Jump to content

Top 3 Signalizatora


Recommended Posts

ok, jasno mi je ko su TOP 3 proizvodjaca :diablo: moze li konkretan MODEL?

 

za FOX recimo, micron MX uglavnom svi hvale i kazu da je ne unistiv dok se na micron MX2 koji bi trebao da bude bolji svi zale...

 

znaci tema je TOP 3 MODELA signalizatora, ne proizvodjaca...

Link to comment
Share on other sites

naravno delkim ,cs i fox a modeli ima novi koji su izasli a neverujem da u kratkom roku neko moze da ih istestira , mislim na sve vremenske uslove i da se donosi sud o tome koji je najbolji
Link to comment
Share on other sites

delkim je signalizator na kome sam nasao puno mana i uvek bi se pre opredelio za fox - a ili cs -a .

kod delkima kad pecas na daleko , ako smanjis senzibilitet onda ti pocne pistati tek kada henger krene da udara o stap , a ono na 2 - 3 cm cuti kao zaliven , sa druge strane kada mu pojacas senzibilitet pisti na sve zivo , nikad ne znas na cemu si , da li je riba , da li je vetar , da li je talas , da li je ptica , da li je ... i onda tako neki kad dodje pored tebe i peca na delkime , josh pojaca senzibilitet i kad pocne da se hvali da je imao 685 udaraca a u stvari nije izvadio ni jednu ribu , i tako to ... drugo isto sto mi se nesvidja je kad prilikom kontre pocnu da piste svi u isto vreme , da poludis . onda nema gumicu za zastitu stapa ,onda kada otezas hengere pa kad opali o signalizator sa sve tegicima prosto me dusa zaboli , itd itd mogao bi tako do sutra ... Dok kod foxa toga nista nema , kad pisti znas za sta pisti i kad ga postavis na naj osetljivije opet ne pisti na koje kakve gluposti . Ovaj video sto je postavljen , moze da se desi na bilo kome , ja licno ne znam nikoga kome se to desavalo , a za delkima znam dosta toga , pocev od lampice , tockica ...

 

prema mom nekom kriterijumu ide sledece :

 

1. FOX RX , SX , NX , NTrX

2. CS RX

3. Flajzer Q7 i Q9

 

 

 

 

 

 

 

 

15. Delkim :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

delkim je signalizator na kome sam nasao puno mana i uvek bi se pre opredelio za fox - a ili cs -a .

kod delkima kad pecas na daleko , ako smanjis senzibilitet onda ti pocne pistati tek kada henger krene da udara o stap , a ono na 2 - 3 cm cuti kao zaliven , sa druge strane kada mu pojacas senzibilitet pisti na sve zivo , nikad ne znas na cemu si , da li je riba , da li je vetar , da li je talas , da li je ptica , da li je ... i onda tako neki kad dodje pored tebe i peca na delkime , josh pojaca senzibilitet i kad pocne da se hvali da je imao 685 udaraca a u stvari nije izvadio ni jednu ribu , i tako to ... drugo isto sto mi se nesvidja je kad prilikom kontre pocnu da piste svi u isto vreme , da poludis . onda nema gumicu za zastitu stapa ,onda kada otezas hengere pa kad opali o signalizator sa sve tegicima prosto me dusa zaboli , itd itd mogao bi tako do sutra ... Dok kod foxa toga nista nema , kad pisti znas za sta pisti i kad ga postavis na naj osetljivije opet ne pisti na koje kakve gluposti . Ovaj video sto je postavljen , moze da se desi na bilo kome , ja licno ne znam nikoga kome se to desavalo , a za delkima znam dosta toga , pocev od lampice , tockica ...

 

prema mom nekom kriterijumu ide sledece :

 

1. FOX RX , SX , NX , NTrX

2. CS RX

3. Flajzer Q7 i Q9

 

 

 

 

 

 

 

 

15. Delkim :p

 

Kad porastes vratices se ti na Delkime :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

imo sam neznam koliko foxova,vratio se zadnjih 6 godina na micron m2 i proshli su sve zime i ljeta za sve ovo vreme rade ko sat,rezervna varijanta koju imam je CS super i odlicni su samo imaju jednu manu a to je samo dva magneta na tockic tako da nekad se desi ako riba sramezljivo uzima nakon metra i po najlona pocinje da zvizdi alarm a to se regulishe sa dopunom josh dva magneta na tockic.Za sve ove godine vam mogu reci jedno shto prostije to izdrzljivije
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...