Jump to content

Srbija Centar 4 Cup Mika Alas


Recommended Posts

Druze posto imas svega tri posta a sva tri su u ovoj temi ... svima treba da bude jasno da je provokacija u pitanju,,,nije lepo da se obracas coveku koga ne poznajes sa alo naucniku i filozofe...kad si ti toliko pametan kazi nam sta je motiv tih ljudi da pecaju...pare , kakve su tu pare kad je nagrada pehar...mislis da nekome od njih potrebna satisfakcija da bude prvi...ko da to nikada nije bio , stvarno smesno, paranoja, covek za sankom, neko mi je rekao, moj je tata jaci ...to su smesne price...muka mi je br eod ovih smaraca.... ja sam pecao prvi kup ove organizacije i tada su pobedili posteno neki momci, klinci iz mladenovca...a pare koje su se skupile za nejvecu ribu su uzeli neki tipovi koji su jako lose pecali ali su imali najvecu ribu tako da se to za najvecu ribu daje da bi eto neko bar neki dinar uzeo....iskuliraj i ako hoces pecaj ako neces nemoj da delis pravdu i da se krijes iza laznog imena!

a ja sam mu ovo napisao....kako si ti povezao da se odnodi na tebe ja uopste nemam pojma :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ti si naucniku pravi filozof, jesi ti ucestvovao na takmicenju u njegovoj organizaciji pa se javljas? Par ekipa su mi rekle da je tako kao sto sam napisao. Ne peca on, vec OVAJ ili ONAJ, bitno je da se pokupe pare i da namesti dobra pozicija. I molim VAS bez filozofiranja!!!

 

Mozda nisam kompetentan za komentar da li je ili nije tako kao sto pises, ali sam sigurno kompetentan da ti kazem sledece:

Prijavis se, odes, vidis, dozivis, i onda pljujes iz sve snage, jer imas argument!

Ovako, rekao mi ovaj ili onaj, ne pije vodu! Jer to je u stvari filozofiranje...

Link to comment
Share on other sites

Mozda nisam kompetentan za komentar da li je ili nije tako kao sto pises, ali sam sigurno kompetentan da ti kazem sledece:

Prijavis se, odes, vidis, dozivis, i onda pljujes iz sve snage, jer imas argument!

Ovako, rekao mi ovaj ili onaj, ne pije vodu! Jer to je u stvari filozofiranje...

:good: :good: :good:
Link to comment
Share on other sites

Caki druze moj ti imas 260 posto i to sto si u ovoj temi rekao je ok tako da ne vidim zasto mislis da sam tebi ovo napisao... :good:ali eto ako bi mogao da mi objasnis kako si uspeo da posumnjas da je tebi pisano bio bih zadovoljan 8)

 

 

Citirao si moj post . IZVINJAVAM SE

 

POZZ

Link to comment
Share on other sites

Arandjele aj molim te nemoj da prijavis ekipu i vidi pa pocni sa takmicenjima na nekoj drugoj planeti. Vrlo si agresivan i nekulturan prema ljudima koje ne poznajes iako oni nesto znace u saranskom TAKMICARSKOM ribolovu pogotovo na jezeru Mika Alas i kao takav koji nisi u stanju da saslusas misljenja koja su suprotna od tvojih REKLA KAZALA nemam neku narocitu zelju da pecam na takmicenju gde si i ti PO PRVI PUT UCESNIK.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ljudi ne mogu a da ne progovorim.pa ko je ova======sto iznosi neke neosnovane gluposti .PA COVECE ARANDJELE ili vec kako se zoves jesi li ti procitao uopste sta si napisao .najbolje bi bilo da mi licno sve to kazes ako ti neke stvari nisu jasne a ne da ===== gluposti ovde po sajtu .

