Jump to content

Jezero "del Sol" @svilojevo-Apatin


Rade

Recommended Posts

Quote

kolega za vikend dolazim u obilazak! Da vidim gde i na sta ti to pecas! 8)

 

za vikend lose vreme,kisa,moguc sneg......

mislim da ni jezero nece da radi,napolju tmurno,oblacno,nigde zelenila,mozes da propadnes kroz mostic u kanal,ili sa platforme da padnes u jezero pa da te izjede onaj som od 50kila,veetar ce da duva da lomi grane,mozda slete i vanzemljaci....

sedi kuci batali spijuniranje... :p  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se prijatelju da ce s ovde javno da ga odrukas  :crazy:

 

Detaljan izvestaj cu da podnesem cim se vratim!

za vikend lose vreme,kisa,moguc sneg......

mislim da ni jezero nece da radi,napolju tmurno,oblacno,nigde zelenila,mozes da propadnes kroz mostic u kanal,ili sa platforme da padnes u jezero pa da te izjede onaj som od 50kila,veetar ce da duva da lomi grane,mozda slete i vanzemljaci....

sedi kuci batali spijuniranje... :p   :p

Ne brini braticu snacicu se ja cak i sa vanzemaljcima 8)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

možda nekad Rade. Sad teško, pogotovo u ovo doba godine. :) u nedelju smo uhvatili preko 30 riba, sve bez izuzetka su uhvaćene na jedan jedini mamac, kuglicu koja nije ni malo jeftina. A na početku pecanja je to bilo samo na jednom štapu i onda posle 9 uhvaćenih riba na taj isti štap smo stavili i na druge. A probali smo svašta. I ovaj put i svaki drugi uvek počnem pecanje tamo sa sva tri različita mamca na štapovima a završim sa ovim na sva tri jer ostalo jednostavno neće. ili udari sitan, a to ne želimo :)

 

Profinio se šaran? ccc... ;) "Onomad" je bio ješan i uzimao je skoro pa praznu udicu. Šta ti je evolucija, u međuvremenu mu porastao standard pa je počeo da se bavi nutricioni... nutrici... nutr... ;) Ma svarim spravu i imam desetak udaraca. Džidža baits. Jbg, ciprinid prešao sa popare na kavijar. Malo karikiram, al' ne odstupam od mojih metoda. Garantujem da bih se tamo napecao na plovak lepo. Ubijaju nam poentu ove kotizacije i ti fazoni. Pratim ove forumska pecanija.  Kristijane vidim da ga uspešno loviš tamo od početka godine.   8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nego cuo sam da je neko islo da obilazi jezero i spijunira pa nikako da kaze sta je cuo,video,jel  probao neke mamce,hemije,cuda.... ne znam jel preziveo da ga nisu napali vanzemljaci ili crno dete....

ili mozda rambo 

Link to comment
Share on other sites

Sabotaza!!! Odredjena lica su me sprečila da obidjem jezero i obavim informativni razgovor sa lokalnim ribolovcima i vlasnikom jezera! Cenim da snezne padavine proslog Petka imaju direktne veze sa nasim kolegom Kristijanom koji je i direktnoj sprezi sa gore pomenutim Vladom i da su oni udruzenim delovanjem sprečili moj obilazak jezera!!! Njihova TAJNA uspesnog ribolova jos nije otkrivena. 8)

Link to comment
Share on other sites

Pa Gorance brate jel moguce da ima takvih ljudi,pa zar je moguce da se ljudi i time sluze.....

ccccc....e kakav smo mi narod sram da nas bude,samo da uvale klip u tockove. A ti sto su te zeznuli i poslali ti sneg nek se stide i srame....

Link to comment
Share on other sites

boga mi prošli vikend ni sva čuda sveta, šamanski savet, veštica iz Blera, gandor koji lovi moćnu Niradlu, čarobne boile i to što sam počešao ciganku tamo gde sunce ne sija kad sam krenuo mi nije pomoglo da uhvatim ribu. Za ceo dan samo dva mala šarana i uveče u pakovanju drugar uhvatio jednog bože pomozi, oko 5kg. Promena vremena je učinila svoje i božije ribče se nije pokazalo za ceo dan. Ali videćemo šta kažu u nedelju, mada uslovi za ribolov opet nisu idealni. Ali sad bar mogu na miru da pecam jer Billy je daleko u BG :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...