Jump to content

Koje Mašine Uzeti Za 200 Eura


Recommended Posts

Eto Dejane T dokaz moje teorije.POsle mog posta javili su se dvoje dokazanih sarandzija cija se misljenja ni u kom slucaju neslazu.Sremac kaze belo,a ovaj drugi crno,za okuma masine .Debeli podrzava okumu jer i on verovatno ima dvesta eura za masine pa ce da brani svim silama teoriju okume koja je posle sproa sledeca dobro izreklamirana zahvaljujuci javnom mnjenju i sajtovima na kojima dominiraju i sire pozitivno misljenje distributeri istih.Elem,na prosloj temi sam branio temu kineskih signalizatora(sto sremac ni u kom slucaju nezna da su i delkimi i gomila dobrih signalizatora pravljena u Kini),zato sto je stvarno nepotrebno:"ZA SIGNALIZATORE"(sledeci put citaj0,dati veci novac.A za masine nikad to nisam spomenuo,a ako i jesam izvinjavam se.MAsina dobra je potrebna sarandzijama koji su svoj pecaroski zivot posvetili svakodnevnom ribolovu,takmicenjima itd,tj kome je to alat..Ribolovcima kojima je to amaterizam kao Sremcu,sigurno ne treba vise od okume i sproa.Doduse za ribe koje on hvata i cekrk bi bio dovoljan:-)))

o cemu ti pricas. da li neko vise ozbiljno svata ovog coveka??????

ja kazerm da mi je okuma dobra do 200e nove

a ja imam daive i nisu 200 e i ne guli mi se boja sa njih i imam dobru masinu , a da nisam kupio daive koje mi je covek dao na rate kupio bi okume sutf bele !

i ako ne mos da pomognes coveku onda idi pi pivo na baru ako ti da Rasa!i odanas ne pecam na bari vec na PIncu !

Link to comment
Share on other sites

Brate moj,pa za dvesta eura nema potrebe da pitas sta da kupis,Sve su to osrednje masine,okuma,spro i ostale,drugo nista i nemozes.Odes u radnju i kupis.I opet ce neko reci pa ovo joj nije dobro,pa ono joj valja.KAda budes imao osamsto eura za masine onda pitaj.TAko sam i ja uzeo za dvesta pa eto vidis iz sproa su prerasle u shimano:-))))))

 

He he... em ustedis pare, em dobijes friziranu turbo masinu ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

o cemu ti pricas. da li neko vise ozbiljno svata ovog coveka??????

ja kazerm da mi je okuma dobra do 200e nove

a ja imam daive i nisu 200 e i ne guli mi se boja sa njih i imam dobru masinu , a da nisam kupio daive koje mi je covek dao na rate kupio bi okume sutf bele !

i ako ne mos da pomognes coveku onda idi pi pivo na baru ako ti da Rasa!i odanas ne pecam na bari vec na PIncu !

 

Nema potrebe da me shvatas ozbiljno,ja sam i ovako veliki zajebant...:-))))

Link to comment
Share on other sites

o cemu ti pricas. da li neko vise ozbiljno svata ovog coveka??????

ja kazerm da mi je okuma dobra do 200e nove

a ja imam daive i nisu 200 e i ne guli mi se boja sa njih i imam dobru masinu , a da nisam kupio daive koje mi je covek dao na rate kupio bi okume sutf bele !

i ako ne mos da pomognes coveku onda idi pi pivo na baru ako ti da Rasa!i odanas ne pecam na bari vec na PIncu !

 

Nema potrebe da me shvatas ozbiljno,ja sam i ovako veliki zajebant...:-))))

decko je trazio nesto i ja sam pokusao da mu objasnim ...... ali ne mos od tebe doci do reci !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

800e za masinice...Pa vi ljudi stvarno niste normalni...za ribu koju cu da poljubim i pusitm, takve masinice...:)) Dobre su i ove osrednje...sve ribe se vade napolje bez problem...samo ako znate da pecate...:)

SURF brate i vozi misko...:)))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...