..izvinjavam se prijateljima foruma na ovaj nacin izrazavanja ali...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ljudi ne mogu a da ne progovorim.pa ko je ova======sto iznosi neke neosnovane gluposti .PA COVECE ARANDJELE ili vec kako se zoves jesi li ti procitao uopste sta si napisao .najbolje bi bilo da mi licno sve to kazes ako ti neke stvari nisu jasne a ne da ===== gluposti ovde po sajtu .

..izvinjavam se prijateljima foruma na ovaj nacin izrazavanja ali...

 

 

Auu cika Kule pa ja te ne poznajem takvog !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ti si naucniku pravi filozof, jesi ti ucestvovao na takmicenju u njegovoj organizaciji pa se javljas? Par ekipa su mi rekle da je tako kao sto sam napisao. Ne peca on, vec OVAJ ili ONAJ, bitno je da se pokupe pare i da namesti dobra pozicija. I molim VAS bez filozofiranja!!!

 

HAHAHAHAHA filozof naucnik,ne mogu da verujem :rofl: :rofl: Arandjel bre kandiduj se na izborima glasam za tebe :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Druze diablo, u redu je sto si odgovorio ovom arandjelu, mada mislim da je ovo cista provokacija li ne znam zasto si nas pomenuo u ovakvom kontekstu: ..a pare koje su se skupile za nejvecu ribu su uzeli neki tipovi koji su jako lose pecali ali su imali najvecu ribu tako da se to za najvecu ribu daje da bi eto neko bar neki dinar uzeo.

Ne znam kako to dajes za pravo sebi da je neko lose ili dobro pecao. Ne radi se o sujeti, samo da ti kazem da su "neki tipovi koji su jako lose pecali" , pecali na 13ici, tj. jedini cosak i kako takav najlosije mesto na ovom takmicenju i da su uprkos tome zavrsili kao 5. Mislim da nije u redu da dajes takve sudove o ljudima koje uopste ne poznajes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druze diablo, u redu je sto si odgovorio ovom arandjelu, mada mislim da je ovo cista provokacija li ne znam zasto si nas pomenuo u ovakvom kontekstu: ..a pare koje su se skupile za nejvecu ribu su uzeli neki tipovi koji su jako lose pecali ali su imali najvecu ribu tako da se to za najvecu ribu daje da bi eto neko bar neki dinar uzeo.

Ne znam kako to dajes za pravo sebi da je neko lose ili dobro pecao. Ne radi se o sujeti, samo da ti kazem da su "neki tipovi koji su jako lose pecali" , pecali na 13ici, tj. jedini cosak i kako takav najlosije mesto na ovom takmicenju i da su uprkos tome zavrsili kao 5. Mislim da nije u redu da dajes takve sudove o ljudima koje uopste ne poznajes.

Druze ovde uopste nije bitna ta prica....to sto si ti sad rekao ima veze sa sujetom....ja sam to rekao bez veze i bez lose namere, kao prvo ne mislim da je neko od vas los pecaros , jer Vas kao sto kazes i ne poznajem ,vec je cilj toga sto sam ja rekao takav da nije bitno koje si mesto jer mesto ne uzima pare vec najveca riba A TIP KOJI PROVOCIRA GOVORI DA SE NAMESTAJU MESTA.... i to si ti prilicno licno shvatio....cela prica je izvucena iz konteksta i iskreno mi nije bila namera da nekog uvredim....i ja sam na tom takmicenju pecao 9 i jako smo lose pecali tj. prve noci smo bili katastrofa a drugod dana smo se nekako izvuklii i zavrsili kao 6 tako da ne govorim ovde o pecarosima nego o pecanju....neko moze da lose opteca a da je dobar pecaros...... tako da se nadam da sam razjasnio....pozdrav :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Ja cu verovatno ove godine po prvi put da pokusam da takmicim, ali cisto sumnjam da cu u tvojoj organizaciji da takmiicim jer kolko vidim da je tebi bitno da tvoja ekipa pobedi pa dovodis Kuleta koji je domacin ove vode, koliko znam, a ne maris ni za to da postavis coveka za sankom da se namesti pozicija koja je aktuelna za to doba godine. Posto je tako ti dovedi Ali Hamidija i Denija, a mozda ti je lakse Bobana sampanjca, Batu Bukumirca pa da cete da da demoralisete pocetnike kao sto sam ja.

