Jump to content

Richworth Super Tutti


Recommended Posts

Medju najpoznatijim pop upima sad dobio naslednika.Sledeceg meseca richworth izbacuje novu gotovu boilu dark tutti a stime i novu pop up aero boilu to je super tutti i nekoliko boja u jednom pakovanju.cena ce biti ista kao i kod starog tutti frutti.

 

 

http://img841.imageshack.us/img841/7141/1a9baee2108527eeffc063e.jpg

Link to comment
Share on other sites

sve je to lepo, samo nema tu traga starom richwordu!

e ovo je istina ...o lovnosti starog ricwortha ne treba pricati tuti npr nikad nije izdao ali od ove godine kupljene bolie ribu nisam uhvatio ni na jednoj vodi na ove boile....

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
dobro ajde tih euro ima gde se okrenes te boile mogu samo pod krushu nisu ni za sa, ali generalno sam mislio na dipove! koji je ono haos sam alkohol! tezak shit!
Link to comment
Share on other sites

tezak shit nije zato shto imam i tutti i strowberry jam dipove i oni jesu alkoholni zato shto su te dve boile najbolji richworthov mamac za hladnu vodu.To treba prvenstveno da se zna.Oni rade i u leto medjutim uradjeni su prvenstveno za hladnu vodu.
Link to comment
Share on other sites

tezak shit nije zato shto imam i tutti i strowberry jam dipove i oni jesu alkoholni zato shto su te dve boile najbolji richworthov mamac za hladnu vodu.To treba prvenstveno da se zna.Oni rade i u leto medjutim uradjeni su prvenstveno za hladnu vodu.

imam jagodu jam i drugar ima tuti....nase iskustvo je takvo da nam nisu radili...slazem se da su za hladnu vodu ali ni u ladnu da pipne nece:)

Link to comment
Share on other sites

tutti frutti s`proleca dao 18 riba na vodi na kojoj je prosek par ulovljenih riba... doduse, kasnije se tako nesto nije ponovilo ali su i jagoda i tutti frutti uvek davale po neku ribu, same ili u nekoj kombinaciji... u mojoj torbi ih mora biti... govorim o euro pakovanju, drugo ni ne znam da postoji...
Link to comment
Share on other sites

tutti frutti s`proleca dao 18 riba na vodi na kojoj je prosek par ulovljenih riba... doduse, kasnije se tako nesto nije ponovilo ali su i jagoda i tutti frutti uvek davale po neku ribu, same ili u nekoj kombinaciji... u mojoj torbi ih mora biti... govorim o euro pakovanju, drugo ni ne znam da postoji...

moje iskustvo je da sam pre par godina imao neke bolie tuti na koje sam lepo pecao pa onda neko vreme nije bilo da se nadje pa se od skoro pojavio svuda tj negde u februaru ili martu.....mislimm da ga je uvezao mesaros....kako izleda staro pakovanje ne mogu da se setim ali smo lepo pecali na tu boilu a na ovu novu nista.....dipovi jesu prejaki po mom misljenju ali eto kazem da je moje iskustvo takvo da se nisam nesto napecao....e sad nesto ga i nisam dugo forsirao ali utisak je taj da sam ga uvek probao cekao ali posto nisam imao reakcije zamenim mamac i cepam....imao sam jednu ribu ove godine na nedipovan tuti i to nadivljoj vodi a komercijala je uvek domaca boila sa puno hemije....

Link to comment
Share on other sites

moje iskustvo je da sam pre par godina imao neke bolie tuti na koje sam lepo pecao pa onda neko vreme nije bilo da se nadje pa se od skoro pojavio svuda tj negde u februaru ili martu.....mislimm da ga je uvezao mesaros....kako izleda staro pakovanje ne mogu da se setim ali smo lepo pecali na tu boilu a na ovu novu nista.....dipovi jesu prejaki po mom misljenju ali eto kazem da je moje iskustvo takvo da se nisam nesto napecao....e sad nesto ga i nisam dugo forsirao ali utisak je taj da sam ga uvek probao cekao ali posto nisam imao reakcije zamenim mamac i cepam....imao sam jednu ribu ove godine na nedipovan tuti i to nadivljoj vodi a komercijala je uvek domaca boila sa puno hemije....

jos nesto bih napomenu sto se tice tih boila od pre par godina mislim da je miris idintican ovim novim ali za sastav nisam siguran....

Link to comment
Share on other sites

tutti frutti s`proleca dao 18 riba na vodi na kojoj je prosek par ulovljenih riba... doduse, kasnije se tako nesto nije ponovilo ali su i jagoda i tutti frutti uvek davale po neku ribu, same ili u nekoj kombinaciji... u mojoj torbi ih mora biti... govorim o euro pakovanju, drugo ni ne znam da postoji...

A koja je to voda na kojoj je prosek par riba a ricworth novi dao 18 riba.....sad npr nekomje na npr MIki prosek par riba a nekome dvadeset....prosek je individualna stvar....nista zlonamerno nego mislim da je bitno da se kaze koja je voda u pitanju....

Link to comment
Share on other sites

becmenska bara... nisam govorio o svom proseku, nego generalno o ulovima za koje znam i za koje sam cuo... ako jedno takmicenje pobedi ekipa sa 60kg ribe ili ispod 200kg (najvise sto je imao pobednik koliko ja znam) onda svakako ne mozemo govoriti o proseku ulova kao na miki... i nisam imao nameru da hvalim boilu jer sam i sa drugim boilama imao lepe ribolove na ovoj vodi ali isto tako i jako slabe... samo sam izneo svoje iskustvo sa ovom boilom...
Link to comment
Share on other sites

becmenska bara... nisam govorio o svom proseku, nego generalno o ulovima za koje znam i za koje sam cuo... ako jedno takmicenje pobedi ekipa sa 60kg ribe ili ispod 200kg (najvise sto je imao pobednik koliko ja znam) onda svakako ne mozemo govoriti o proseku ulova kao na miki... i nisam imao nameru da hvalim boilu jer sam i sa drugim boilama imao lepe ribolove na ovoj vodi ali isto tako i jako slabe... samo sam izneo svoje iskustvo sa ovom boilom...

ma ja te kapiram nego pitam bas zbog toga sto kazes da je radila super na jednom pecanju i posle nista...dosta kupovnih boila radi tako ali to je neka druga tema....mislim da je to svima jasno i vec ispricano! Ni ja nemam potrebe da hvalim ili kudim nesto nego samo prenosim svoje iskustvo sa ovom boilom!

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper

 

imam jagodu jam i drugar ima tuti....nase iskustvo je takvo da nam nisu radili...slazem se da su za hladnu vodu ali ni u ladnu da pipne nece:)

znas i sam milance koja je situacija, ne pljujem ja firmu nego ko zna sta nam donose ovde! a od njih imam bar 5 dipova
Link to comment
Share on other sites

Gde kupiti oreginalne?

Kod nas nigde!

Meni šalju iz Engleske.

Kada su se pojavile kod nas u prodaji(Eurobaits),jedva sam uspeo da ubedim ljude da nikakve veze nemaju sa originalnim Richwort boilama.

U stvari imaju veze,jer se u proizvodnji upotrebljava Richwort ''hemija''.

Bar tako kažu??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Bato, kako ti salju iz UK?

Tamo mi živi šurak,ali pošto on nema veze sa pecanjem,ja,online, naručim šta mi treba i stavim njegovu adresu tamo.

Onda mi on to pošalje ovamo,jer stalno ima ljudi koji dolaze u Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...