Jump to content

Mika Alas 2012


Kule

Recommended Posts

PRVO TAKMICENJE NA MIKI BICE OD 6-8 APRILA

SVI ZAINRESOVANI MOGU DA SE PRIJAVE KOD KULETA PA CEMO KONACNI SPISAK PRIJAVLJENIH EKIPA IZBACITI NA SAJT.

PECA CE SE KAO I DO SADA NA 4 STAPA STIM STO CE BITI OGRANICENO HRANJENJE

MAKSIMALAN UNOS HRANE U BOKS BICE NA 2 KANTE SPODA I JEDNA KANTA PELETA ILI OBRNUTO

USKORO TERMINI ZA SVA OSTALA TAKMICENJA KOJA TREBA DA SE ODRZE OVE GODINE .

Link to comment
Share on other sites

ma donesite slobodno,ovo je cisto da ne dodje neko sa 7,8 kanti ili buradi pa da dva dana raketira ili vec sta drugo .prvo zbog zastite ribe a drugo zbog samih t

akmicara jel ispada da sve vreme takmicenja moras biti na platforimi i raketirati do iznemoglosti ,treba malo sesti i uzivati mislim da je ova kolicina za ovu vodu koja trazi dosta hranjenja dovoljna za takmicenja od 48 h.moram da priznam da sam ja prvi od tih sto je mlatio i mlatio sa raketom.poz

Link to comment
Share on other sites

pa ako ti se isplati da rolas 60kila , ti rolaj :yahoo: a ja da sam okacio sliku Draze odma bi me prozivali :diablo: =@

 

Ako je meni upuceno, moracu te razocarati!

Ja se ne takmicim!!! Niti sam, niti cu...

Ovaj komentar za kolicinu boila je bio vezan samo u cilju ocuvanja vode! Bilo koje...

 

I ne znam zasto ti smeta moj avatar?

Link to comment
Share on other sites

Ako je meni upuceno, moracu te razocarati!

Ja se ne takmicim!!! Niti sam, niti cu...

Ovaj komentar za kolicinu boila je bio vezan samo u cilju ocuvanja vode! Bilo koje...

 

I ne znam zasto ti smeta moj avatar?

ej ako nastavimo ima da nas banuju ili da nam kazu da smo promasili temu . sala je bila za tita!

ne takmicim se ni ja ali mislim da boilama ne mogu da preteraju samo sa kukuruzom . jbg kukuruza mos skuvati 100 kila , a ko je jos rolo 100kila!

Link to comment
Share on other sites

Konacno se neko dosetio da se malo vise posveti kvalitetu (pecanja, mamca, sistema, prezentacije..), a ne kvantitetu!!!

Bravo Kule, za svaki respekt!

 

Jos kad bi se redukovala i kolicina boila... ;)

Zašto polemišeš o nečemu a ne učestvujes u tome?

Link to comment
Share on other sites

Zašto polemišeš o nečemu a ne učestvujes u tome?

Koliko ja shvatam Nebojsa se ne brine o takmicenjima vec o stanju vode koja ostaje kada se takmicenje zavrsi,i tu se slazem u potpunosti. Kako se povecavao broj takmicenja na Miki tako je slobodno pecanje bilo sve losije ( bar u mom slucaju i slucaju ljudi sa kojima sam pecao). Forum je i osmisljen da svako iznese svoje misljenje tako da..... :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto polemišeš o nečemu a ne učestvujes u tome?

pa nisu samo takmicari na toj vodi , posle vas dodje neko da peca sta vise vi pecate dva dana mi pet! i nije lepo da naranis ribu sa ogromnom kolicinom recimo tigrovog oraha i zacementiras joj creva kao sto se desili na Backom Jarku . :help:

nismo komentarisali cenu ili satnicu takmicenja jel se ne tamicimo , ali ipak delimo vodu i treba paziti sta bacati u nju !!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...