja neće biti, naravno jer je ovo odluka celog tima koji stoji iza sajta i odluka je konačna.
Link to comment
Share on other sites

- Trideset postova

- Aktuelna fotografija sa opisom robe koja se prodaje

- Cena (pozeljna)

- Da nemoze imati vise od dva posta u Prodajem odjednom

- Podiaznje teme jednom nedeljno

- Kontakt

 

To je predlog

:good:

I jos nesto;

da postovi ne budu tipa - bravo: slazem se tako je: ili samo- :yahoo: : :crazy: : :good:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja da se pitam ja bi odredio da samo vlasnici foruma mogu da daju dozvolu ko može da stavlja oglase a ko ne! Ali od toga nema ništa tako da je dobar i ovaj Vasilov predlog.

 

 

Sva sreca pa se ti nepitas !!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ipak forum je mesto gde netreba bilo koja dozvola nego je mesto gde se svi druzimo i menjamo mislenje,sa jedne strane ovo je jedan nacin da ukljucimo shto vishe ljudi u diskusije-ipak je forum mesto najvishe za to a sasvim sporedna stvar su oglasi.Kako ocemo da ostanemo shto vishe transparentni za vecinu stvari na forumu moralo je da dodje do ovoga.Nekima se svidelo to ili ne ipak nije forum mesto-pogotovo poseceniji forum gde se registrujesh da bi prodo il kupio neshto.To je samo dodatna stvar za clanove foruma.

Slazem se sa Andrijom da necemo tolerirati postove tog tipa kako je naveo samo da bi se brojali.To ce se pratiti i sankcionisati.

Onaj ko nevoli da pishe (a znam puno ljudi koji su registrovani al citaju skoro svaki dan i primaju informacije u vezi sve i svacega) taj nemora ni da oglashava ipak je odlucio da oce da uci i da cita novosti u vezi sve i svacega.Medjutim fer je prema ostalim clanovima koji su aktivni da se ipak razgranici ko shta moze.

 

Ako je deo za oglase najposeceniji deo foruma onda taj forum nevalja i po meni najveca sramota tog foruma.To je najveca greshka i svih ostalih foruma koji neprate shta se deshava.Na kraju sad bar imash oglase i na netu i casopise pa oglasuj brate koliko zelish.

Link to comment
Share on other sites

ma i 30 posta su malo ili bar da moderatori ili ko vec odlucuje o tome - odluce dali moze neko i sa tih 30 postova da postavi oglas jer 30 posta mogu da budu samo bravo i po neki smailic i neka dopuna nekom postu. zato treba malo aktivniji clan u postovima i potpuniji post .

moj predlog

Link to comment
Share on other sites

I uz 30 konstruktivnih postova da dostavi rentgen snimak grudnog kosa, ortopan snimak vilice, i izvod iz maticne knjige rodjenih do treceg kolena...

 

Ne preterujte, i ne lomite glavu!

Ljudi (moderatori) su doneli odluku, ona je takva kakva jeste, morace se postovati, i to je to!

Na kraju krajeva, moderatori su ti koji kontrolisu postove, i koji mogu iz odredjenih razloga i zabraniti (pojedincima koji krse pravila) postavljanje oglasa...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:good:

I jos nesto;

da postovi ne budu tipa - bravo: slazem se tako je: ili samo- :yahoo: : :crazy: : :good:

 

ovo sam primetio i kod nekih sa trocifrenim brojem postova.

jednima je cilj 30 postova za oglas, a drugima +1000 za ne znam sta!?

mislim da je dovoljno samo lajkovati post koji ti se svidi.

Link to comment
Share on other sites

Ja apsolutno podrzavam ovu odluku. Malo mi sku..lo da citam glupe postove (kao sto rece Andrija) koji sluze za prosto pumpanje postova do magicne cifre od 10. E sad moze da se desi da bude tri puta vise glupih postova do magicne cifre od 30 ali se nadam da nece. Ako pogledas neki od usera na forumu su jedino aktivni u Kupujem,Prodajem. Malo glupo zar ne?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se to ni malo ne svidja

Ne postoji tema koju nisam pročitao ali postoje ljudi koji znaju MNOGO više od mene i ja mogu samo da pitam,a ne da ke..m

Prodao nisam nikad ništa niti me to zanima ali šta ako ljudi krenu da bombarduju ne bi li skupili 30 postova na šta će sve ovo da liči

Uz dužno poštovanje svima lepo se vidi ko je tu da nešto pročita i dobije odgovor a ko trguje,sa ovim potezom ovo sve se može razvodniti samo tako.Ali to je samo moje mišljenje

Link to comment
Share on other sites

Dajte da predjemo na taj novi nacin oglasavanja ako ce to resiti problem oglasa,ne vidim zasto se dize toliko prasine oko toga,ovde na forumu ne treba samo da se pisu neke ozbiljne stvari ili da pisemo doktorate za to postoje druga mesta,ovde razmenjujemo misljenja druzimo se salimo i komentarisemo narocito u zimske dane sve ovo pomalo zaboravimo sa lepim danima i kada krenemo na vodu...dajte tu novu formu oglasa pa da idemo dalje
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ma naravno i da se mesecno daje clanarina od 30e, zato sto si zakoracio u tudje vlasnistvo. Kad vec placamo pecanje , pa mogli bi i forum. Tamo dobijes ribu a ovde informacije.

Ja imam utisak da mi tracimo vreme oko neceg vec odlucenog, od strane ljudi koji se bave i trebaju da se bave odlukama o forumu i njegovom funkcionisanju.

Ali nisam za to da neke osobe izmisljaju toplu vodu, koliko postova treba ili netreba, da bi se postavio oglas.

Ja sam oglas do sad samo jedan put koristio od kako sam clan, ali mi nesmeta ,ako neko koristi vise nego i sto je normalno, to je demokratija,i na njemu je zasto koristi ovaj forum.

Neko samo za trgovinu

" " " informisanje

" " " piskaranje i da bi mu se ime videlo

Link to comment
Share on other sites

Treba da se piše o svemu što je vezano za pecanje šarana-globalno. :saran:

Oglašavanje na da se tako izrazim "razrađenom" forumu koji je nastao iz entuzijazma i dobre volje ljudi da odvoje vremena i postave gomilu konstruktivnih tema nije i ne treba da bude demokratija. Poenta foruma nije definitvno termin demokratija.

Osnovna pravila moraju da se poštuju jer u suprotnom dobre teme odlaze u off itd.

Kada već kročiš u sajberspejs, moraš da ukapiraš da je admin uvek u pravu. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
nevidim problem oko ovih 30 postova nije mnogo ali ako covek nema 30 postova a hoce da postavi oglas uvek postoji alternativa od kolege koji moze da ubaci oglas ili cak i admin moderator i drugi mogu izaci u susret pa nije se jednom pojavio oglas da je pisalo USLUZNI OGLAS mislim da netreba dizati toliko prasine oko nicega
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...