Jump to content

Pomoc -Sator


Recommended Posts

citao sam dosta postova oko satora ali nisam nasao nista posebno o ovim satorima za koje se dvoumim- izmedju jrc bivy defender 1 men sa winterom i prologic new green delux dom 2men bez winterskina. da li ih neko ima i sta bi me savetovali . ja znam da to nisu ni malo slicni ali jedan je sa winterom a manji a drugi je veci sto je prednost ali bez wintera. pa kakva su iskustva sa manjim satorom dali moze krevet i stolica ,torba i stocic da stanu. ajde pomozite . hvala
Link to comment
Share on other sites

Šatori visokog ranga a sa skinom do 300 e ti je chub MK2 2 man i JRC TWinskin 2 man. Cene su im 29 900. I u njih može svašta da stane jer su omanje garsonjere.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šatori visokog ranga a sa skinom do 300 e ti je chub MK2 2 man i JRC TWinskin 2 man. Cene su im 29 900. I u njih može svašta da stane jer su omanje garsonjere.

Ja imam taj chub i stvarno je velik,i ima sve sto ti treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kao plastenik :lolu: toliko je velik ,mnogo dobar sator,za male pare

Lancia Y je stala u Spider 2 man :thumbsu: Zarko je video od mene pa kupio taj plastenik :lolu:

Salu na stranu,stanu 2 kreveta,2 stolice stocic deluxe i sva oprema od nas dvojice i opet ima mesta,prekrivka mu nije potrebna al kad je navuces mislim da bi stao Grande Punto :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Malo je nerealno porediti satore razlicite velicine, ali evo kratkog poredjenja sa moje strane. Prvenstveno JRC je za jednu dok je Pro Logic za dve osobe, naravno postoji i STI za dve osobe.

Defender ima komarnike (ne znam da li sam ih pravilno nazvao) na plafonu sto znaci da nema ama bas nikakve kondenzacije kada navuces winter skin, ali opet znaci da ne mozes da ga koristis bez skina kada je lose vreme. Sa druge strane Prologic nema gornje otvore i moze se koristiti bez skina, ali je svakako preporuka da kupis i skin blagovremeno.

 

E sad i jedan i drugi su odlicni satori, a na tebi je da izaberes sta ti najbolje odgovara

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ovo je JRC STI defender 2man.Saror ima svoje (osnovno) platno od 5000mm i prekrivku od 5000mm vodenog stuba. po dimenzijama je isti kao i STI twin skin 2man. lepo se vidi koliko je konforan, pored ima mesta za jos jedan krevet.

gallery_34_81_4815.jpg

gallery_34_81_39635.jpg

gallery_34_81_28150.jpg

gallery_34_81_108194.jpg

i pas cuvar, samo ga prvo podmitis sa veknom leba i necim masnim

Link to comment
Share on other sites

 

Od ove sezone sam sa ovim modelom za dvojicu, imas puno mesta posebno ako si sam

Nesto mi se cini da je ovaj trakker malo nizi sator....jbm li ga odlicno izgleda i sve je to ok ali ....izgleda mi nisko!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...