Jump to content

Humanitarna Akcija


Recommended Posts

Razmisljam da u Maju napravimo jednu humanitarnu akciju.

 

U pitanju bi bilo druzenje, pecanje 48h bez nagrada. Eventualno pehari, verujem da bi i televizija ispratila celu pricu.

Kotizaciju bi gadjali 70-80EU po ekipi.

Mene je iskreno, jako potresla i na jednom drugom sajtu smo vec organizovali prikupljanje sredstava za Jugoslava.

 

Celu pricu mozete procitati ovde:

http://www.rts.rs/pa...+Obrenovca.html

 

 

Verujem da postoje humani ljudi koji bi za simbolican novac ustupili svoju vodu kako bi sto vise novca bilo skupljeno za porodicu. Nase malo njima zaista znaci puno jer porodica jedva sastavlja kraj sa krajem.

 

Kako vam se cini ideja, da li ste generalno za?

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Razmisljam da u Maju napravimo jednu humanitarnu akciju.

 

U pitanju bi bilo druzenje, pecanje 48h bez nagrada. Eventualno pehari, verujem da bi i televizija ispratila celu pricu.

Kotizaciju bi gadjali 70-80EU po ekipi.

Mene je iskreno, jako potresla i na jednom drugom sajtu smo vec organizovali prikupljanje sredstava za Jugoslava.

 

Celu pricu mozete procitati ovde:

http://www.rts.rs/pa...+Obrenovca.html

 

 

Verujem da postoje humani ljudi koji bi za simbolican novac ustupili svoju vodu kako bi sto vise novca bilo skupljeno za porodicu. Nase malo njima zaista znaci puno jer porodica jedva sastavlja kraj sa krajem.

 

Kako vam se cini ideja, da li ste generalno za?

 

Za ovakve stvari se stvarno nebi trebalo razmisljati treba se pomoci u svakom slucaju !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

treba pitati kuleta sto se vode tice, a mozda zvati i barandudoduse tamo nije neka velika riba ali ovde nisu u pitanju velike ribe nego skupiti pare za pomoc, sto je ljutski i humano , na mene i moju ekipu mozete racunati
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi trebalo da se vidi za neku vodu koja ima sto vise mesta , licno mislim da mika alas ima malo mesta , ovde je cilj skupiti sto vise para a ne ko ce upecati vise ili vece ribe .
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa sarandzije mislim da nam je ovo prilika da pokazemo humanost! prvi korak je napravljen SAD BI TREBALO LJUDI KOJI VODE JEZERA U SRBIJI DA KAZU KOJU, pa da pomognemo ovom malisanu i mozda mnogima u buduce. Mislim da to nije mnogo za nas ( kad se podeli na par ljudi u ekipi) a siguran sam da mnogo znaci ovim neserecnim ljudima!
Link to comment
Share on other sites

Ovo bi bila sigurno prva akcija, ali ne i poslednja.

Kao sto rece Goran, na nasem forumu su maltene svi vlasnici jezera prisutni. Ako neko zeli da pomogne i ima volju, a mali je broj mesta videćemo da se organizuje u dve nedelje.

 

Ako postoji volja, najlakse je pronaci resenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Organizatoru Humanitarne akcije :možda ne mogu da prisustvujem tom događaju ali mogu da uplatim za moju ekipu koliko god se dogovorite, podržavam u potpunosi svaka čast na tome i obavezno računajte na mene (sa uplatom) poz
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ada bi bila idealna za ovo,a verovatno bi ljudi iz uprave ade izasli u susret i njima bi to bila u neku ruku reklama a i tada jos nije sezona kupnja.

a i na stazu moze da stane najvise ekipa

a pored staze na setalistu bi mozda mogle i da se staveneka stampana obavestenja o cemu se radi i neke providne kutije pa da i prolaznici mogu da ubacuju neku kintu....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ada bi bila idealna za ovo,a verovatno bi ljudi iz uprave ade izasli u susret i njima bi to bila u neku ruku reklama a i tada jos nije sezona kupnja.

a i na stazu moze da stane najvise ekipa

a pored staze na setalistu bi mozda mogle i da se staveneka stampana obavestenja o cemu se radi i neke providne kutije pa da i prolaznici mogu da ubacuju neku kintu....

 

dobra ideja

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...