Jump to content

40.carp Lider Cup-Fazanerija 06-08.04.12.


Recommended Posts

moze konacan stvarno i nagrade a dali ima najveca riba posto najmanje ce biti puno posto neko vec reko prosek ribe 2-3 kg.- nije valjda stvarno toliko

Evo da ti ja odgovorim,ima naravno najveca riba a to sve zavisi od dogovora ekipa oko svote novca koja se daje,do sada je bilo 1000din nekada 2000 sve zavisi. A to oko ribe 2-3 kg neznam odakle taj prosek i ko je peca. Provodim puno vremena tamo,ima i sitnijeg ali i krupnog sarana... a da se uveris da nije sitan vise imas u Jezerima( slike),momci su poribili jos nesto manje od 2tone saranom 10-15+,a do sada u jezeru ima preko 10tona po prici ljudi koji imaju veze sa tim.U ostalom dodjes probas pa vidis, uveris se sam ... pozdrav :pivopija1:
Link to comment
Share on other sites

Evo da ti ja odgovorim,ima naravno najveca riba a to sve zavisi od dogovora ekipa oko svote novca koja se daje,do sada je bilo 1000din nekada 2000 sve zavisi. A to oko ribe 2-3 kg neznam odakle taj prosek i ko je peca. Provodim puno vremena tamo,ima i sitnijeg ali i krupnog sarana... a da se uveris da nije sitan vise imas u Jezerima( slike),momci su poribili jos nesto manje od 2tone saranom 10-15+,a do sada u jezeru ima preko 10tona po prici ljudi koji imaju veze sa tim.U ostalom dodjes probas pa vidis, uveris se sam ... pozdrav :pivopija1:

  • default_large.png
  • Registrovani Član
  • 20 posts

  • Lokacijabeograd

Posted Yesterday, 11:47 PM

30.03 bio sa dgruarima na fazaneriji. 7ca imala brdo ribe,(uz zestoko raketiranje) 8ca imala 6 riba, 9ka proba nekih boila imali 10 riba, 10ka drugari imali oko 15 riba.,

Na desetki riba uzimala na dva metra od sajle skroz levo do obale, u plicaku. Na 9ki sareno, jer smo pecali na singl, ponekad neki pva, nije bila odredjena tacka uzimanja, verovatno, zbog nekoriscenja rakete. Na 8ci uzimala vise na levoj strani 1m do sajle. uz aktivni pva. Niko od nas nije koristio secerac.

Maksimalna kilaza ribe 5.5kg, inace sve ribe su u proseku bile 2-3kg.

Ovo se odnosi na gore pomenuti datum.

Link to comment
Share on other sites

Narode, vazna informacija:

 

Iako smo svi mi sa Fazanerije ulozili nadljudske napore da jezero dovedemo do zavidnog nivo, kolicinu i kvalitet ribe takodje, drugi ne misle tako o Fazaneriji. Medju tim "drugim" ljudima se nasao i Dragan Carplider, na nase opste iznenadjenje. Pokazujuci neskriveno nerazumevanje za nas, i trazeci nove ustupke otvoreno je pokazao sta misli o Fazaneriji.

 

Zbog svega navedenog, prinudjeni smo da sva ugovorena takmicenja u organizaciji Carplidera OTKAZEMO do daljenjeg. Zao nam je zbog svega, ali smo bili prinudjeni da mu uskratimo gostoprimstvo.

 

Krajnji rok do kojeg cemo VAs obavestiti o daljem razvoju situacije je 20. april li li li li li li li li li li li

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Narode, vazna informacija:

 

Iako smo svi mi sa Fazanerije ulozili nadljudske napore da jezero dovedemo do zavidnog nivo, kolicinu i kvalitet ribe takodje, drugi ne misle tako o Fazaneriji. Medju tim "drugim" ljudima se nasao i Dragan Carplider, na nase opste iznenadjenje. Pokazujuci neskriveno nerazumevanje za nas, i trazeci nove ustupke otvoreno je pokazao sta misli o Fazaneriji.

 

Zbog svega navedenog, prinudjeni smo da sva ugovorena takmicenja u organizaciji Carplidera OTKAZEMO do daljenjeg. Zao nam je zbog svega, ali smo bili prinudjeni da mu uskratimo gostoprimstvo.

 

Krajnji rok do kojeg cemo VAs obavestiti o daljem razvoju situacije je 20. april li li li li li li li li li li li

Dobra fora aprilllllliiiiiiiii
Link to comment
Share on other sites

Narode, vazna informacija:

 

Iako smo svi mi sa Fazanerije ulozili nadljudske napore da jezero dovedemo do zavidnog nivo, kolicinu i kvalitet ribe takodje, drugi ne misle tako o Fazaneriji. Medju tim "drugim" ljudima se nasao i Dragan Carplider, na nase opste iznenadjenje. Pokazujuci neskriveno nerazumevanje za nas, i trazeci nove ustupke otvoreno je pokazao sta misli o Fazaneriji.

 

Zbog svega navedenog, prinudjeni smo da sva ugovorena takmicenja u organizaciji Carplidera OTKAZEMO do daljenjeg. Zao nam je zbog svega, ali smo bili prinudjeni da mu uskratimo gostoprimstvo.

 

Krajnji rok do kojeg cemo VAs obavestiti o daljem razvoju situacije je 20. april li li li li li li li li li li li

Umalo me nije roknuo slog xaxaxaxaxaaxa :good: :good: :good: idemoooooooooooo pocelo odbrojavanje. Daj spisak konacan lideruuuuuuuuu
Link to comment
Share on other sites

Potvrđene ekipe koje učestvuju su:

1.CT Vučijak-Ub

2.CT Zidar-Ub

3.CT Zlatna Tajna-Valjevo-Ub

4.CT Feniks-Valjevo

5.CT Borča-Bgd

6.CT Građevinar-Ub

7.CT Vlasinski vukovi-Leskovac

8.CT Viktorija-Šimanovci

9.CT Big fiŠ-Bgd

10.CT Ja,Acke,Zuba i Milan-Ub

11.CT Švarc-Bgd

12:CT AMD-Pekara Srba-Ub

I ekipa koja nije potvrdila

CT Crni žileti-Bgd

Link to comment
Share on other sites

Potvrđene ekipe koje učestvuju su:

1.CT Vučijak-Ub

2.CT Zidar-Ub

3.CT Zlatna Tajna-Valjevo-Ub

4.CT Feniks-Valjevo

5.CT Borča-Bgd

6.CT Građevinar-Ub

7.CT Vlasinski vukovi-Leskovac

8.CT Viktorija-Šimanovci

9.CT Big fiŠ-Bgd

10.CT Ja,Acke,Zuba i Milan-Ub

11.CT Švarc-Bgd

12:CT AMD-Pekara Srba-Ub

I ekipa koja nije potvrdila

CT Crni žileti-Bgd

ako ostane ovaj broj ekipa koja mesta ce se izbaciti???? ako moze info
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...