Jump to content

Mika Alas 2012


Kule

Recommended Posts

zamislite probudite se iz popodneve drmke kad na stoli puuuuno kuvanog kiselog kupusa spremljeno na bakin nacin u zeljanom loncu ........ i ustanes i uzmes cokoladicu sa policu iz dnevne sobepored toga svega .

PA JA NE VOLIM KUVANI KISELI KUPUS BAKIN !

A sada naravoucenije : ne sprema spod svako da valja i ne takmici na toj vodi samo svetski prvaci .

kule samo rezi i opleti tvoje je jezero . ni meni niko ne brani da bacam piljevinu u smece a mozda bi trebao da dajem za pilice ljudima !

Link to comment
Share on other sites

Nebojša prvo, sretan božić i želim ti puno debelih šarana ove godine!

To što pecam ili velika takmičenja ili slobodna pecanja za svoju dušu a ne pecam takmičenja sa malom kotizacijom ne znači da me nije briga za ribu već naprotiv.

Svi smo mi na istoj strani druže moj i imamo isti motiv a to je ljubav prema prirodi, vodi i ribi sa kojom se nadmudrujemo, a neki od nas vole i taj adrenalin kad se nadmudruješ i sa ostalim ekipam.

Ali svi imamo isti cilj da što više vremena provedemo na vodi ;)

 

Bog Ti dao srece, zdravlja i uspeha!!!

 

Jesmo svi mi na istoj strani, bar se nadam, i upravo zbog ljubavi prema prirodi, vodi i nadmudrivanju sa ribom, meni je jako stalo da ocuvamo i sacuvamo ovo malo voda sto nam je ostalo! Vodim svoju borbu, i necu stati!

Rekoh, u profesionalnom sportu sam jako dugo, znam sta je adrenalin, znam sta je uspeh, znam sta je takmicenje... Ali, nemoj da zarad naseg uspeha, unistimo ono bez cega taj uspeh vise necemo moci napraviti i ponoviti!!! To je poenta moje borbe... Mozda i sa vetrenjacama, ali ne odustajem!

 

I samo zbog toga sam pohvalio Kuletov gest, ni zbog cega drugog.

 

Sa srecom ti Bozic, i da imas puno uspeha na svakom sledecem takmicenju!!!

Link to comment
Share on other sites

ja ovako nebitan moram ponovo da se umesam...

 

nije pitanje sta ce se desiti sa ribom... nece joj se nista desiti osim sto ce svaki komad vise liciti na papagaja nego na ribu, kao na pomenutoj debeljaci... neko je pomenuo boili kupove, da se vidi ko pravi dobre boile... koga priga ko pravi bolje boile, jel takmicenje u spremanju boile ili u pecanju ribe? danas na takvim takmicenjima pobedi onaj ko ima bolje crnce za rad, ko moze duze da ne spava, ko ima bolju kondiciju, vise para za hemiju... svi zaboravljaju sta je ono sto volimo... PECANJE! cilj ostaje isti, upecati najvise ribe! manje hrane na hranilistu? tebi kao i ostalima! pa se trudi... da pecas, ne da fizicki radis

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja ovako nebitan moram ponovo da se umesam...

 

nije pitanje sta ce se desiti sa ribom... nece joj se nista desiti osim sto ce svaki komad vise liciti na papagaja nego na ribu, kao na pomenutoj debeljaci... neko je pomenuo boili kupove, da se vidi ko pravi dobre boile... koga priga ko pravi bolje boile, jel takmicenje u spremanju boile ili u pecanju ribe? danas na takvim takmicenjima pobedi onaj ko ima bolje crnce za rad, ko moze duze da ne spava, ko ima bolju kondiciju, vise para za hemiju... svi zaboravljaju sta je ono sto volimo... PECANJE! cilj ostaje isti, upecati najvise ribe! manje hrane na hranilistu? tebi kao i ostalima! pa se trudi... da pecas, ne da fizicki radis

 

E ako si im rekao,svaka ti cast. :good:

Link to comment
Share on other sites

.Nije problem u 15 ,20 kg spoda manje vise vec u 6.7.8 ... buradi i to onih za kiseljenje kupusa kad dodje neko stane na platformu i krene sa izbacivanjem .i sta je to.TAKMICENJE .Normalno da se ne moze svima izaci u susret ali neke promene moraju se uraditi e sad dal je kako treba to ce mo videti. poz

Ok hvala što si mi rekao na ovako lep način,ja ću ipak kao svaki čovek kada te vidim to u lice.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem zašto prozivaš sam sebe pa ti si najviše buradi tu izbacio. Pa to svi znaju. Još dok je pokojni sale to vodio svi znaju kako si ti pecao. Inače jezero nije kuletovo za one koji ne znaju.

pa nisam ja geometar da znam cije je jezerro :sorry:

Link to comment
Share on other sites

.Nije problem u 15 ,20 kg spoda manje vise vec u 6.7.8 ... buradi i to onih za kiseljenje kupusa kad dodje neko stane na platformu i krene sa izbacivanjem .i sta je to.TAKMICENJE .Normalno da se ne moze svima izaci u susret ali neke promene moraju se uraditi e sad dal je kako treba to ce mo videti. poz

ma tako je kule 2 kante jupolke samo i kraj . i to ko sta oce ako oce secerca ili pelete ili klikera sta im je volja . a i nije fer ima ljudima koji dolaze po 200-300km a gde ce oni burad da smeste pored tolike opreme.ma seci to na 2 jupol

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam i napisao da sam jedan od tih koji je istovarao ali to vise ne ide ,kao sto covek rece sta ce mo sa ljudima koji dolaze van beograda ,subotica leskovac zrenjanin itd,sta treba da poteraju kamion hrane .ja neznam sta si se ti vlado,neznam iskreno ko si,jel ima vas par na sajtu naso uvredjen kad te nisam uzeo u bilo kakvoj prici.znaci sto se tice takmicenja od sad pa nadalje ko bude hteo da se takmici mocice da unese tri kante spoda ,pa znate li vi sta se desava posle takmicenja kad se izbaci tona hrane za dva dana .e pa dodjite da vidite kad posle par dana isplivaju komadi od 15 ,20 kg ;a ja mislim da je steta da nam uginu kao prosle god.par komada preko 20 kg a da ne pricam ovih 10.12kg pa ljudi nama se vise isplati da se istovari brdo hrane za dva,tri dana manje ce mo dohranjivati ali ne ide tolko hrane za tako kratko vreme ,pa ovi ljudi imaju tehnologe i druga strucna lica koiji znaju skalu hranjenja,kao sto je napisano ja nisam vlasnik niti je moje jezero ,ja samo moram sprovesti ono sto mi je receno.poz
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

s obzirom da sam bivsi takmicar u plovkaroskom ribolovu , za one koji nisu upuceni na svim takmicenjima je ogranicena hrana kao i larve koliko se unosi u boks a zasto nebi i u saranskom ribolovu , naravno da reba da skratis kule i to na 2 kante jer ako imas takve gubitke pa to je velika steta j. bes ti ako gine riba a ako je samo posle takmicenja od sta bi drugo nego od hrane. 13 poz puta 70 - osamdeset kg to je u svakom slucaju preko tonu a neznam dali je vecina upznat sta se desava kad u akvarijum dete koje nezna da nahrani pa rasipe celu kutijicu hrane ili mu se omakne kutijice a pogotovu kvalitetne hrane . bolest i bolovanje.
Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam i napisao da sam jedan od tih koji je istovarao ali to vise ne ide ,kao sto covek rece sta ce mo sa ljudima koji dolaze van beograda ,subotica leskovac zrenjanin itd,sta treba da poteraju kamion hrane .ja neznam sta si se ti vlado,neznam iskreno ko si,jel ima vas par na sajtu naso uvredjen kad te nisam uzeo u bilo kakvoj prici.znaci sto se tice takmicenja od sad pa nadalje ko bude hteo da se takmici mocice da unese tri kante spoda ,pa znate li vi sta se desava posle takmicenja kad se izbaci tona hrane za dva dana .e pa dodjite da vidite kad posle par dana isplivaju komadi od 15 ,20 kg ;a ja mislim da je steta da nam uginu kao prosle god.par komada preko 20 kg a da ne pricam ovih 10.12kg pa ljudi nama se vise isplati da se istovari brdo hrane za dva,tri dana manje ce mo dohranjivati ali ne ide tolko hrane za tako kratko vreme ,pa ovi ljudi imaju tehnologe i druga strucna lica koiji znaju skalu hranjenja,kao sto je napisano ja nisam vlasnik niti je moje jezero ,ja samo moram sprovesti ono sto mi je receno.poz

