Jump to content

Mika Alas 2012


Kule

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

takmicenje na miki od 6 do 8 aprila

skup petak do15 h

pocetak u 16 i30

peca se do nedelje do 15 h

maksimum hrane dve kante spoda i jedna peleta .boili za sada bez ogranicenja .kante jupolke ili slicne ali te zapremine

Link to comment
Share on other sites

takmicenje na miki od 6 do 8 aprila

skup petak do15 h

pocetak u 16 i30

peca se do nedelje do 15 h

maksimum hrane dve kante spoda i jedna peleta .boili za sada bez ogranicenja .kante jupolke ili slicne ali te zapremine

to matori :yahoo: :yahoo: :pivopija1: :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

takmicenje na miki od 6 do 8 aprila

skup petak do15 h

pocetak u 16 i30

peca se do nedelje do 15 h

maksimum hrane dve kante spoda i jedna peleta .boili za sada bez ogranicenja .kante jupolke ili slicne ali te zapremine

Moje izvinjenje svima,mislio sam da pecam ove godine sve takmičenja na miki ali ne bi da dolazim sa dve jupolke pa to je smešno,a nemam para da pravim bojle kao neki pa narolaju i bacaju ceo dan a ja da gledam. Moje izvinjenje kuletu i filipu iz kudrečkih ali Borča pod ovim uslovima otkazuje sva takmičenja za koja su se prijavili za miku. Stvarno nemamo para da pravimo bojle i mislim da je sva hemija u bojli a ne u kukuruzu a baš je upravo on zabranjen(ograničen). To mi zaista nije jasno i žao mi je zbog nas što na našem omiljenom jezeru nećemo pecati ove godine zbog tog ograničavanja hrane. Još jednom se izvinjavamo zbog prijava ali nismo znali da će biti pod tim uslovima. Pozdrav svima.
Link to comment
Share on other sites

PODRSKA!!!

Šta se svi uvlačite kuletu,pa nisam ni ja rekao da ne podržavam pravila ali nemam para da napravim pedeset kila bojla i tako da ispadne joŠ gore po ribu. Dosta mi je tog uvlačenja i da se pravite fini. Pa ja sam svaki dan na tom jezeru i niko od vas ni približno ne voli to jezero kao ja. Zato batalite ta foliranja. Ako se ograniče i bojli ja bi pecao ali ovako nema Šanse. Ne razumem zaŠto da neko ispaŠta Što drugi ne zna da napravi spod pa baca po 50kg bojla.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gt neznam na koga se odnosi ovo ali ja iznosim svoje misljenje kako treba i ne uvlacim se nikome niti imam razloga za takve stvari samo mislim da je bolje i najpravilnije tako .
Link to comment
Share on other sites

Šta se svi uvlačite kuletu,pa nisam ni ja rekao da ne podržavam pravila ali nemam para da napravim pedeset kila bojla i tako da ispadne joŠ gore po ribu. Dosta mi je tog uvlačenja i da se pravite fini. Pa ja sam svaki dan na tom jezeru i niko od vas ni približno ne voli to jezero kao ja. Zato batalite ta foliranja. Ako se ograniče i bojli ja bi pecao ali ovako nema Šanse. Ne razumem zaŠto da neko ispaŠta Što drugi ne zna da napravi spod pa baca po 50kg bojla.

 

Druze, Kule je lepo jos u januaru napisao, kada je pokrenuta ova tema , da se kolicina hrane ogranicava na dve kante spoda i jednu peleta, a da su boili bez ogranicenja... Sad da li se nekom svidjaju ta pravila ili ne svidjaju to je tema za polemisanje... Sticaj okolnosti je takav da Kule odredjuje pravila i oko toga ne treba da se polemise... Ako ste vec prijavili ekipu po pravilima koja su postavljena jos onda, mislim da je red da dodjete i otpecate takmicenje... A i zar nije svrha ovog takmicenja u stvari druzenje? :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Druze, Kule je lepo jos u januaru napisao, kada je pokrenuta ova tema , da se kolicina hrane ogranicava na dve kante spoda i jednu peleta, a da su boili bez ogranicenja... Sad da li se nekom svidjaju ta pravila ili ne svidjaju to je tema za polemisanje... Sticaj okolnosti je takav da Kule odredjuje pravila i oko toga ne treba da se polemise... Ako ste vec prijavili ekipu po pravilima koja su postavljena jos onda, mislim da je red da dodjete i otpecate takmicenje... A i zar nije svrha ovog takmicenja u stvari druzenje? :sorry:

