Jump to content

Pomoć Oko Mašinica


Recommended Posts

Kole zar jos nisi resio pitanje masinica! A sto se tice beit ranera ja mislim da je to stvar navike, po meni sve jedno je. Ja pecam podjednako i sa i bez beita. Sto se tice big bei ranerke ona je stvarno makina, ali ja vise volim daiwa masinice, lepse mi rade.
Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novu temu posto je pitanje manje-vise isto

ma da je meni u izbor pored BBLC usla i Tica Abyss 9007 pa bi svaka pomoc dobrodosla

za BBLC sam cuo samo pohvale dok sam za Abyss slabo sta uspeo da iskopam po netu

naravno tu je i pitanje novo (Abbys) ili polovno (BBLC) jer im je cena tu negde

daj te svoje misljenje pa da nekako razresim dilemu :help: :help: :help:

Link to comment
Share on other sites

da ne otvaram novu temu posto je pitanje manje-vise isto

ma da je meni u izbor pored BBLC usla i Tica Abyss 9007 pa bi svaka pomoc dobrodosla

za BBLC sam cuo samo pohvale dok sam za Abyss slabo sta uspeo da iskopam po netu

naravno tu je i pitanje novo (Abbys) ili polovno (BBLC) jer im je cena tu negde

daj te svoje misljenje pa da nekako razresim dilemu :help: :help: :help:

Pecao sam na Abbys,imao kolega iz ekipe. Problem je bio sto se pri jakom zamahu preklapala zica na jednoj,BBLC cini mi se da ima vecu spulnu.

Link to comment
Share on other sites

pa sudeci po svemu ovome sve mi se vise cini da ce to ipak biti BBLC :) mogu li se one uopste naci kod nas nove i po kojoj ceni od prilike? zvao sam par radnji na cijim site-ovima pise da ih imaju ali se ispostavilo da ih nemaju i nemaju ni predstavu dali ce ih nabavljati i koja bi mogla da im bude cena pa ako neko zna nek kaze :) moze ovde, moze PP :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...