druze mislim da gresis pecao sam grejs kup pre tri godine to mi je bilo drugo takmicenje u tivotu i drugi grejs kup na prvom sam bio 4 a na drugom treci a bilo je tu opasnih igraca i kao sto rece truja ima tu i srece , izmedju ostalog pecao je i moj prijatelj kule , do sad nije bilo problema oko izvlacenja mesta -pusti sta ljudi pricaju ko gubi ima prava da se ljuti .probaj jedno takmicenje pa se uveri sam nemozes nista da izgubis.
Link to comment
Share on other sites

pecao sam grejs kup pre tri godine to mi je bilo drugo takmicenje u tivotu i drugi grejs kup na prvom sam bio 4 a na drugom treci

Ja na prvom bio peti,pobegao si mi za 180gr,ako se dobro secam. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

a gde se odrzava taj grejs kup?

pa na miki, to je bilo u organizaciji ribolovac trejda,

 

Koliko ja znam na MIki i nama je duvalo u leđa pa nije bilo tako strašno zar ne Nikola.

tebi nije ti si dragance bio u satoru a ja ispod seltera pod vedrim nebom.brrrrrrrbrrrrrr, i nije nesto toplo u tim situacijama .

 

tebi nije ti si dragance bio u satoru a ja ispod seltera pod vedrim nebom.brrrrrrrbrrrrrr, i nije nesto toplo u tim situacijama .

kolko se secam mislim da smo pecali desetku da u ledja je tuko .dragane koji je bio datum nemogu da se setim,sinoc lupam glavu gledam slike ali nista.

 

i da nisam pomenuo jednu bitnu stvar ,dragan milenkovic nas prijatelj sa foruma me je uveo u celu tu pricu oko takmicenja ja do tada nisam o tome nista znao /zato arandjele za prvo takmicenje nadji nekog iskusnog takmicara da bi ti bile stvari mnogo jasnije pecaj sa njima da naucis/ u mom slucaju je to bio dragan milenkovic . hvala ti dragance.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam takmicio na zadnjem kupu o ovom o kome se prica i nemam nikakve zamerke na kuleta, a bili su i srki i nesa i jos dosta njih koji nisu nimalo najvni takmicari a meni bilo prvo tamicenje pa nisam zavrsio zadnji i ako mi je pozicija bila ocajna to jest za plakanje- svako ima pravo da takmici pa i da takmicis kule - druzicemo se kakve veze ima a gvtservis - nebi bilo lose kad dopunjujes svoj post koji ti je vezan jedan za drugim mozes to na edit u donjem desnom uglu jer ovako gomilas pa kad listam nemogu da te zaobidjem- zauzmes celu stranicu- bez ljutnje :good: :good: :good:
Link to comment
Share on other sites

i ja sam takmicio na zadnjem kupu o ovom o kome se prica i nemam nikakve zamerke na kuleta, a bili su i srki i nesa i jos dosta njih koji nisu nimalo najvni takmicari a meni bilo prvo tamicenje pa nisam zavrsio zadnji i ako mi je pozicija bila ocajna to jest za plakanje- svako ima pravo da takmici pa i da takmicis kule - druzicemo se kakve veze ima a gvtservis - nebi bilo lose kad dopunjujes svoj post koji ti je vezan jedan za drugim mozes to na edit u donjem desnom uglu jer ovako gomilas pa kad listam nemogu da te zaobidjem- zauzmes celu stranicu- bez ljutnje :good: :good: :good:

ok nisam znao za to nisu postovi uopste u pitanju nego kako se sta setim sori..
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...