Pa ja sam iskren za razliku od vas,ja na takmičenje idem da pobedim a ne da se družim. Kada budem hteo da se družim pozvaću drugare i kupiti prase i idemo na druženje. Bilo je priče da se koriste 3 kante(to mi je bilo malo),a ovo je i previše malo. Na pelete ne pecam bbojle ne znam da spremam niti želim,a para nemam da ih kupim. Jednostavno ne želim da dođem u situaciju kako sutra neko baca hranu zato što mu se može a ja da gledam. Ne želim više da pričam o ovoj temi,to je moje mišljenje ljudima svaka čast,da se takmičim neću pod ovim uslovima i to je to. Svima želim lepo pecanje i ne brinite vi o kuletu i meni,želim samo da budem iskren prema njemu i sebi i da kažem pravi razlog zašto ne pecam.
Link to comment
Share on other sites

Šta se svi uvlačite kuletu,pa nisam ni ja rekao da ne podržavam pravila ali nemam para da napravim pedeset kila bojla i tako da ispadne joŠ gore po ribu. Dosta mi je tog uvlačenja i da se pravite fini. Pa ja sam svaki dan na tom jezeru i niko od vas ni približno ne voli to jezero kao ja. Zato batalite ta foliranja. Ako se ograniče i bojli ja bi pecao ali ovako nema Šanse. Ne razumem zaŠto da neko ispaŠta Što drugi ne zna da napravi spod pa baca po 50kg bojla.

 

Ne znam kome je upuceno?

Ako je samo meni, nema porebe da mi se obracas na Vi i da mi persiras...

Ako je upuceno svima, onda si trebao tako i da postavis post!

 

Ako pricamo o "uvlacenju" Kuletu, obratio si se na pogresnu adresu, jer sam ja jedan od prvih koji je direktno kritikovao Kuleta upravo zbog ogromne kolicine hrane koja se baca u jezer o na takmicenjima! Malo prelistas forum, pa se upoznas sa materijom!

Takodje, vidis da je i Kule napisao da ne moze vise od 10 kg boila? Znaci, uobicajeni trosak...

Ako si svaki dan na tom jezeru, i ako ga toliko volis, onda ga verovatno dobro i poznajes, tako da ti mnogo spoda i ne treba, jer si mu (verovatno) nasao i boilu koja "radi"?!

A tek teorija o nekakvom "foliranju" i "ispastanju" je potpuno besmislena...

 

I na kraju, a mozda je trebalo na pocetku:

Boila se pise sa "I" a ne sa "J"!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kome je upuceno?

Ako je samo meni, nema porebe da mi se obracas na Vi i da mi persiras...

Ako je upuceno svima, onda si trebao tako i da postavis post!

 

Ako pricamo o "uvlacenju" Kuletu, obratio si se na pogresnu adresu, jer sam ja jedan od prvih koji je direktno kritikovao Kuleta upravo zbog ogromne kolicine hrane koja se baca u jezer o na takmicenjima! Malo prelistas forum, pa se upoznas sa materijom!

Takodje, vidis da je i Kule napisao da ne moze vise od 10 kg boila? Znaci, uobicajeni trosak...

Ako si svaki dan na tom jezeru, i ako ga toliko volis, onda ga verovatno dobro i poznajes, tako da ti mnogo spoda i ne treba, jer si mu (verovatno) nasao i boilu koja "radi"?!

A tek teorija o nekakvom "foliranju" i "ispastanju" je potpuno besmislena...

 

I na kraju, a mozda je trebalo na pocetku:

Boila se pise sa "I" a ne sa "J"!

Bravo majsore,pa ti si veliki šarandžija. Ja to nisam znao.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kome je upuceno?

Ako je samo meni, nema porebe da mi se obracas na Vi i da mi persiras...

Ako je upuceno svima, onda si trebao tako i da postavis post!