Drago mi je da smo to razjasnili,vidimo se.
Link to comment
Share on other sites

...pa znate li vi sta se desava posle takmicenja kad se izbaci tona hrane za dva dana ? E pa dodjite da vidite kad posle par dana isplivaju komadi od 15, 20 kg! A ja mislim da je steta da nam uginu kao prosle god. par komada preko 20 kg a da ne pricam ovih 10, 12kg...

 

E ja sam SAMO o ovme pricao/pisao!

 

I ko god da se ljutio na mene zbog moje pisanije, mislim da posle ovog Kuletovog teksta vise nema razloga!

 

Ljudi, trebaju nam nase vode i za sutra, prekosutra, za dogodine... Sacuvajmo ih!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E ja sam SAMO o ovme pricao/pisao!

 

I ko god da se ljutio na mene zbog moje pisanije, mislim da posle ovog Kuletovog teksta vise nema razloga!

 

Ljudi, trebaju nam nase vode i za sutra, prekosutra, za dogodine... Sacuvajmo ih!!!

Svaka cast :good:

 

Toliko o tome da ribi prija tolika hrana. :cray:

Link to comment
Share on other sites

PRIJAVLJENE EKIPE ZA PRVO TAKMICENJE KOJE CE BITI ODRZANO OD 6-8 APRILA . PLANIRANO JE DA SVAKI MESEC BUDE PO JEDNO

PRAVILNIK USKORO!!!

 

1 CT SENSEI BEOGRAD

2 CT MAJISTORI PANCEVO

3 CT PLOVAK PANCEVO

4 CT BRICA BANAT . KARLOVAC

5 CT BORCA

6 CT STEVAN SUBOTICA

7 CT USCE

8 CT KAZNENA EKSPEDICIJA

9 CT ZLATNI SARAN

10 CT GVT SUBOTICA

11

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zamislite probudite se iz popodneve drmke kad na stoli puuuuno kuvanog kiselog kupusa spremljeno na bakin nacin u zeljanom loncu ........ i ustanes i uzmes cokoladicu sa policu iz dnevne sobepored toga svega .

PA JA NE VOLIM KUVANI KISELI KUPUS BAKIN !

A sada naravoucenije : ne sprema spod svako da valja i ne takmici na toj vodi samo svetski prvaci .

kule samo rezi i opleti tvoje je jezero . ni meni niko ne brani da bacam piljevinu u smece a mozda bi trebao da dajem za pilice ljudima !

 

e tebi prda neki rod

Link to comment
Share on other sites

Konacno se neko dosetio da se malo vise posveti kvalitetu (pecanja, mamca, sistema, prezentacije..), a ne kvantitetu!!!

Bravo Kule, za svaki respekt!

 

Jos kad bi se redukovala i kolicina boila... ;)

I krajnje je vreme da se tako nesto uradi,upotpunosti se slazem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 CT SENSEI BEOGRAD

2 CT MAJISTORI PANCEVO

3 CT PLOVAK PANCEVO

4 CT BRICA BANAT . KARLOVAC

5 CT CARP BUSTER

6 CT STEVAN SUBOTICA

7 CT USCE

8 CT KAZNENA EKSPEDICIJA

9 CT ZLATNI SARAN

10 CT GVT SUBOTICA

11 CT SIMKE

12 CT SU-KARP-SUBOTICA

13 CT SREMCI BELEGIS

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...