Jump to content

40.carp Lider Cup-Fazanerija 06-08.04.12.


Recommended Posts

Led je vec ozbiljno popustio, ocekujem da za vikend voda pocne da se otvara. Mislim da pre prvog vikenda marta nema nista od pecanja. Moramo da podignemo nivo vode i sama obala malo da se prosusi.

 

Sto se cena tice, ostaje sve po starom. Uglavnom, javljam kada ce biti start. :)

Link to comment
Share on other sites

Led je vec ozbiljno popustio, ocekujem da za vikend voda pocne da se otvara. Mislim da pre prvog vikenda marta nema nista od pecanja. Moramo da podignemo nivo vode i sama obala malo da se prosusi.

 

Sto se cena tice, ostaje sve po starom. Uglavnom, javljam kada ce biti start. :)

Kako idu radovi za bunar,jel napreduje sta?? :good:
Link to comment
Share on other sites

Bunar je trebao da se kopa bukvalno pred onaj prvi sneg. Sada masine ne mogu u blato jos par dana. Deo vode cemo da upumpamo iz kanala, ali moramo da vodimo racuna da ne preteramo ... Glupo zvuci, ali ja nesto cvikam od ovolike vode. Pokusacu da ubedim ostale da jezero sada samo dopunimo do nekog razumnog nivoa, a tek pred prvo takmicenje napunimo do vrha. Kazu cike da ce najveca voda da dodje u aprilu, pa ne bi bas hteo da pecamo po livadi ... :)
Link to comment
Share on other sites

Pa nemorate dan -dva pred takmicenje je ce se riba totalno drugacije ponasati nek ti te cike to kazu kako se i koliko dugo riba u zatvorenoj vodi aklimatizuje na nagli porast vode i sta ta voda sa sobom donosi.. :a058: .

Veliki pozdrav i vidimo se da vidim kako si smrsao .....hahahahahahahah ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa nemorate dan -dva pred takmicenje je ce se riba totalno drugacije ponasati nek ti te cike to kazu kako se i koliko dugo riba u zatvorenoj vodi aklimatizuje na nagli porast vode i sta ta voda sa sobom donosi.. :a058: .

Veliki pozdrav i vidimo se da vidim kako si smrsao .....hahahahahahahah ;)

Bice ono puno i bez bunara,dovoljan ce biti iz kanala voda,nego da nebude kao prosle god za kasnije,zato palite masine i busiteeeeeeeee :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Pa nemorate dan -dva pred takmicenje je ce se riba totalno drugacije ponasati nek ti te cike to kazu kako se i koliko dugo riba u zatvorenoj vodi aklimatizuje na nagli porast vode i sta ta voda sa sobom donosi.. :a058: .

Veliki pozdrav i vidimo se da vidim kako si smrsao .....hahahahahahahah ;)

 

Sto se mene tice, bolje da propadne jedno takmicenje, nego da propadne cela godina ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, bolje da propadne jedno takmicenje, nego da propadne cela godina ... ;)

 

Pa lepo od tebe onda da nebacamo pare ako cete se Vi koji vodite vodu tako bahato ponasati a mi davati pare,...sto nam nerece ranije da se neprijavljujemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Heheheh, pa nije sefe to do vode ... :)

 

To Deki samo pravi kavgu ... :)

Gorane nepravim ja kavgu brate nego to razmisljanje nije na mestu ja kavgu nepravim to je moje misljenje licno,a ti kao covek koji radi natoj vodi malo se zapitaj da je kontra kako bi reagovao.

Pozdrav!!

Link to comment
Share on other sites

Vidi Deki, ako nastavimo ovako ode tema u off, zato cu da skratim. Nikada do sada nismo upumpavali vodu na dan - dva pred takmicenje, niti tako nesto ikada planiramo. Misljenja sam da je bolje da se takmicenje ne odrzi nego da bude posledica po vodu, u bilo kom smislu. Nema lazi - nema prevare ... :)

 

P.S.

A ako i "slucajno" pustimo vodu na sam dan takmicenja, to je zato da bi ekipa u kojoj pecam mogla da pobedi Cakija i Vladu. Inace nema sansi ni da im prismrdimo :) :)

Link to comment
Share on other sites

I šta ako se voda upumpa 2 dan pred početak takmičenja???

To će da utiče na nekoga pojedinačno....neće ..ako bude i uticalo uticaće na sve, znači nikom ništa!!! A i može se desiti da pritsak atmosferski bude niži te i to povećane zapremine neće uticati preterano na hranjenje šarana. Tako da Gorane mislite vi o poplavama i kako da se spreči problem a to što će zbog upumpavanja vode biti smanjen ulov za 30% to valjda i nije osnov pecanja......valjda!

Link to comment
Share on other sites

Pa lepo od tebe onda da nebacamo pare ako cete se Vi koji vodite vodu tako bahato ponasati a mi davati pare,...sto nam nerece ranije da se neprijavljujemo

Polako ljudi nije nipočelo a vi već :aggressive: :a040: mislim da nema potrebe za tim.Ja moram da se složim sa Goranom i ja bih žrtvovao jedan kup a da cele godine :pecanje: :a034: zato ves molim da :pivopija1: poz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...