Jump to content

Top 3 Signalizatora


Recommended Posts

Shta kazesh Bato - fale mu samo dva magneta :pardon:

Bre ti delkimi ne valjaju nizashta a kamoli za moj rodpod. Kaze mi drugar, u stvari josh mi se i HVALI kako moze da nashteluje osetljivost kako god pozeli - a ja mu ne verujem. Kaze mi da ih koristi par godina po svim vremenskim uslovima - i zamisli ti njega - kaze nije imao ni jedan problem sa tim krshevima. Kaze, za sve ove godine, da nije izgrebao shtap tamo gde lezi na delkimu iako nema gumu kao fox - a ja u stvari mislim da laze. Prica da ima fantastican zvuk, al meni je odvratno ono cvrkutanje. Ma u stvari - kaze da je prezadovoljan i jedino shto zamera je zavrshna obrada plastike - kaze ko da ga radili kinezi u neuspelom kalupu. E to mu verujem. Delkim - Bljak .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

vidi ja nisam od onih koji se ubedjuju izmedju daiwe i shimana iizmedju foxa i delkima ali mislim da je baterija. i zasto svaki ciga svog konja hvali zasto svako od vas ne napise sta koristi i iskreno kaze sta se njemu licno ne svidja kod svog bipera
Link to comment
Share on other sites

Shta kazesh Bato - fale mu samo dva magneta :pardon:

Bre ti delkimi ne valjaju nizashta a kamoli za moj rodpod. Kaze mi drugar, u stvari josh mi se i HVALI kako moze da nashteluje osetljivost kako god pozeli - a ja mu ne verujem. Kaze mi da ih koristi par godina po svim vremenskim uslovima - i zamisli ti njega - kaze nije imao ni jedan problem sa tim krshevima. Kaze, za sve ove godine, da nije izgrebao shtap tamo gde lezi na delkimu iako nema gumu kao fox - a ja u stvari mislim da laze. Prica da ima fantastican zvuk, al meni je odvratno ono cvrkutanje. Ma u stvari - kaze da je prezadovoljan i jedino shto zamera je zavrshna obrada plastike - kaze ko da ga radili kinezi u neuspelom kalupu. E to mu verujem. Delkim - Bljak .

 

Ja koliko znam bato sam dao odgovor koje tri alarme al treba da se cita ;) ,a shto se ostaloga tice opet kazem shto prostije to izdrzljivije

Link to comment
Share on other sites

vidi ja nisam od onih koji se ubedjuju izmedju daiwe i shimana iizmedju foxa i delkima ali mislim da je baterija. i zasto svaki ciga svog konja hvali zasto svako od vas ne napise sta koristi i iskreno kaze sta se njemu licno ne svidja kod svog bipera

 

Ja se ne ubedjujem zato sto imam i jedne i druge,Delkim i Fox,i zadovoljan sam i sa jednim i sa drugim.Neozbiljno je reci da jedan ili drugi ne valjaju ,to je stvar ukusa i potrebe.Mogo puta sam dobijao ribu sa Delkimom a da se nijedan drugi ne bi oglasio,opet na divljoj vodi na slobodnom pecanju Fox ti dozvoli da se opustis jer ne pisti na svaki dodir po najlonu. .Ipak vlasnici samo Fox-ova imaju potrebu da se tovare po Delkimima pricajuci neke nebuloze,ne znam zasto.Ovo je vise zezanje oko posta koji je ostavio Otto,i nisu baterije ,kad ti se isprazne ne prestane odma da radi pistalica nego daje zvucni signal upozorenja . :search:

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira sto nisam previse kompetentan, cini mi se da se sve svodi na sledece:

Meni se najvise svidja Mercedes, njemu Audi, a onom trecem BMW!

Razlike vrlo male, prakticno zanemarljive, kvalitet odlican ili vrhunski-kako god, a subjektivni osecaj presudan!

Link to comment
Share on other sites

Ja koliko znam bato sam dao odgovor koje tri alarme al treba da se cita ;) ,a shto se ostaloga tice opet kazem shto prostije to izdrzljivije

Ma smeshno mi shto kazesh da mu fale samo dva magneta bre . Svakom fali po neshto a opet svaki ima i dobre strane. Pa micron m i dan danas bi bio kod mene da je imao josh ta dva magneta :cool: i to bash zato shto jednostavniji nemoz da bude. U stvari da ti kazem, moji sledeci indikatori su Steve Nevile i to samo ako imaju 4 magneta :yahoo:

 

http://www.hampshire...mote-alarms.jpg

 

http://www.hampshiretackle.com/s_product_images/lg_steve-neville-remote-alarms.jpg

Link to comment
Share on other sites

To neznam druze al jedna kombinacija je od osnovnih modela cs ako ima neko polovan il shto nevalja pa da mu uzmesh tockic i da samo promenish jer kod osnovnih modela je sa 4 magneta,a druga varijanta da ti neko uradi takve male magnete,probaj i od drugih polomljenih signalizatora ako pashe
Link to comment
Share on other sites

ima li nacina da se ugrade jos dva magneta i gde da se nabave onolicki magnetici od cega da skinem

 

A sta ce ti to ?

U signalizatoru ima samo jedan magnet koji rotirajuci ukljucuje / iskljucuje REED koji daje impuls elektronici . Nemas li mogucnost stelovanja osetljivosti na signalizatoru ni kofa magneta te nece spasiti.

PS.ako si vec resio da tuningujes svoj signalizator nadji neku firmu koja montira alarme u objketima i zamoli ih da ti daju jedan deo (onaj sa magnetom) koij se montira na vrata. To nije skupo i mislim da ce ti svako pomoci

 

Zaboravio sam : poslednjih godina koristim modele firme Flajzar , momentalno Q7-TX

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...