Jump to content

mali trik


smrki

Recommended Posts

mi u sremu to solimo odavno ...a za zenturacu nisam skontao . mada nemamo ta tigrasta zrnevlja nego kukukukuruz !!!

jos pra pra sremac je baio kukuruz solio i koristio u svojoj iskrani , ali samo odabrani klipovi . a cak je neko na nekom drugom forumu pisao o ovoj temi i lovu sarana na dunavu . na ovaj sistem .misim nemo se ljutis !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra je stvar nema šta, probaću sa malo spod mixa da stavim u PVA da vidim kako reaguje, ili čisto kukuruz, konoplju. E sad jedino pitanje dali voda opere so (nakon zabačaja) u kojoj je predhodno stajao tigrov orah ili bilo kakve semenke, nebi smelo za tako kratko vreme da se nasoli. Šta vi mislite?
Link to comment
Share on other sites

Dobra je stvar nema šta, probaću sa malo spod mixa da stavim u PVA da vidim kako reaguje, ili čisto kukuruz, konoplju. E sad jedino pitanje dali voda opere so (nakon zabačaja) u kojoj je predhodno stajao tigrov orah ili bilo kakve semenke, nebi smelo za tako kratko vreme da se nasoli. Šta vi mislite?

pa kolko sam razumeo voda treba da dobrano slana,so ne smeta dosipaj kolko treba.a nakon zabacaja si video na snimku lete orasi okolo, so ne smeta nikada u primami cak je i pozeljna,narocito u ovo doba i rano pro;ece.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam probo,casa slana voda, ne otapa se, doduse nije kordin,Pva- al dejstvuje.doduse malo je ukrucen, -Ma nisam ni ja znao. :p

evo ovde se vidi so, cili-ljuta paprika,i ponovo cili, paprika iza supermarketa.ima dosta filmova i malih trikova.

Neko ga obozava neko mrzi,al vredi pogledati.

http://www.korda.co.uk/movies/?id=21

klik na, movies.imate zabavu za celu zimu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...