Jump to content

Parfem


prdaaa

Recommended Posts

prvo parfem sto ljudi placuju i daju po meni strasnu kintu za to po meni je ludost strasno naravno hvata on ribu ali za koje pare ga ljudi kupuju to je tragedija ...sta je parfem ?parfem je u stvari vanila jaki koncetrat fabricki koji moze da se naruci cena je smesna a prodaju ga ovde kod nas cuo sam price 100 e 100 ml e to je tragedija

druze daj neki tel da zovemo za tu vanilu unapred hvala
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dobio sam iz francuske na prirodnoj bazi nesto od cega moze da se pravi dip i otisao sam da probam 20 decembra na adu safari i poneo kukuruz gumeni i otisao da probam po dva stapa su mi kucala non stop imao sam od ujutru do tri popodne preko 23 ribe ne velikih ,,tako da se plasim kako ce ovo da uzima u sezoni kad sad jede ovako blesavo van sezone ,,,,,parfem je za ovo beba ..koliko je ovo jako

Dobrica dasi taj dip isprobao 20 decembra na nekoj divljoj merodavnoj vodi i imao ovakav uspeh reko bi svaka cast :hi:,ali ovako neznam sta da zakljucim o tom dipu :unknw: :pivopija1:

Link to comment
Share on other sites

iskreno probao sam ga na komercijali kako spustim kukuruz dipovan u to on kuca spustim kukuruz dipovan u nesto drugo nemam dodir ....otisao sam na vodu samo iz tog razloga da vidim dali ce nesto da se desi a voda je teska za pecanje a uzimao mi je kukuruz dipovan u to kao lud odusevio sam se iskreno

 

to sto sam dobio nije namenjeno za pecanje iskreno neznam zasta sluzi ali je izvadjeno iz zlezde jedne ribe i mnogo je jakog mirisa i mora da se razblazi jer nemoze da se peca koliko je jako ...prvi put kad sam pomirisao glava me zabolela.... ali kad se razblazi je u fulu

 

ja sam taj dan otisao samo to da probam da testiram i mogu ti reci da sam vise nego zadovoljan,,odusevljen

Link to comment
Share on other sites

brate sto bi ti rekao sta je kad niko to nema kod nas ima jedan covek koji je takmicar dao mi je na poklon i svi ga znaju i kida po takmicenjima ,,,,i ja sad tebi treba da kazem sta je to xaxaxaxaxaxaxaxxa

 

mogu da ti dam drugarski malo pa probaj na vodi

 

brate mene to nezanima da ja nekom prodajem to sam dobio od prijatelja otisao na vodu probao i zadovoljio dusu i znam kad sad ovako skida ribu na tri minuta da ce u sezoni da objasnjava na komercijalnim vodama uz dobar spod

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...