 

Ako pricamo o "uvlacenju" Kuletu, obratio si se na pogresnu adresu, jer sam ja jedan od prvih koji je direktno kritikovao Kuleta upravo zbog ogromne kolicine hrane koja se baca u jezer o na takmicenjima! Malo prelistas forum, pa se upoznas sa materijom!

Takodje, vidis da je i Kule napisao da ne moze vise od 10 kg boila? Znaci, uobicajeni trosak...

Ako si svaki dan na tom jezeru, i ako ga toliko volis, onda ga verovatno dobro i poznajes, tako da ti mnogo spoda i ne treba, jer si mu (verovatno) nasao i boilu koja "radi"?!

A tek teorija o nekakvom "foliranju" i "ispastanju" je potpuno besmislena...

 

I na kraju, a mozda je trebalo na pocetku:

Boila se pise sa "I" a ne sa "J"!

Ne znam da li si ikad pecao takmicenja na miki ali ako mislis da se napecas i pobedis sa 2 jupolke i 10 kg boila varas se...

Voda je zahtevna,riba trazi puno hrane tako da sa navedenim ogranicenjem se neces bas proslaviti...

Jos jedna stvar da li bi riba napredovala toliko da je i ranijih godina bio ogranicen spod???danas na miki su retki primerci ispod 10 kg..

A i ti Nebojsa1 sta ispravljas Vladu...pogledaj malo svoj post mislim da se JEZERO pise ovako,a ne kao sto si ti napisao JEZER O..

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam iskren za razliku od vas,ja na takmičenje idem da pobedim a ne da se družim. Kada budem hteo da se družim pozvaću drugare i kupiti prase i idemo na druženje. Bilo je priče da se koriste 3 kante(to mi je bilo malo),a ovo je i previše malo. Na pelete ne pecam bbojle ne znam da spremam niti želim,a para nemam da ih kupim. Jednostavno ne želim da dođem u situaciju kako sutra neko baca hranu zato što mu se može a ja da gledam. Ne želim više da pričam o ovoj temi,to je moje mišljenje ljudima svaka čast,da se takmičim neću pod ovim uslovima i to je to. Svima želim lepo pecanje i ne brinite vi o kuletu i meni,želim samo da budem iskren prema njemu i sebi i da kažem pravi razlog zašto ne pecam.

 

 

Bravo Vlado !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si ikad pecao takmicenja na miki ali ako mislis da se napecas i pobedis sa 2 jupolke i 10 kg boila varas se...

Voda je zahtevna,riba trazi puno hrane tako da sa navedenim ogranicenjem se neces bas proslaviti...

Jos jedna stvar da li bi riba napredovala toliko da je i ranijih godina bio ogranicen spod???danas na miki su retki primerci ispod 10 kg..

A i ti Nebojsa1 sta ispravljas Vladu...pogledaj malo svoj post mislim da se JEZERO pise ovako,a ne kao sto si ti napisao JEZER O..

 

Znaci li to da sa 2 jupolke i 10 kg boila NIKO nece pobediti? Mislis da je to moguce? Da se ne napecas, mozda, u zavisnosti od toga sta pod tim podrazumevas, ali da ce neko pobediti, naravno da hoce! Budi siguran u to! A da li ce pobbediti sa 100 kg ili sa 1.000 kg, ne vidim veliku razliku... Pobeda je pobeda!

Mislis da riba napreduje samo od hranjenja na takmicenjima? Mislim da ne... Cini mi se da je i Kule hrani po malo? Cini mi se, mozda gresim...

nisu bas toliko retki primerci ispod 10 kg. Ima ih, ima... Podosta...

 

I puno hvala na lektorisanju mene i mog teksta. Mnogo mi to znaci, ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam cemu tolika drama,covek je postavio pravila koja vaze za sve ucesnike takmicenja i iz razloga koji je svima manje vise jasan( Ocuvanje ribljeg fonda). Ko hoce peca, ko nece ne mora. Glupo je vredjati ljude samo zato sto se njihovo misljenje razlikuje od tvog ( Vlada7 ). MOJE misljenje je da ko nema ili ne moze da srola 10kg boila za takmicenje ne treba ni da se takmici! Ako je svima ogranicena hrana na tri jupolke i 10kg boila ne vidim sta je tu problem sem mozda u taktici kako pokriti celo takmicenje sa odredjenom kolicinom hrane. A to je vec druga prica!
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...